Czy może zajść w ciążę?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • malagaf15
    Świętoszek
    • Jul 2011
    • 5

    Czy może zajść w ciążę?

    Witam wszystkich, mam takie pytanie. Dzisiaj uprawiałem sex z dziewczyna. Wszystko było fajnie, zmieniliśmy pozycje na "od tyłu" no i po paru pchnięciach zrobiło nam się za****ście no i pomyślałem, że coś nie tak. Wyjmuje penisa a tu pękła guma. Z rozerwaną gumą kochaliśmy się dosłownie 15-20 sekund. Gumka to durex, nie pamiętam dokładnie jakie, jakieś niebieskie opakowanie. Czy możliwe jest zajście w ciąże przez takie coś? Gumka była pusta, nie doszedłem w niej, w ogóle nie doszedłem dzisiaj. Dodam, że przed stosunkiem wziąłem prysznic.
  • wsad13
    Świętoszek
    • Jul 2011
    • 13

    #2
    Dzidziusia z tego nie będzie. Zdecydowanie i nieodwołalnie.

    Skomentuj

    • pannaanastazja
      Erotoman
      • Jul 2011
      • 396

      #3
      Nie będzie dzidziusia , niby podobno w prejakulat może zawierać niewielkie ilości plemników ale to nie jest potwierdzone a szansa wynosi 1 do 1000000
      „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

      Skomentuj

      • malagaf15
        Świętoszek
        • Jul 2011
        • 5

        #4
        Dzięki wielkie, będziemy spać spokojnie

        Skomentuj

        • Malinka_a
          Perwers
          • Feb 2011
          • 1219

          #5
          czasem mi się wydaje, że w tym dziele powinno być wyraźnie napisane "nie ma świeżej (nie z palca, czy śliny) spermy w środku = nie ma dzieci", chociaż z drugiej strony rozumiem, że ludzie bardziej się przejmują, kiedy to ich osobiście dotyczy.
          widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
          jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
          bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

          Skomentuj

          Working...