Orgazm piersiowy..?? (moja panna udaje czy jest cos takiego?)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wojtek-Krak
    Świętoszek
    • Mar 2007
    • 7

    Orgazm piersiowy..?? (moja panna udaje czy jest cos takiego?)

    Witam. Jestem z pewną dziewczyną od 3 miesięcy. Ja mam 23 lata a ona 22. Na razie nie było między nami orala, ani się nawet nie dotykaliśmy. Nigdzie nam sie nie śpieszy Często natomiast pieszczę jej piersi językiem. Niby nic, a ona zachowuje się, jakbym dosłownie robił jej minetkę Wzdycha, jęczy sapie, rozszerza nogi itp. Miałem wcześniej 2 partnerki i żadna nie reagowała tak namiętnie nawet na minetkę, co Agata na pieszczoty piersi. Aż strach się bać co będzie gdy zrobie jej minetkę?? Dodam jeszcze, że gdy tylko jesteśmy sami od razu siada kolo mnie, jedno spojrzenie i wiem, że znowu tego chce A może ona udaje? Co o tym sądzicie?
    Pozdrawiam Wojtek
  • dahrehor
    Banned
    • Jul 2007
    • 218

    #2
    Organem decydującym o orgaźmie jest mózg. W przypadku mężczyzny orgazm jest prawie zawsze wynikiem stymulacji członka. Ciało kobiety jest dużo bardziej urozmaicone. Orgazm w wyniku pieszczot piersi nie jest niczym szczególnie rzadkim - wg badań przytrafia się mniej więcej jednej kobiecie na dziesięć (przytrafia: to nie jest tak automatyczne, jak w przypadku orgazmu u mężczyzny). To, że Twoja Agata tak ma nie oznacza wcale, że stymulacja innych części jej ciała doprowadzi do wybuchu termojądrowego.

    Zdarzają się kobiety, które dostają orgazmu w wyniku pieszczenia szyi, uszu, stóp, nawet włosów. Po prostu kobieta jest z punktu widzenia seksu dużo ciekawszym obiektem niż mężczyzna.

    Skomentuj

    • P&E
      Świntuszek
      • Nov 2006
      • 42

      #3
      Jesli dawno nie była z facetem, to początkowo tak to bywa . Potem wykle się uspakaja Faceci maja podobnie. Jak nie masz wytrysku miesiąć, to potem tylko dotknąc a już by człowiek trysnął Dlatego polecamy wszystkim zwizek z druga osobą. Solo to nie to samo

      Skomentuj

      • AlinaK
        Seksualnie Niewyżyty
        • Apr 2007
        • 229

        #4
        Wisłocka w sztuce kochania (mam nadzieje że dobrze pamiętam tytuł) opisuje kobietę, która dostała (czy omal nie dostała) orgazmu podczas kiedy mężczyzna całował jej rękę - żeby było ciekawiej - na korytarzu w pociągu.
        Twoja dziewczyna ma szczęście (a ja nie... )
        Ciesz się tym

        Skomentuj

        • anonim 1991
          Świętoszek
          • May 2007
          • 14

          #5
          No widocznie sie jej to bardzo podoba sam robie cos takiego mojej dziewczynie i zachowuje sie podobnie jak twoja

          Skomentuj

          • Enea
            Perwers
            • Dec 2005
            • 1010

            #6
            Nie koniecznie udaje... Sama tego doswiadczylam... W trakcie takich pieszczot dodatkowo wymuszalam skurcze pochwy, pocieralam udem o udo i dochodzilam w mig!!! Co za uczucie!!!

            Skomentuj

            • malinkaa7
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jun 2006
              • 242

              #7
              Enea ja doszłam kiedyś w taki sam sposób Wojtku wątpie zeby Twoja dziewczyna udawała. Widocznie to jej bardzo czuły punkt i przy całowaniu potrafi dostać orgazmu

              Skomentuj

              • czarniutka_ona
                Świętoszek
                • Aug 2007
                • 19

                #8
                Napisał Asiulek
                Nie dziwie sie.
                Istnieje orgazm sutkowy , sama mialam przyjemnosc go przezyć. No uwielbiam takie pieszczoty i jesli moge przezywam je rownie głosno co Twoja panna. Tak jakos mam. Minetka tak na mnie nie dziala jak to
                zgadzam się w 100 % ! mam to samo ,jest bardzo przyjemnie i podniecająco. Uwielbiam to..
                Dotykaj mnie, jak tylko chcesz..

                Skomentuj

                • curious
                  Erotoman
                  • Feb 2009
                  • 562

                  #9
                  Owszem, jest taki rodzaj orgazmu i zdarzyło mi się przeżyć do kilka razy.
                  ...I dobry Boże spraw...
                  żeby te wszystkie kalorie poszły mi w cycki..."

                  Skomentuj

                  • wind_of_hope
                    Świntuszek
                    • Feb 2009
                    • 74

                    #10
                    Po co miałaby udawać? Możliwe,że ma bardzo wrażliwe piersi na pieszczoty. Zazdroszczę, moje są nieczułe i nie mam z takich pieszczot żadnej przyjemności. Niech się cieszy ;P

                    Skomentuj

                    • Szarotka
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Feb 2009
                      • 236

                      #11
                      Ja mam podobnie.
                      Jeszcze orgazmu nie dostałam, ale gdy facet pieści moje sutki, odpływam, wiję się, jęczę... Znacznie bardziej niż podczas minetki (a najbardziej podczas okresu, gdy moje piersi są znacznie wrażliwsze na dotyk).



                      PS. Dziwnie sie pisze na forum, gdy tematy są sprzed 2 lat.

                      Skomentuj

                      • ankka84
                        Erotoman
                        • Feb 2009
                        • 491

                        #12
                        moje dziewcze tez tak reaguje jakby byla bliska orgazmu.mam wrazenie ze jej piersi z kazdym zblizeniem sa coraz bardziej wrazliwe

                        Skomentuj

                        • LadyChaos
                          Świętoszek
                          • Feb 2009
                          • 20

                          #13
                          A ja to z kolei nie lubie pieszczot piersi..chyba jakas inna jestem heh
                          Chcę tylko Ciebie..

                          Skomentuj

                          • keloks
                            Świętoszek
                            • Feb 2009
                            • 39

                            #14
                            Oj, moja też odlatuje podczas pieszczot piersi ja zresztą też...

                            Skomentuj

                            • oczak
                              Erotoman
                              • May 2007
                              • 377

                              #15
                              Orgazm sutkowy się zdarza u kobiet. Niewiele ma takie uwarunkowania. Tylko pozazdrościć Twojej kobiecie.

                              Wytłumacz jej, że szczerość jest dla Ciebie ważna i że się nie obrazisz, jeśli powie Ci, jakie ma na prawdę odczucia podczas Waszych pieszczot.
                              oczak :::: Pragnę życia seksualnego, którego zostałem pozbawiony.
                              --------------------------------------------------------------------------------------------------
                              Erotoman aktywny na forum od połowy 2008 roku.

                              Skomentuj

                              Working...