W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Strapon - co o tym sadzicie ??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rozyczka70
    Erotoman
    • Mar 2007
    • 656

    ankka84

    no to życzę Wam jak najbardziej owocnych "przekonań"
    Rozyczka
    vel
    Szukający Myśliciel

    Skomentuj

    • Gurgun
      Erotoman
      • Feb 2009
      • 707

      Nie podoba mi się ani trochę. Ani podczas seksu kobiety z kobietą, ani stosowany przeze mnie ani stosowany na mnie.
      Gurgun - jaki jest każdy widzi

      Skomentuj

      • anduk
        Koci administrator
        • Jan 2007
        • 3900

        ani stosowany przeze mnie
        Gurgun Ty masz swojego naturalnego, więc to produkt nie dla nas



        ... tzn. powinieneś mieć
        If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

        Skomentuj

        • Misiaki
          Świętoszek
          • Mar 2009
          • 2

          Napisał rozyczka70
          noooo! niezły!...a kto komu, jak i gdzie?
          Ja - jemu, a gdzie ? Była tylko jedna możliwość

          Skomentuj

          • Gurgun
            Erotoman
            • Feb 2009
            • 707

            Napisał anduk
            Gurgun Ty masz swojego naturalnego, więc to produkt nie dla nas



            ... tzn. powinieneś mieć

            *sprawdza*

            Wszystko jest na miejscu Chodziło mnie o to, że taka zabawka WOGÓLE mnie nie interesuje. Ani trochę.

            Nie, nie uważam, żeby było to ******kie, ale nie podoba mi się i już
            Gurgun - jaki jest każdy widzi

            Skomentuj

            • ankka84
              Erotoman
              • Feb 2009
              • 491

              hehe sa takie strap-on ktore sa puste w srodku i panowie z malymi ptakami moga zakladac i brykac

              Skomentuj

              • rozyczka70
                Erotoman
                • Mar 2007
                • 656

                ...ja w kwestii brykania - byczki, to niezły gatunek - cokolwiek ktokolwiek przez to zrozumie...
                Rozyczka
                vel
                Szukający Myśliciel

                Skomentuj

                • adrian74
                  Świętoszek
                  • Mar 2009
                  • 2

                  To moj drugi post na tym forum,wiec jesli popelnie jakies gafy to mi wybaczcie.
                  Temat strap on jest bardzo ciekawy i jak widac budzi niemalo emocji.Ja i moja zona wielokrotnie uzywalismy go w naszej sypialni i sadze ze to niezly pomysl na urozmaicenie zycia seksualnego.
                  U nas zaczelo sie od tego ze moja partnerke zawsze podniecaly sceny seksu pomiedzy facetami, a takze w ukladzie 2M+ K ,czesto ogladalismy razem filmy ze strony www.bimaxx.com(polecam!!!!).Ja nie uwazam siebie za geja-po prostu faceci mnie nie pociagaja.I nie rozumiem jak mozna kogos kto lubi ten rodzaj zabawy(bo sex to swietna zabawa) stawiac na rowni z gejami.
                  Czy jesli wasza partnerka caluje sie z kolezanka to mozna ja uwazac za lesbijke?Takie myslenie wiaze sie z blednym wyobrazeniem o sexie nie-heterosexualnym.Zapytajcie prawdziwa lesbijke,jesli taka znacie czy ona uprawia sex tak jak to pokazuja w filmach XXX?Les czy gey to nie tylko sam sex ale rowniez UCZUCIE,chec bycia z kims tej samej plci itp.
                  Strap on w lozku to dla nas sposob na realizacje sexualnych marzen takich jak np.chec dominacji kobiety nad facetem.Moja zone podnieca tez widok penisa(sztucznego) w moich ustach.
                  Mam takie pytanie czy ktoras z Pan z tego forum tez lubi takie widoki?
                  Strap on wprowadzil wiele dobrej zabawy do naszego lozka i kazdemu kto ma na to ochote,szczerze to polecam.

                  Skomentuj

                  • daniel34
                    Świętoszek
                    • Mar 2009
                    • 2

                    adrian74 przyznaje ci racje,jestesmy z zona tez z rocznika74 i bawimy sie tak od ponad roku,uwielbiam kobieca dominacje a ja tez to pociaga i to bardzo,strapon w naszym luzku teraz to podstawa i mile uczucie,do tego kozaczki ponczoszki ladna bielizna no i piss sex

                    Skomentuj

                    • _martynka_
                      Świntuszek
                      • Feb 2009
                      • 75

                      w tej roli jakoś się nie widzę, ale...
                      nigdy nie mów nigdy...
                      >Nawet gdy ktoś przy swej prawdzie zostać chce
                      Czemu pięknie nie umiemy różnić się<
                      /Andrzej Mogielnicki/

                      Skomentuj

                      • Sajana
                        Perwers
                        • Mar 2009
                        • 852

                        a ja bym właśnie chętnie spróbowała, tak z ciekawości, bo nie mam jakiegos ogromnego ciśnienia,
                        ale mój facet nie chce.

                        zwykle to jest moja riposta na jego zaczepki o anala, wtedy ja pytam czy on sie na stapona zgodzi
                        Możesz czuć się nieszczęśliwy z wielu powodów, ale nie potrzebujesz powodu, żeby być szczęśliwym.

                        Skomentuj

                        • cocaine__
                          Świętoszek
                          • Mar 2009
                          • 16

                          Hmm.. jakos mnie to nie kręci. Chociaz ciekawe jakby to bylo...

                          Skomentuj

                          • owl31
                            Świętoszek
                            • Apr 2009
                            • 8

                            Sajana, ja mogę się zamienić z Twoim mężczyzną i z chęcią chciałbym przeżyć taki sex . Uważam, że w życiu wszystkiego trzeba spróbować. Ja już kiedyś spróbowałem i mi się spodobało.....

                            Skomentuj

                            • Sajana
                              Perwers
                              • Mar 2009
                              • 852

                              owl31 no skoro próbowałeś to nie możesz się już zamienić
                              Możesz czuć się nieszczęśliwy z wielu powodów, ale nie potrzebujesz powodu, żeby być szczęśliwym.

                              Skomentuj

                              • owl31
                                Świętoszek
                                • Apr 2009
                                • 8

                                Napisał Sajana
                                owl31 no skoro próbowałeś to nie możesz się już zamienić
                                Aktualnie tak się złożyło, że jestem singlem i chętnie chciałbym się zamienić . A to z tego względu że lubię taką formę sexu w przeciwieństwie do Twojego partnera .

                                Skomentuj

                                Working...