Problem z moralnościa

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pakula
    Świntuszek
    • Mar 2016
    • 66

    Problem z moralnościa

    Witam,

    Po krótce, od zawsze marzył mi sie stosunek z mezczynza, jednakże nie miałem nigdy parcia na to.

    Zmienilo to sie odkąd sie usamodzielniłem, czyli praca, zaczalem sam sie utrzymywać wynajalem mieszkanie. Bylem troche zamkniety na sprawt seksu i orientacji oraz na sprawy zwiazkowe. Po pewnym toksycznym zwiazku sie troche otworzylem. Po tym zwiazku zapoznalem na chacie kolesia z ktorym sie spotkalem, doszlo tylko do orala z jego strony. i w zasadzie na tym sie kontakt urwal. W chwile po tym poznalem obecna partnerke z ktora jestem juz dwa lata, ale od jakiegos czasu wracaja mi mysli by znowu sprobowac kontaktow M+M - i tutaj pojawia sie problem morlany. Wiem ze taka zabawa za jej plecami to zdrada ale wciaz zatruwa mi to mysli? Co o tym sądzicie?
  • Jack Daniel's
    Seksualnie Niewyżyty
    • May 2013
    • 244

    #2
    Wiesz... ja mam żonę i nawet pisałem z jednym facetem tutaj, bo mnie to ciekawi. Ale jakaś bariera jest i trzeba to samemu przezwyciężyć. Na pewno to zdrada. Ale to tylko i wyłącznie problem Twój i Twojego sumienia - przynajmniej póki ona o tym nie wie.

    Skomentuj

    • Kalilah
      Demoniczna Bogini
      • Mar 2012
      • 2689

      #3
      Rozumiem, że jesteś przekonany, że ona tego w żaden sposób nie zrozumie i nie zaakceptuje?
      Wiem, że to niestandardowe, ale się zdarza, że ona ma bardzo otwarty umysł Co prawda nie wiem jakbym sama zareagowała gdyby mi mój facet powiedział, że chce okazjonalnie sypiać z facetami.. Może poprosiłabym aby dał mi pooglądać..
      Zdaję sobie sprawę z tego, że w tę stronę jest trudniej niż w moją. Ja poza moim facetem uwielbiam też kobiety i jemu nie przeszkadza ten fakt, nawet go to kręci. O ile mu chociaż opowiadam co się działo

      Wszystko co dzieje się za jej plecami, a ona by tego nie pochwalała to jest zdrada.
      My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

      Regulamin forum

      Skomentuj

      • PZ IV
        Ocieracz
        • Dec 2015
        • 152

        #4
        Z moralnoscią jest wszystko OK. Z Tobą jest problem.
        To nie zarzut. Więcej, to co piszesz swiadczy, ze jesteś przyzwoity.

        Kalilah napisała wszystko, co trzeba.

        Uczciwie byłoby powiedzieć kobiecie, szczególnie jak mialoby to się przerodzić w coś poważniejszego. Potem, 'po slowie' bedzie duuuzo trudniej się 'ułożyć'.

        Skomentuj

        • pakula
          Świntuszek
          • Mar 2016
          • 66

          #5
          Dziekuje za odpowiedzi i za powazne podejscie do sprawy.

          Mam metlik w glowie, a te mysli wracaja co jakis czas. Musze sie uporac z ta sprawa, i dlatego chcialem zasiegnac jezyka.

          Jeszcze sam nie wiem co zrobie, ale napewno nie dopuszcze sie zdrady.

          Dziekuje i Pozdrawiam

          Skomentuj

          • Christophero
            Banned
            • Feb 2009
            • 1039

            #6
            To prawda ze kobieta gorzej znosi zdrade z facetem niz z kobieta?
            Slyszalem dwie takie opinie.

