W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Agalmatofilia współcześnie.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Onipower256
    Świętoszek
    • Nov 2016
    • 4

    Agalmatofilia współcześnie.

    Witam,

    od długiego czas nurtuje mnie ten temat, przewija się on na zagranicznych forach i portalach, ale brak o tym jakiejkolwiek wzmianki w ojczystych kręgach. Chciałbym więc poruszyć tutaj ten wątek.

    Pokrótce, agalmatofilia, w oryginalnym znaczeniu, to fetysz w którym bodźcem seksualnym są rzeźby. Śmiało można więc podciągnąć pod to różnego rodzaju obiekty nieożywione przypominające człowieka, czy to manekiny czy lalki. Sam wciągnąłem się w fetysz, kierując moje zainteresowanie w tzw. fashion dolls. Bardzo powszechnymi i łatwo dostępnymi lalkami tego rodzaju na terenie kraju są wszelkie produkty typu Barbie. Od już długiego czasu jestem posiadaczem kilku, a masturbacja sprawia naprawdę wiele przyjemności. I dla jasności - moja seksualność jest jasno określona, jestem hetero i pociągają mnie kobiety. Tłumaczę to jedynie z powodu takiego, iż agalmatofilia często utożsamiana jest z homoseksualizmem.

    Więc, jeśli kiedykolwiek podobała Ci się lalka typu Barbie, jej wygląd budzi w Tobie "te" emocje oraz marzysz o udanej masturbacji z jej udziałem - to miejsce dla Ciebie.

    Mogę dzielić się doświadczeniami, obserwacjami na temat lalek, a również i podnieceniem wynikającym z "zabawy" z nimi. Chętnie odpiszę na wiadomości zainteresowanych, czy to w miarę aktywnych "wielbicieli lalek" czy też tych mniej wciągniętych w całość, chcących się zabawić.
Working...