W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kobieta mnie bije. Skąd ta agresja?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Nolaan

    #16
    ale trzeba sie do tego przyzwyczaic.
    Prędzej mnie szlag trafi. Gdybyśmy mioeli być tacy sami to tak by było od początku, jak u slimaków. Co to za frajda kiedy obie płcie stają się do siebie coraz bardziej podobne, pytam się? Gdzie tu zahaczka do polowania jednego na drugie?
    Piękno ludzkiej rasy tkwi w różnorodności. Jeśli to się skończy to i ludzkość padnie na metro - twarz i nie wstanie. Amen.
    ale na logike byloby dziwne, gdyby polowania na wieksze zwierzeta odbywaly sie czesto.
    Życie ma to do siebie że logiką podciera sobie tyłek i to wcale często
    W niektórych okresach było tak jak piszesz, ale zdarzało się tak, że podstawą wyżywienia plemion koczowników były polowania na zwierzynę migrującą, żyjącą w dużych stadach, jak reny, mamuty czy np. własnie bizony u Indian prerii po oswojeniu konia. Polowania traperskie, na pojedyńcze sztuki to było często rozwiązanie doraźne i dominowało w określonych warunkach klimatycznych. Długo by o tym pisać. Generalnie jednak przez większość czasu było mniej więcej tak jak piszesz. Co wcale nie zmniejsza moim zdaniem ryzyka z łowami związanego.
    Cos bylo kiedys, kiedy jeszcze nikogo z nas na swiecie nie bylo a teraz jest inaczej.
    Fakt. Ale instynkt to instynkt i zanika bardzo powoli, mimo zmiany naszego trybu życia.

    To wtedy znalazlyby inny sposob.
    Śmiem wątpić. To wszystko bierze się właśnie stąd że wyczuwają w facecie słabość, uległość. Gdyby było inaczej nie miały by odwagii nawet ręki unieść.
    0statnio edytowany przez Gość; 10-10-10, 20:45.

    Skomentuj

    • fotogeniczny
      Seksualnie Niewyżyty
      • Dec 2009
      • 351

      #17
      tak faceci mają więcej kubków smakowych, to prawda ale wątpię, żeby każdy z nas gotował mega za****ście...


      najważniejsze jest by bicie nie zostało domeną zarówno kobiet jak i facetów...
      Złudność istnienia zbiegu okoliczności, codziennie pomaga rano wstać...

      Skomentuj

      • Pasek102
        Seksualnie Niewyżyty
        • Nov 2009
        • 211

        #18
        Napisał fotogeniczny
        najważniejsze jest by bicie nie zostało domeną zarówno kobiet jak i facetów...
        Dzięki równouprawnieniu już nie jest.

        Skomentuj

        • Eris
          Perwers
          • Feb 2009
          • 851

          #19
          Napisał Nolaan
          Prędzej mnie szlag trafi. Gdybyśmy mioeli być tacy sami to tak by było od początku, jak u slimaków. Co to za frajda kiedy obie płcie stają się do siebie coraz bardziej podobne, pytam się? Gdzie tu zahaczka do polowania jednego na drugie?
          Piękno ludzkiej rasy tkwi w różnorodności. Jeśli to się skończy to i ludzkość padnie na metro - twarz i nie wstanie. Amen.
          Piszac to negujesz zwiazki homoseksualne (tylko bez glupich stereotypow, ze jak 2 les to jedna ubrana jak facet). Najlepiej gdyby na ten temat wypowiedziala sie na ten temat osoba biseksualna.

          Roznorodnosc jest i bedzie. Kazdy czlowiek jest inny i chyba nie wierzysz w to, ze osoby tej samej plci sa produkowane masowo na tasmie i roznorodnosc znajdziesz tylko u plci przeciwnej. Role spoleczne plci przyniosly wiecej krzywdy niz pozytku a do tego niestety - wielu mezczyzn traktuje kobiety w dziwny sposb, zapominajac o tym, ze one tez sa ludzmi.


          Napisał Nolaan
          Fakt. Ale instynkt to instynkt i zanika bardzo powoli, mimo zmiany naszego trybu życia.
          U mnie jakos te rozne instynkty pozanikaly ^ ^'


          Napisał Nolaan
          Śmiem wątpić. To wszystko bierze się właśnie stąd że wyczuwają w facecie słabość, uległość. Gdyby było inaczej nie miały by odwagii nawet ręki unieść.
          Jak czlowiek chce to uprzykrzy zycie drugiej sobie ale ogolnie przemoc domowa bierze sie z uleglosci i slabosci jednej ze stron. Gdyby bita kobieta poleciala na policje i/lub naslala na faceta odpowiednich kolesi - problemu rowniez by nie bylo.

          Skomentuj

          • Nolaan

            #20
            Piszac to negujesz zwiazki homoseksualne (tylko bez glupich stereotypow, ze jak 2 les to jedna ubrana jak facet). Najlepiej gdyby na ten temat wypowiedziala sie na ten temat osoba biseksualna.
            Że co, proszę? Jeśli już to śluby par tej samej płci. To mnie jakoś nie przekonuje. Ale samych związków w życiu.
            W ogóle to przykład mocno lipny podałaś, bo na orientację nie mamy wpływu, jest ona wpisana w jednostkowy kod genetyczny i tego się nie zmieni za Chiny. Co innego na układy społeczno - partnerskie, w których przemoc się mieści bo niejako dzieki tymże właśnie powstała ;] Tutaj wszystko zależy od nas, ludzi i od naszego widzimisię, od tego jak sobie poukładamy własne sprawy. Na to mamy wpływ. I mnie się właśnie o ten kawałek tortu rozchodzi

            Role spoleczne plci przyniosly wiecej krzywdy niz pozytku a do tego niestety - wielu mezczyzn traktuje kobiety w dziwny sposb, zapominajac o tym, ze one tez sa ludzmi.
            A teraz spora część z Was, również (a może przede wszystkim) ta o którą zahacza ten temat, sobie to odbija poniżając facetów z okrzykiem "Facet to świnia" na ustach.
            A ja sądzę że zasadnicza sprawa o któej w tym wypadku się mówić powinno to równowaga pomiędzy obiema stronami. I próby jesli nie pokoju to przynajmniej rozejmu.
            U mnie jakos te rozne instynkty pozanikaly ^ ^'
            Pewna jesteś? Poza tym instynkt o którym mówimy ty6czy się tego, że samiec pozwala się bić kobiecie, pamiętaj o tym. To my mamy go wpisanego w system operacyjny i to my się go pozbywamy jeśli na takie akcje ze strony kobiet pozwalamy.
            W waszym wypadku blokada przed daniem facetowi po mordzie to tylko kwestia strachu bądź wychowania. A to całkiem co innego.

            Jak czlowiek chce to uprzykrzy zycie drugiej sobie ale ogolnie przemoc domowa bierze sie z uleglosci i slabosci jednej ze stron.
            No a o czym ja cały ten czas nawijam (pomijając dygresje o polowaniach, skalpach itp )?
            0statnio edytowany przez Gość; 10-10-10, 23:59.

            Skomentuj

            Working...