Które prezerwatywy najlepszej jakosci? Które polecacie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • waniliowa
    Świętoszek
    • Feb 2014
    • 9

    pomijając fakt, że generalnie gumki są do kitu to żółte new caresy durexów zdecydowanie nie polecam.

    Skomentuj

    • roz34
      Erotoman
      • Jun 2010
      • 485

      Napisał waniliowa
      , durexów zdecydowanie nie polecam.
      wszystkich?
      jakieś złe przygody?
      ja używam głównie extra safe i sporadycznie skyn, odpuściłem sobie swojego czasu ellite, bo mnie dwa razy zawiodły. Bez konsekwencji na szczęście.
      fan minetki

      Skomentuj

      • robusss
        Świętoszek
        • Nov 2012
        • 41

        Witam Mam pytanie dla posiadaczy wiekszych sprzetow... Uzywam gumki durex xl i mam pytanie czy w tym rozmiarze co one sa rowniez inne durexy np prazkowane zapachowe czy cos takiego
        "Za prawdziwych przyjaciół i za inne brednie.
        Za dziewczyny, które są nam wierne,bo sami jesteśmy wierni,
        I za to, że jesteśmy tego tak ślepo pewni."

        Skomentuj

        • maniu
          Świętoszek
          • Mar 2007
          • 9

          pracuję w kosmetycznym to Ci powiem tak Durex XL to prezerwatywy o większym rozmiarze niż standardowe wszystkie inne produkty Durex mają ten sam rozmiar jedynie Durex Close Fit mają rozmiar obwodu dużo mniejszy ale rozmiarowo wszystkie prezerwatywy Durex są takie same

          Skomentuj

          • Mateusz 019
            Świętoszek
            • Apr 2014
            • 21

            hehe, ja jeszcze w ogóle nie miałem okazji zastosować prezerwatywy. Ale przyznaję, że zastanawiam się nad tym, by profilaktycznie coś kupić... jeszcze nie podjęliśmy o tym decyzji, ale coś czuję, że za jakiś czas może się to przydać.
            na razie nie mam szczególnej ochoty iść specjalnie do apteki po prezerwatywę - myślę, by po prostu coś zamówić przez neta i mieć święty spokój. z tego co widze odradzacie tutaj durexy, a właśnie o nich myślałem
            ktoś stosował jeszcze te unimile max love? czym to się w ogóle od durexów różni? jestem w tym zielony i dla mnie prezerwatywa to prezerwatywa, każda mniej więcej podobnie wygląda, wiadomo tylko z góry, żeby tego syfu z biedronki nie brać.

            Skomentuj

            • AreczekSz
              Świętoszek
              • Apr 2014
              • 25

              Tak naprawdę, to wszystko zależy od Ciebie, upodobań Twoich i partnerki. Jak sam nie spróbujesz to nie będziesz wiedział. Jednemu może dana prezerwatywa nie pasować, a dla Ciebie może być idealna.
              Ja osobiście proponuje na pierwszy raz nie porywać się na jakieś specjalne gumki, np. rozgrzewające czy coś. Lepiej najpierw się nawzajem cieleśnie poznać, a dopiero potem wprowadzać urozmaicenia - na wszystko przyjdzie czas

              Skomentuj

              • jacus.i28
                Świętoszek
                • Apr 2014
                • 22

                Napisał Mateusz 019
                hehe, ja jeszcze w ogóle nie miałem okazji zastosować prezerwatywy. Ale przyznaję, że zastanawiam się nad tym, by profilaktycznie coś kupić... jeszcze nie podjęliśmy o tym decyzji, ale coś czuję, że za jakiś czas może się to przydać.
                na razie nie mam szczególnej ochoty iść specjalnie do apteki po prezerwatywę - myślę, by po prostu coś zamówić przez neta i mieć święty spokój. z tego co widze odradzacie tutaj durexy, a właśnie o nich myślałem
                ktoś stosował jeszcze te unimile max love? czym to się w ogóle od durexów różni? jestem w tym zielony i dla mnie prezerwatywa to prezerwatywa, każda mniej więcej podobnie wygląda, wiadomo tylko z góry, żeby tego syfu z biedronki nie brać.
                No kochany o prezerwatywach musisz pamiętać. Wiesz..to nie tylko ochrona przed ciążą. Nie chce nic sugerować, ale prezerwatywy ochronią Cię też przed różnymi świstwami, które mogą się przyplątać Ja zawsze kupuje gumki hurtowo i Tobie też tak właśnie polecam. Potem jak coś to masz zapas i nie musisz się martwić, czy Ci nie zabraknie w najmniej odpowiednim momencie

