W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Niecodzienny problem (nieregularny okres)

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • polaris9
    Świętoszek
    • Sep 2010
    • 6

    Niecodzienny problem (nieregularny okres)

    Witam wszystkich, jestem z dziewczyną od 4 lat, ja mam 21 lat, ona 18, pierwszy raz mamy za sobą, pieszczoty są na miejscu codziennym, jedynym problemem jest to, że ona ma problemy z regularnym okresem, ma go czasami, nawet po kilku miesiącach 3-4( a nawet 5) martwię się, że może mieć jakieś problemy.Jak delikatnie ją skłonić do jakichś badań? wizyty u ginekologa? tak, aby nie zabrzmiało to co najmniej dziwnie, bo to bardzo delikatny temat.
  • custodian
    Ocieracz
    • Jun 2012
    • 183

    #2
    Delikatnie ? Kolego pokaz ze jesteś facetem , bierz ją za bety i do lekarza. Tu się niema co zastanawiac , bo to co się z nią dzieje nie świadczy że jest zdrowa. A o te sprawy trzeba zadbać by nie miec problemów na przyszłość ze zrobieniem dzidzi. Ona nie powinna się obrażać, bo tu chodzi o jej zdrowie i wasze szczęście.
    Kobieta jest jak gorączka - trzeba iść z nią do łóżka.

    Skomentuj

    • polaris9
      Świętoszek
      • Sep 2010
      • 6

      #3
      Napisał custodian
      Delikatnie ? Kolego pokaz ze jesteś facetem , bierz ją za bety i do lekarza. Tu się niema co zastanawiac , bo to co się z nią dzieje nie świadczy że jest zdrowa. A o te sprawy trzeba zadbać by nie miec problemów na przyszłość ze zrobieniem dzidzi. Ona nie powinna się obrażać, bo tu chodzi o jej zdrowie i wasze szczęście.
      W sumie masz rację, traktuję to wszystko poważnie, nie chcę żeby potem było coś nie tak, od czego mogą być takie przerwy między miesiączką? problem z hormonami?

      Skomentuj

      • zielanna
        Świntuszek
        • Aug 2012
        • 60

        #4
        Może z hormonami, może z czym innym. Ale zdecydowanie tak nie powinno być. Czy Twoja dziewczyna była już kiedyś u ginekologa? Jeżeli nie, to najwyższy czas zadbać o przegląd podwozia. Z tym nie ma żartów. Pokaż jej, że jesteś odpowiedzialnym facetem. Umów ją na wizytę i idźcie razem. Będzie raźniej.

        Skomentuj

        • Bachanatka
          Ocieracz
          • Sep 2012
          • 130

          #5
          Możliwe ze starczy pigułka by przywrócić regularność jej okresu do normy.
          Ginekolog może jej ja zapisac kiedy go odwiedzicie - środki których nie zapisał lekarz , lub zapisał bez przebadania mogą mieć okropne skutki uboczne. Miałam podobny problem, odstęp miedzy jednym a drugim okresem wahał się od 1 do 10 tygodni. Wszystko unormowało się kiedy zaczęłam używać doustnych środków antykoncepcyjnych.

          Skomentuj

          • polaris9
            Świętoszek
            • Sep 2010
            • 6

            #6
            Napisał Bachanatka
            Możliwe ze starczy pigułka by przywrócić regularność jej okresu do normy.
            Ginekolog może jej ja zapisac kiedy go odwiedzicie - środki których nie zapisał lekarz , lub zapisał bez przebadania mogą mieć okropne skutki uboczne. Miałam podobny problem, odstęp miedzy jednym a drugim okresem wahał się od 1 do 10 tygodni. Wszystko unormowało się kiedy zaczęłam używać doustnych środków antykoncepcyjnych.
            Dziękuję Panie i Panowie, jutro decydujemy się na wizytę, trochę się denerwuję, ale mam nadzieję, że będzie ok..

            Skomentuj

            • zielanna
              Świntuszek
              • Aug 2012
              • 60

              #7
              Nie ma się czym denerwować. Medycyna potrafi zdziałać cuda. Tylko trzeba pamiętać o regularnych badaniach.

              Skomentuj

              • GajdzinSan
                Świntuszek
                • Sep 2012
                • 52

                #8
                Lepiej jej to wytłumacz bo później może być płacz i zgrzytanie zębów jak się okarze że nie będzie mogła zajść w ciąże.

                Skomentuj

                Working...