Strach przed ...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Przestraszony
    Świętoszek
    • Jan 2012
    • 1

    Strach przed ...

    Nie wiem czy temat został założony w odpowiednim dziale ale myślę że tak (myślałem nad działem SEKS)

    Otóż , nie masturbuję się zbyt często ale to może dlatego że zawsze po masturbacji towarzyszy mi takie dziwne uczucie ale nie oto się tutaj rozchodzi.

    Otóż nie jestem niestety długodystansowcem więc przyjmijmy że w ok 5 min dochodzę masturbując się co wydaję mi się dość dużym problem który może mnie kiedyś spotkać w przyszłości. Jestem młodziakiem mam dopiero 16 lat lecz sytuacje seksualne miałem lecz nie zawsze do końca(całe szczęście) . Boję się że jeżeli teraz tak szybko dochodzę to mogę zawieźć swoją partnerkę, boję się upokorzenia , może są jakieś tajniki tego jak to powstrzymać , może jakieś metody domowe które wydłużą stosunek (tudzież masturbację) Tak , przerwy przerwami ale co jeśli partnerka nie będzie chciała przerw . Jeżeli pójdzie na żywioł ? Nie wiem jak to jest mam nadzieję że nikt mnie nie wyśmieje , zresztą cieszę się że jestem tu do któregoś stopnia anonimowy(na głowie mam nawet worek po kartoflach w razie gdybyście chcieli mnie wyśledzić)


    Proszę jakąkolwiek pomoc, rady
  • jaro9595
    Świętoszek
    • Sep 2009
    • 32

    #2
    Daj spokój przejmujesz się ... Partnerce nie chodzi o to czy potrafisz wytrzymac godzine czy 5 min... Jeśli to dla niej się liczy to nie jest odpowiednią osobą . A tak pozatym musi być tylko jeden orgazm ? Niech będą 3 ;pp Na każdy kolejny czeka się dłużej. Nie łam się tym

    Skomentuj

    Working...