W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Fetysz stóp

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • aroncorbet
    Świętoszek
    • Jul 2015
    • 5

    Fetysz stóp

    Lubi cię lizać wąchać całować stopy dziewczyn ?
    Gdzie poznajecie takie dziewczyny ?
  • Kraszan
    Świntuszek
    • May 2014
    • 51

    #2
    Rozejrzyj się, są dookoła ciebie

    Skomentuj

    • kociaczki69
      Świętoszek
      • Apr 2013
      • 2

      #3
      Moja Pani to uwielbia

      Skomentuj

      • pinek81
        Banned
        • Jun 2009
        • 144

        #4
        Tylko i wyłącznie stópki mojej kobiety, reszta mnie jakoś obrzydza.

        Skomentuj

        • reisen
          Świętoszek
          • Dec 2013
          • 16

          #5
          Tak jak pisze pinek81 - tylko swojej kobiety ! Przez jej stópki stałem się ich fetyszystą

          Skomentuj

          • <<plebloo>>
            Świętoszek
            • Aug 2014
            • 36

            #6
            Ogólnie podniecają mnie kobiece stopy,często jak obserwuję jakąś dziewczynę i sposób w jaki trzyma stopy zaczynam fantazjować o jej masturbacji(sposób ułożenia stóp charakterystyczny dla rosnącego podniecenia)Bedąc dzieckiem i ze względu na brak własnego pokoju musiałem robić to w toalecie jak nie byłem w domu sam,robiłem to na stojąco opierając sie o ścianę i właśnie w miarę rosnącego podniecenia wspinałem się na palce dlatego teraz jak widzę kobietę która trzyma w ten sposób stopy odrazu myślę o tym że ona się masturbuje....nie wiem dlaczego tak mam ale jest to oodniecające.Lubię też wąchać i lizać kobiece stopy,działają też na mnie białe przybrudzone skarpetki do wąchania i pocierania mojego członka aż do wytrysku

            Skomentuj

            Working...