Odchylenie penisa

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • maciek65
    Świętoszek
    • Jul 2012
    • 2

    Odchylenie penisa

    Hej, mam takie pytanie - moim penisem normalnie mogę poruszać bez ograniczeń na wszytkie strony, a w pełnym wzwodzie stoi pod kątem ~45° do góry( jak stoję ), mogę nim poruszyć do góry, ale do dołu tylko do poziomu, dalej się nie da- czy to normalne, czy to przejedzie w przyszłości, miał ktoś tak? Mam 16 lat.

    Pozdro, M.
  • Sisa
    Świętoszek
    • Jun 2012
    • 31

    #2
    Ja mam 15 lat i mój jest o 45 stopni w dół. I mam tak samo tylko ze odwrotnie. Do góry tylko do poziomu w dół nie mogę w ogóle. Nie sądzę żeby przeszło. Musimy się z tym pogodzić. Ciesz się że jesteś jednym z 15% ludzi z tzw. hakami. Ja jestem jednym z 5% ludzi z tzw. bananami. Ponoć dzięki skrzywieniu kobieta ma lepsze orgazmy i stymulacje punktu "G".

    Skomentuj

    • ktwa
      Świntuszek
      • Oct 2009
      • 70

      #3
      Napisał maciek65
      Hej, mam takie pytanie - moim penisem normalnie mogę poruszać bez ograniczeń na wszytkie strony, a w pełnym wzwodzie stoi pod kątem ~45° do góry( jak stoję ), mogę nim poruszyć do góry, ale do dołu tylko do poziomu, dalej się nie da- czy to normalne, czy to przejedzie w przyszłości, miał ktoś tak? Mam 16 lat.

      Pozdro, M.
      a czemu bys chcial zeby przeszlo ? to wlasnie zaleta, sam tak mam ze troche dalej jak w polowie sie odgina do gory i tak wlasnie powinno byc

      Skomentuj

      • maciek65
        Świętoszek
        • Jul 2012
        • 2

        #4
        nie mówię ze chce aby to przeszło, ale ale widziałem równe seks-pozycje które z tego powodu są nie możliwe i to skłócił mnie do myślenia, ale jeżeli tak jest lepiej to nic nie warto zmieniać, a przy okazji czegoś się dowiedzialem

        Skomentuj

        • ktwa
          Świntuszek
          • Oct 2009
          • 70

          #5
          przy glebokim gardle wystarczy ze odchyli glowe do tylu na lezaco

          Skomentuj

          • Sisa
            Świętoszek
            • Jun 2012
            • 31

            #6
            @ktwa nie musi nic odchylać penis sam się wyprostuje (przynajmniej tak mi się wydaje).

            Skomentuj

            • psychomen
              Świętoszek
              • Apr 2012
              • 23

              #7
              Według mnie to to jest rzecz jak najnormalniejsza, tak jak to że żeby stać na nogach muszą one mieć też odpowiednią postawę. Rzez jak najbardziej naturalna

              Skomentuj

              Working...