Trichofilia

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wlosomaniacz
    Świntuszek
    • Nov 2016
    • 63

    Trichofilia

    Zrobię to co było moim pierwotnym celem rejestracji na forum...

    wiem że już niektórzy wiedzą, ale myślę że powinno się to znaleźć w pierwszym poście, który jest tym wprowadzającym do tematu.
    ------POMIŃ *******OLO---------
    Trichofilia to fetysz włosów, który występuje ok. mniej niż u 7% populacji. Najczęściej występuje ten dotyczący głowy i właśnie ten posiadam. Podniecają mnie praktycznie wszystkie kolory, choć moje największe upodobanie mam do rudych i blond.
    Najbardziej mi odpowiadają długie włosy z bardzo prostego powodu - łatwiej je złapać czasem też dotykam też te od dzieci, ale nie dlatego że jestem pedo tylko z równie prozaicznego powodu - są niższe i nie muszę po nie sięgać, co mogłoby zwrócić czyjąś uwagę.
    -----------POMIŃ *******OLO-----------

    Mam w klasie (licealnej, jestem już pełnoletni) takiego gościa, nazywają go "psem na baby" czy czymś podobnym, koleś spoko ale ma jedną rzecz której mu zazdroszczę: każda dziewczyna pozwala mu się bawić ich włosami. I tu mam pytanie - jak kogoś namówić na jakiś mały hair play, czesanko czy tym podobne hm... nazwijmy to "zabawy"? Obserwowałem typa ale zupełnie nie potrafiłem wywnioskować jak on to robi (podejrzewam tu już o to swoją ślepotę umysłu) - zwyczajnie gada albo wcale i po prostu bez słów bierze sobie kiedy chce, bez protestów. Kiedy ja próbowałem, zostałem wyśmiany. Nie mam pojęcia co robię źle. Nie potrafię wytworzyć wcześniejszej więzi? Wiele ludzi mówi mi że jestem energiczny, w kontaktach wręcz intensywny. Więcej powodów mi nie przychodzi do głowy...
  • paraSzczecin
    Ocieracz
    • Feb 2015
    • 145

    #2
    Coś czuję że zostaniesz fryzjerem

    Skomentuj

    • wlosomaniacz
      Świntuszek
      • Nov 2016
      • 63

      #3
      Meh, ja wiem że ten zawód mógłby być "spełnieniem marzeń" ale wiesz jak to mówią: każdy lubi seks, ale nie każdy chce to robić za pieniądze. Mam nieco inne plany na życie.

      Skomentuj

      • LadySadistica
        Świętoszek
        • Dec 2016
        • 3

        #4
        Fetysz wymarzony dla mnie, mam niezwykle długie,naturalne włosy. Nie miałabym nic przeciwko, gdyby miły fetyszysta szczotkował je codziennie wieczorem
        My little fetish - REGULAMIN
        beztabu.com

        Skomentuj

        • wlosomaniacz
          Świntuszek
          • Nov 2016
          • 63

          #5
          Nie miałabym nic przeciwko, gdyby miły fetyszysta szczotkował je codziennie wieczorem
          żeby tylko daleko mieszkasz?

          a już miałem prawie zrezygnować z siedzenia na tym forum...

          Skomentuj

          • dzikanimfa
            Świętoszek
            • Jan 2017
            • 2

            #6
            O mamo, nareszcie podobny fetyszysta. Trafiłam na to forum, ponieważ szukałam w google informacji o fetyszu włosów. Też go mam! Mam dość długie włosy, tak do sutków, uwielbiam jeśli ktoś ich dotyka, ciągnie, czy je obcina - podnieca mnie to! Oddałabym Ci się, mógłbyś zrobić co zechcesz.
            Każdy ma coś w sobie z marzyciela, z zabójcy i z seksoholika. Liczy się co sprawia Ci większą frajdę.

            Skomentuj

            • Kalilah
              Administrator
              • Mar 2012
              • 2689

              #7
              Zanim powiecie za dużo - przypominam, że anonsowanie jest dość srogo karane w cenniku przewinięć więc umawiajcie się lepiej na mizianki tak bardziej prywatnie
              My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

              Regulamin forum

              Skomentuj

              • Arenoroa
                Świętoszek
                • Jan 2017
                • 1

                #8
                hmm.. nic u mężczyzny mnie tak nie podnieca jak włosy na jądrach
                czy też przynależę do tych 7%?

                Skomentuj

                • dozymetr

                  #9
                  Też to mam, podnieca mnie zarówno dotyk włosów, zwłaszcza gęstych i puszystych, jak również ich strzyżenie, szczególnie elektryczną maszynką Lubię też dotyk krótkich kłujących włosów np. podgolonych z tyłu we fryzurze na boba mam też fetysz grzywki - zwłaszcza krótkiej Chciałbym strzyc partnerkę nago i po każdym strzyżeniu kochać się z nią na stercie obciętych włosów

                  Skomentuj

                  • Goldie
                    Erotoman
                    • Apr 2012
                    • 505

                    #10
                    Jest już założony taki wątek, moja droga.
                    _____ _____ ___ _

                    Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama, a wtedy ja szepnę Ci - możesz mnie dotknąć.

                    Skomentuj

                    • Kalilah
                      Administrator
                      • Mar 2012
                      • 2689

                      #11
                      Napisał Goldie
                      Jest już założony taki wątek, moja droga.
                      słusznie
                      Napisał dzikanimfa
                      I co z tego? Nic się tam nis dzieje, więc założyłam drugi. Wątków o tematyce lateksów itp. Też jest po ileś.
                      To z tego, że lecą punkty. Wystarczyło podbić tamten temat.
                      My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                      Regulamin forum

                      Skomentuj

                      Working...