W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Plaża

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Niemaz
    Świętoszek
    • Jun 2006
    • 2

    Plaża

    Plaża

    Oboje z Natalką mieliśmy cały wolny tydzień. Rozpoczynająca się wiosna aż sama zachęcała do wypadów za miasto. Korzystając z zatoczonego pociągu PKP wybraliśmy się na pobliską plażę. Mieliśmy plan, żeby już w pociągu zacząć się delikatnie pieścić jednak spora grupa pasażerów uniemożliwiła nam przeżycie jakichś intymnych chwil. Po dotarciu na miejsce okazało się że zazwyczaj plaża na której można spotkać ludzi świeci pustką. Powodem może był środek tygodnia, moża nie zbyt ciepła pogoda, zresztą wcale się tym nie przejmowaliśmy.

    Po rozłożeniu się na trawie otworzyliśmy sobie po butelce piwka. Spędzając miło czas w swoim towarzystwie i z czasem wypijając już kilka piwek postanowiliśmy pójść na całość. Bez zbędnych ceregieli zdarliśmy z siebie ubrania. Ja na początku zająłem się gładziutko i całkowicie wygoloną cipką Natalki doprowadzając ją do pełni rozkoszy. Dziewczyna chcąc się odwdzięczyć kazała mi się położyć na plecach i zaczęła mocno i szybko obciągać sterczącego fiuta. Kiedy już oboje byliśmy czerwoni z podniecenia zaczęło się to na co czekałem cały dzień. Mój kutas zaczął głęboko penetrować muszelkę mojej pani. Jej zarzucone nogi na moich ramionach umożliwiały mi bardzo głębokie wsady. Natalka lubi pozycję na jeźdźca więc znowu kazał mi się położyć na plecach, a sama skakała po moim sprzęcie jak oszalała. Prawdziwy orgazm przeżyła kiedy kazałem jej się położyć na brzuchu i wszedłem w nią od tyłu, czułem tylko zaciskającą się na fiucie cipkę, a ona wiedząc ze nikt nie słyszy krzyczała z rozkoszy. Po ok. 30 minutach takiej jazdy spuściłem się na nią zalewając jej twarz, Rozpromieniona i zadowolona wylizała resztki ściekającej spermy.
  • Czarodziejka
    Perwers
    • Sep 2005
    • 963

    #2
    1. "Po ok. 30 minutach takiej jazdy spuściłem się na nią zalewając jej twarz, Rozpromieniona i zadowolona wylizała resztki ściekającej spermy." - nie nawidzę czegoś takiego.
    2. za krótkie
    3. poza tym uważam, że ktoś kto pisze takie "opowiadania", nie jest w stanie seksić się 30 minut jak nie więcej......

    Skomentuj

    • Paulamis
      Świętoszek
      • Jun 2006
      • 17

      #3
      Popieram w pełni Polkę

      Skomentuj

      • Gall Anonim
        Świętoszek
        • Dec 2005
        • 22

        #4
        Za krótkiem, za mało akcji... ogólnie za mało wszystkiego...

        Skomentuj

        • dziewuszka
          Świntuszek
          • Jul 2006
          • 70

          #5
          za mało..wszystkiego!

          Skomentuj

          • achajka
            Świętoszek
            • Jul 2006
            • 8

            #6
            To brzmialo jak sprawozdanie

            Skomentuj

            • dziewuszka
              Świntuszek
              • Jul 2006
              • 70

              #7
              no wlasnie ;P

              Skomentuj

              • Avery
                Seksualnie Niewyżyty
                • May 2005
                • 293

                #8
                ogólnie to cienko, takie cos mozna napisac w 30 min jak nie mniej...
                Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

                Skomentuj

                • achajka
                  Świętoszek
                  • Jul 2006
                  • 8

                  #9
                  i pewnie tyle trwalo

                  Skomentuj

                  • streamer
                    Świętoszek
                    • Feb 2006
                    • 12

                    #10
                    lolstreszczenie sprawozdania raczej...
                    /////////////// S T R E A M E R \\\\\\\\\\\\\\\
                    Sex, drugzzzzzz and hardcore!!!

                    Skomentuj

                    • Shaikura
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Oct 2005
                      • 200

                      #11
                      jak ktos nie ma wyobrazni lub doswiadczenia to tak pisze...
                      Nie byłam, nie jestem i nie bede grzeczna

                      Skomentuj

                      • ona sama
                        Ocieracz
                        • Jul 2005
                        • 141

                        #12
                        Napisał Niemaz
                        Korzystając z zatoczonego pociągu PKP wybraliśmy się na pobliską plażę. .
                        Napisał Niemaz
                        Po rozłożeniu się na trawie otworzyliśmy sobie po butelce piwka
                        No ja wiem, ze są plaze piaszczyste i kamieniste, ale zeby trawiasta? Za mało, za krótko no i najwazniejsze bez opisów...
                        0statnio edytowany przez ona sama; 02-10-06, 09:37.

                        Skomentuj

                        Working...