            Skomentuj

            • PZ IV
              Ocieracz
              • Dec 2015
              • 152

              #7
              Moja mowi inaczej...
              Zabrzmialo to jak bym ja zdradzal z facetem. Buhahahahaha

              Skomentuj

              • Kalilah
                Demoniczna Bogini
                • Mar 2012
                • 2689

                #8
                Napisał Christophero
                To prawda ze kobieta gorzej znosi zdrade z facetem niz z kobieta?
                Slyszalem dwie takie opinie.
                Tak jak u PZ IV, wydaje mi się, że gorzej bym zniosła zdradę z kobietą, ale to chyba temat na oddzielny wątek.
                My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                Regulamin forum

                Skomentuj

                • Christophero
                  Banned
                  • Feb 2009
                  • 1039

                  #9
                  Czyli 2 do 2.
                  Znamy osobiscie dwa malzenstwa posypane gejowska zdrada. Bylo grubo.

                  Skomentuj

                  • barmetr
                    Perwers
                    • Feb 2009
                    • 1399

                    #10
                    Homoseksualizm nie jest zagrożeniem dla rodziny. Takie skłonności można wykryć przed ślubem.

                    Skomentuj

                    • pakula
                      Świntuszek
                      • Mar 2016
                      • 66

                      #11
                      Napisał barmetr
                      Homoseksualizm nie jest zagrożeniem dla rodziny. Takie skłonności można wykryć przed ślubem.
                      Jesli chodzi o mnie to bardziej z Ciekaowsci i troche z braku seksu, przynajmniej nie w takiej ilosc niz bym chcial. Nie czuje pociagu do mezczyzn sama tematyka tylko mnie nakreca. A jestem wielkim fanem kobiecego ciala, poprostu uwielbiam kobiety

                      Skomentuj

                      • pakula
                        Świntuszek
                        • Mar 2016
                        • 66

                        #12
                        A juz rozmawialem na ten temat, rowniez sondowalem ja w sprawie strap on - i nie wchodzi w gre. Ona jest bardzo stanowcza jesli chodzi o zwiazek, tylko hetero zadne odchylki w kierunki bi nie wchodza w gre. Jak juz pisalem powyzej, ciekawosc mna tylko kieruje, zaden pociag do plci meskiej, co wiecej, kiedy spotkalem sie z tamtym facetem, mialem problem z erekcja i wlasciwie to sie ucieszylem ze facet mnie nie podnieca . Reasumując chyba szukałem tutaj odpustu . Ale Ciesze się że można z Wami poważnie porozmawiać na takie tematy.

                        Skomentuj

                        • pakula
                          Świntuszek
                          • Mar 2016
                          • 66

                          #13
                          Hehe, juz kiedys jej mowilem ze mam zylaki odbytu i jest taka metoda masażu która bardzo przypomina.... ale to tak jej tylko ziarno siałem w razie wpadki przy masturbacji analnej . Ciekawy jestem tematu orgazmu analnego, jak do tej pory to mi sie nie udalo go osiagnać. Mysle ze brakuje mi seksu stąd te wszyskie mysli i bladze nimi. Poza srednim seksem zwiazke w kazdej innej sferze jest bardzo udany.

                          Skomentuj

                          • barmetr
                            Perwers
                            • Feb 2009
                            • 1399

                            #14
                            Jak można łączyć zabawy sztucznym penisem z upokorzeniem przez homoseksualistę, z prze****eniem?
                            Rzadkie zabawy z kobietą powinny zachęcać do rozmów na ten temat, do uregulowania związku i cieszenia się żoną bez ograniczeń, a nie do homoseksualizmu.
                            Skoro jednak masz skłonności homoseksualne, to uważaj. To może się źle skończyć - obniżeniem nastroju, a nawet depresją.

                            Skomentuj

                            • wiarus
                              SeksMistrz
                              • Jan 2014
                              • 3264

                              #15
                              Napisał barmetr
                              Homoseksualizm nie jest zagrożeniem dla rodziny. Takie skłonności można wykryć przed ślubem.
                              Taaa, mam przykład wśród rozwiedzionych znajomych : seksowna mama, która lubi i zawsze lubiła te klocki /od uczennicy/, dwoje dzieci i "tata" którego ciągnie do wymoczków.
                              "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                              James Jones - Cienka czerwona linia

                              Skomentuj

                              Working...