                Skomentuj

                • Mateusz 019
                  Świętoszek
                  • Apr 2014
                  • 21

                  Napisał jacus.i28
                  No kochany o prezerwatywach musisz pamiętać. Wiesz..to nie tylko ochrona przed ciążą. Nie chce nic sugerować, ale prezerwatywy ochronią Cię też przed różnymi świstwami, które mogą się przyplątać Ja zawsze kupuje gumki hurtowo i Tobie też tak właśnie polecam. Potem jak coś to masz zapas i nie musisz się martwić, czy Ci nie zabraknie w najmniej odpowiednim momencie

                  Święte słowa jacus.i28!
                  Poza tym słyszałem, że gumki są różnego rodzaju, więc każdy może mieć dodatkową przyjemność z korzystania z nich. Są rozgrzewające, z wypustkami...ponoć jest tego naprawdę pełno! Przymierzam się, żeby zapoznać się z ofertami
                  Tak myślę, żeby pogadać ze swoją dziewczyną, jakie gumki chciałaby przetestować a potem moglibyśmy poeksperymentować razem gdybyśmy się już zdecydowali na sek

                  jacus.i28 - a gdzie kupujesz gumki hurtowo? masz do polecenia jakiś wygodny sklep? Można jakoś zamówić przez Internet? W sumie przydałby mi się taki. Nie musiałbym łazić po sklepach i pilnować żeby mnie matka nie przyuważyła haha

                  Skomentuj

                  • jacus.i28
                    Świętoszek
                    • Apr 2014
                    • 22

                    Napisał Mateusz 019
                    Święte słowa jacus.i28!
                    Poza tym słyszałem, że gumki są różnego rodzaju, więc każdy może mieć dodatkową przyjemność z korzystania z nich. Są rozgrzewające, z wypustkami...ponoć jest tego naprawdę pełno! Przymierzam się, żeby zapoznać się z ofertami
                    Tak myślę, żeby pogadać ze swoją dziewczyną, jakie gumki chciałaby przetestować a potem moglibyśmy poeksperymentować razem gdybyśmy się już zdecydowali na sek

                    jacus.i28 - a gdzie kupujesz gumki hurtowo? masz do polecenia jakiś wygodny sklep? Można jakoś zamówić przez Internet? W sumie przydałby mi się taki. Nie musiałbym łazić po sklepach i pilnować żeby mnie matka nie przyuważyła haha


                    Oj jasne, że mam Kupuje w necie – szybko, tanio i wygodniePolecam ci swiatdoznan.pl Kupuję tam już od dłuższego czasu i zawsze jestem zadowolony Nie musisz się też bać, że matka się dowie:d Paczki są przygotowane tak dyskretnie, że nie ma nawet szans na to, żeby ktoś się zorientował co kupujesz i z jakiego sklepu paczka przyszła Dla mnie to też atut bo sąsiedzi zawsze wypatrzą, co listonosz przynosi:d A jak kupisz dużo za jednym zamachem to potem masz zawsze pod ręką

                    Skomentuj

                    • Mateusz 019
                      Świętoszek
                      • Apr 2014
                      • 21

                      Oooo, to już drugi raz, kiedy ktoś poleca mi ten sam sklep – Ewaaa12aaa też mi o nim wspominała, i o tym, że naprawdę dyskretnie pakują te paczki. Jak się mieszka samemu w wielkim mieście to dyskrecja nie jest szczególnie konieczna, ale u mnie – to warunek na przeżycie. Nawet nie chcę sobie wyobrazić reakcji rodziców, jakby przez przypadek w ich ręce trafiły takie urocze wynalazki. Chyba rzeczywiście zamówię tego więcej, żeby mieć na zapas, bez sensu tak pojedynczo… hehe, sąsiedzi to najmniejsze zmartwienie

                      Skomentuj

                      • jacus.i28
                        Świętoszek
                        • Apr 2014
                        • 22

