Masaż Erotyczny - TEN PIERWSZY RAZ ...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ines23
    Świętoszek
    • Sep 2012
    • 1

    Masaż Erotyczny - TEN PIERWSZY RAZ ...

    Witam Was Kochani !
    Piszę gdyż od pewnego czasu mój facet sugeruje mi że cieszyło by go gdybym zrobiła mu masaż erotyczny - oczywiście z włączoną częścią oralną ) i wszystko ładnie pięknie bo wiem że nie ma na to recepty to trzeba poczuć itp .. ale problem mam w tym jak zacząć - myślałam żeby związać mu oczy , jakiś olejek i delikatnie zbliżać się do oralu z tym że nigdy tego nie robiłam i tu już jest wogóle tragedia bo nie wiem od czego zaczac jak , jak długo itp ... a chce mu zrobić niespodzianke !

    Jesli przeczytaliscie to dziękuje i prosze o jakąś poradę
    z góry dziekuję !
  • StalyBywalec
    Ocieracz
    • Oct 2010
    • 127

    #2
    Mysle ze na forum znajdziesz wystarczajaco duzo odpowiedzi na nurtujace Cie pytania + na pewno w trakcie zwrocisz uwage na to co podoba sie Twojemu mezczyznie. Przede wszystkim improwizacja. Od siebie moge dodac ze jesli chodzi o masaze erotyczne to nie zapomnij o hiszpanie.
    Pojawiam się i znikam

    Skomentuj

    • misiaki11
      Świętoszek
      • Dec 2012
      • 4

      #3
      Znajdź sobie w sieci jakiś film instruktażowy jest tego dużo Daj znać potem jak było?

      Skomentuj

      • breathed
        Seksualnie Niewyżyty
        • Aug 2005
        • 269

        #4
        Przykładowy scenariusz:

        Oczy nie zawiązuj. Facet jest wzrokowcem
        Zacznij od polecenia: patrz ale nie dotykaj
        Potem go rozbierz jednocześnie rozbierając siebie.
        Jak masz większe piersi to nasmaruj je oliwką i wcieraj piersiami w faceta omijając z początku jego interes. Jak piersi masz mniejsze to nasmaruj się oliwką i wcieraj całym swoim ciałem.
        Jak już będzie śliski to włącz swoje ręce. Zacznij go delikatnie masować - raczej niech to będą muśnięcia niż klasyczny masaż Omijaj jego interes - niech się pręży ale niech będzie w miarę "suchy".
        Jak już zacznie napierać biodrami aby przyspieszyć zabawę to włącz usta i zajmij się jego interesem. Albo strzeli przy pierwszym dotyku twojego języka albo niewiele czasu mu to zajmie.
        Jak nie masz oporów to przyjmij strzał do buzi i połknij. jak masz opory to poproś go aby cię ostrzegł gdy będzie dochodził i skończ ręcznie przyjmując strzał na dłoń albo swoje piersi
        Nie pozwól mu na przejęcie inicjatywy tylko dalej masuj całym ciałem aż znowu stwardnieje a wtedy usiądź na nim, przytul się i przekręć tak abyś była na dole - powinien zrozumieć że teraz jego kolejka

        Miłej zabawy i czekam na relację jak poszło

        P.S. Podłóż duży ręcznik pod prześcieradło - oliwki pójdzie sporo i szkoda poplamić łóżko

        Skomentuj

        • jarek69
          Banned
          • Jun 2012
          • 59

          #5
          Ja Ci napiszę, jak to robi moja kobietka, bo wrażenia są extra. Po wspólnej kąpieli zapala świece w sypialni naokoło łóżka. Jesteśmy oboje nadzy, jeszcze nieco mokrzy po kąpieli. Ona kładzie mnie na brzuchu, całuje plecy, pieści, liże, masuje, po czym przewraca mnie na plecy... Całe ciało naciera olejkiem, bo nie lepi się i fajnie pachnie, obojgu nam bardzo odpowiada. Jak już jestem maksymalnie podniecony, to M. bierze mojego penisa do ust i zaczyna mnie pieścić oralnie aż do finiszu w jej ustach. Uwielbiam tego rodzaju pieszczoty i polecam każdemu.
          Ps. Oczu nie radzę zawiązywać- przyjemność z patrzenia jest dla faceta tak samo ważna jak przyjemność płynąca z dotyku.
          Last edited by sister_lu; 29-01-13, 16:01. Powód: reklamowy nick

          Skomentuj

          Working...