W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Patenty na podrywanie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Neptun
    Świętoszek
    • Nov 2005
    • 1

    Patenty na podrywanie

    Hej chłopaki jakie macie sposobiki na poderwanie jakiejść laseczki???
    A wy dziewczyny jakie macie sposoby na zwócenie uwagi chłopaka na siebie???
  • ciern
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jun 2005
    • 236

    #2
    oj temat zapowiada sie ciekawie..

    jeżeli chodzi o mnie, to nie mam żadnego patentu. Staram sie być błyskotliwy, zabawny, miły
    to chyba tyle
    Rozmowa to podstawa i chyba przeważnie od tego sie zaczyna.
    Tańczyłem z diabłem w świetle księżyca

    Skomentuj

    • Bender
      Administrator
      • Feb 2005
      • 3026

      #3
      zdeczka niski poziom slownictwa w 1st poscie... a sekretow sie nei zdradza
      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
      Billy Crystal

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #4
        Inteligentna, błyskotliwa rozmowa na jakiś niszowy temat :-)
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • Kwiat lotosu
          Świntuszek
          • Nov 2005
          • 81

          #5
          Tak napewno poruszenie jakiegos ciekawego tematu, najlepiej rozmowa sam na sam. Napewno nie mile są widziane jakies głupie teksty rzucone w obecnosci kolegów. Jeśli bardzo chce zwrocić uwage faceta na siebie, to kokietuje go wzrokiem, czekam az zauwazy, że na niego od czasu do czasu spogladam. Jesli tylko nawiażemy kontakt wzrokowy to juz jest dobrze. w 80% przypadków po jakiejs chwili facet podchodzi. Co prawda uwielbiam inteligentnych facetów, ale jesli jakiś rzuca filozoficznymi tekstami i utartymi opiniami to napewno mnie nie zaciekawi. najlepiej jest miec jakis orginalne zdanie na jakis temat, wtedy jest to bardzo interesujące
          Free your mind......

          Skomentuj

          • BlackPussy
            Erotoman
            • Jul 2005
            • 640

            #6
            KKK kino kolacja kopulacja A tak serio to sam powinienes wiedziec co zrobic aby znalezc odpowiednia partnerke

            Kobieta jest jak lilia
            subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

            ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

            Skomentuj

            • lewy_87
              Seksualnie Niewyżyty
              • Sep 2005
              • 242

              #7
              Napisał Kwiat lotosu
              to kokietuje go wzrokiem, czekam az zauwazy, że na niego od czasu do czasu spogladam. Jesli tylko nawiażemy kontakt wzrokowy to juz jest dobrze. w 80% przypadków po jakiejs chwili facet podchodzi.
              wlasnie kobietki tak robia i to jest dobre bo wtedy facet wie ze kobietka jest zainteresowana a podejsc i pogadac to juz mniejsza robota

              a jest tez inna sprawa ze naprzyklad ak jakis chlopak sie tak patrzy na dziewczyne to oona tez sie na niego bedzie patrzec i wtedy nie wiadomo czy kobietka sie patrzy bo facet jeje sie podoba czy sie patrzy bo on sie patrzy ??

              Skomentuj

              • Kwiat lotosu
                Świntuszek
                • Nov 2005
                • 81

                #8
                Jak dla mnie to mozna wyczytac to ze spojrzenia. Jesli panienka ma ten "błysk" w oku to raczej znaczy ze się jej podobasz
                Free your mind......

                Skomentuj

                • Rojza Genendel

                  Pani od biologii
                  • May 2005
                  • 7704

                  #9
                  Zapomniałam dodać, że oczywiście się do niego uśmiecham.
                  Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                  Skomentuj

                  • Tomcio
                    Świętoszek
                    • Nov 2005
                    • 21

                    #10
                    Witam
                    W dzisiejszych czasach na podryw stac sie moze modne pytanie: "chcesz zarobic 1000zl??"
                    Jesli sie zgodzi idziemy z nia do lozka a za 9 miesiecy dostanie becikowe.

                    Mam nadzieje ze zadnej z Pań nie urazilem.

                    Skomentuj

                    • Rojza Genendel

                      Pani od biologii
                      • May 2005
                      • 7704

                      #11
                      Pytanie, czy becikowe będzie przysługiwać wszystkim mamusiom, czy tylko tym bogobojnie poślubionym...
                      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                      Skomentuj

                      • mirakla
                        Perwers
                        • Feb 2005
                        • 805

                        #12
                        a jak zwrócic na siebie uwage chłopaka którego właściewie się nie zna? którego widzi się tylko od czasu do czasu na korytarzu w szkole???i czy ma sens podrywanie chlopaka (np. na imprezie) który ma wzięcie i który jest otoczony wianuszkiem dziewczyn?
                        I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                        Skomentuj

                        • Exile
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • May 2005
                          • 334

                          #13
                          Kurde zbieram sie już chyba od 3 dni żeby coś napisać w tym temacie i mi nie idzie.Nie mam sposobu nie wiem co kiedy robię zazwyczaj to wychodzi samo z siebie sądze że standartowo wymiana spojrzeń, uśmiech ale nie jest w sumie do dla mnie aż tak ważneżeby pamietać co i jak.No dobra troche kłamię bo w pienym uśmiwchu jestem sie zakochać odrazu i zapmiętać go do końca życia ale cóż.. Więc puenta że poprostu samo z siebie za kązdym razem inaczej a jednak podobnie
                          I'm a sexual innuendo In this burned out paradise

                          Skomentuj

                          • sexmen
                            Świętoszek
                            • Dec 2005
                            • 1

                            #14
                            sposób na podryw

                            cze...
                            jakie macie swoje sposoby na podryw dziewczyn ??
                            co szczególnego robicie zeby zaimponowac ??

                            a do dziewczyn:
                            co wedlug was facet powinien zrobic zeby poderwac dziewczyne?

                            (moze ten temat nie pasuje do dzialu, ale niewiedzialem gdzie go napisac)

                            Skomentuj

                            • mirakla
                              Perwers
                              • Feb 2005
                              • 805

                              #15
                              co według mnie facet powinien zrobic żeby mnie poderwać??? nic innego jak umieć ze mną rozmawiać na ciekawe tematy, poprowadzić rozmowe w taki sposób zebym sie nie zanudziła na śmierć, mieć własne poglądy na daną sprawę, potrafić wyrażać wlasne zdanie i w odpowiedni sposób je uzasadnić a jednocześnie powinien mieć ze mną wiele wspólnego, jakąś taką cząstkę która by nas ze sobą łączyła.Strasznie mnie kręci rozmowa z chłopakiem,flirt słowny,jakies podteksty,niedopowiedziane zdania... Jeśli będzie spełniał wszystkie te kryteria to juz jestem jego
                              I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                              Skomentuj

                              Working...