                        Napisał Mateusz 019
                        Oooo, to już drugi raz, kiedy ktoś poleca mi ten sam sklep – Ewaaa12aaa też mi o nim wspominała, i o tym, że naprawdę dyskretnie pakują te paczki. Jak się mieszka samemu w wielkim mieście to dyskrecja nie jest szczególnie konieczna, ale u mnie – to warunek na przeżycie. Nawet nie chcę sobie wyobrazić reakcji rodziców, jakby przez przypadek w ich ręce trafiły takie urocze wynalazki. Chyba rzeczywiście zamówię tego więcej, żeby mieć na zapas, bez sensu tak pojedynczo… hehe, sąsiedzi to najmniejsze zmartwienie

                        O widzisz – to jak drugi raz Ci już ktoś poleca ten sam sklep to musisz wypróbować. A powiedz co Ci polecała koleżanka z forum? Jestem ciekaw co w takim sklepiku kupują dziewczynki A reakcji rodziców na taką paczkę nawet nie chce sobie wyobrażać:d Ja na szczęście te czasy, kiedy musiałem chować się przed matką mam już dawno za sobą

                        Skomentuj

                        • Mateusz 019
                          Świętoszek
                          • Apr 2014
                          • 21

                          Hehe, no nie zdradziła mi, co kupowała, ale z tego co napisała ma już w tym spore doświadczenie, więc to chyba niegrzeczna dziewczynka Zazdroszczę, naprawdę, już się doczekać nie mogę chwili, w której pojadę na studia. Rodzice bardzo przesadnie reagują na takie rzeczy, szkoda że nie umieją korzystać z takich nowinek ja sam nie mogę się już doczekać aż paczka przyjdzie – wiadomo, co innego usłyszeć że wszystko będzie w porządku, co innego tego doświadczyć. Zamówiłem podwójną porcyjkę tego i owego

                          Skomentuj

                          • jacus.i28
                            Świętoszek
                            • Apr 2014
                            • 22

                            Napisał Mateusz 019
                            Hehe, no nie zdradziła mi, co kupowała, ale z tego co napisała ma już w tym spore doświadczenie, więc to chyba niegrzeczna dziewczynka Zazdroszczę, naprawdę, już się doczekać nie mogę chwili, w której pojadę na studia. Rodzice bardzo przesadnie reagują na takie rzeczy, szkoda że nie umieją korzystać z takich nowinek ja sam nie mogę się już doczekać aż paczka przyjdzie – wiadomo, co innego usłyszeć że wszystko będzie w porządku, co innego tego doświadczyć. Zamówiłem podwójną porcyjkę tego i owego
                            haha..a skąd wiesz, że nie umieją?:d Może właśnie staruszkowie by cię nieźle zaskoczyli:d A to szkoda, że nie zdradziła Kobietki to często takie ciekawe rzeczy trzymają dla siebie:d No jak ja byłem taki młody heh to też się kryłem przed matką i ojcem:d Przecież od razu by na zawał zeszli jakby zobaczyli takie rzeczy:d W ogóle by na zawał zeszli jakby wiedzieli, że seks nie jest mi obcy:d Ale tak to już ze staruszkami bywa – trzeba się przyzwyczaić. Robić swoje tylko tak żeby nie wiedzili i święty spokój wtedy masz

                            Skomentuj

                            • jacus.i28
                              Świętoszek
                              • Apr 2014
                              • 22

                              Napisał Mateusz 019
                              Hehe, no nie zdradziła mi, co kupowała, ale z tego co napisała ma już w tym spore doświadczenie, więc to chyba niegrzeczna dziewczynka Zazdroszczę, naprawdę, już się doczekać nie mogę chwili, w której pojadę na studia. Rodzice bardzo przesadnie reagują na takie rzeczy, szkoda że nie umieją korzystać z takich nowinek ja sam nie mogę się już doczekać aż paczka przyjdzie – wiadomo, co innego usłyszeć że wszystko będzie w porządku, co innego tego doświadczyć. Zamówiłem podwójną porcyjkę tego i owego
                              Powiem Ci jeszcze tyle, że ja bym cisnął kobietkę żeby się przyznała co tam kupiła fajnego

                              a co do samych gumek Mateusz019 to polecam Ci nap z wypustkami, super doznania dla kobiety. Kiedyś próbowałem też jakichś smakowych, to można się fajnie tym pobawić
                              Last edited by iceberg; 20-08-14, 09:36.

                              Skomentuj

                              • misiek2580
                                Świętoszek
                                • Aug 2014
                                • 3

                                unimil skyn!

                                Skomentuj

                                Working...