Czy warto kupić motorole E398 pomóżcie !! :(

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DajMiTęNoc
    Perwers
    • May 2005
    • 1153

    #16
    Napisał Raine
    O, i to się nazywa dopiero wypowiedź na temat

    DMTN - zapomniałeś o jednej podstawowej wadzie każdego telefonu z droższej półki. Mianowicie - łączna waga i rozmiary. Sam telefon to jeszcze małe piwo, ale w drugiej kieszeni musisz tachać pałkę albo siekierę - bo wiadomo jak jest w neokatolickim kraju - na sam widok nowszego modelu fona w Twojej dłoni, przechodzącym obok ABS-om mogą zaświecić się w gałach alarmowe lampki
    Łączna waga i wymiary są na każdej stronie podane. Ja powiem, że jest lekka, ale wiesz ja rzucam codziennie po 100kg i to jest dla mnie lekkie nie odczuwam, później małych ciężarów 50kg rzucić jak się nosi parę razy po 100kg, to te 50k waży jak 5kg. Ale jest lekka moim zdaniem, a wymiary w kieszeni mieści się ta mota plus jeszcze fajki w tej samej kieszeni więc chyba duża i ciężka nie jest nawet na pewno nie jest.
    Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

    Skomentuj

    • Raine
      Administrator
      • Feb 2005
      • 5247

      #17
      Ja pisałem o wadze kombinowanej - fon 108 gram (z dodatkową kartą, powiedzmy, 110) plus półtorakilogramowa siekiera do samoobrony przed amatorami takich cacek - w drugiej kieszeni

      Kumasz czaczę? :F

      A propos - to tak mi się nasunęło... czekam na to, który z producentów puści jako pierwszy na rynek model z, dajmy na to, miotaczem gazu pieprzowego albo paralizatorem ;]

      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




      Regulamin Forum.

      Skomentuj

      • DajMiTęNoc
        Perwers
        • May 2005
        • 1153

        #18
        Wiem o co chodzi ale mnie najpierw musieli by zabić by mi zawalić coś. A co do tej karty to jest lekka za dużo dodałeś waggi wiesz jak ta karta wygląda?? Ona jest wielkości karty sim i taka sama waga i wkładasz ja naprzeciw karty sim. Np karta sim jest po lewej stronie w tel a karta pamieci po prawej w tel. Nawet nie będzie tel cieższy z karta pamieci o 1g. Pewnie waga przybedzie o 0.001g
        Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

        Skomentuj

        • Raine
          Administrator
          • Feb 2005
          • 5247

          #19
          Rany, widzę, że dzisiaj nie jesteś w nastroju do żartów i wszystko bierzesz śmiertelnie poważnie. Aż strach się bać :>

          Dobra, dawaj wagę - sprawdzimy

          To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




          Regulamin Forum.

          Skomentuj

          • DajMiTęNoc
            Perwers
            • May 2005
            • 1153

            #20
            Napisał Raine
            Rany, widzę, że dzisiaj nie jesteś w nastroju do żartów i wszystko bierzesz śmiertelnie poważnie.
            Jak byś zgadł
            Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

            Skomentuj

            • ares
              Ocieracz
              • Feb 2005
              • 125

              #21
              dzieki za pomoc troche mnie nie było ale juz wrociłem... ale tez nie na długo.. znowu mnie nei bedzie a telefon kupiłem.. i własnie kupiłem sony Ericssona K750i .. spisuje sie znakomicie
              Człowiek jest ograniczony. Ale jego marzenia, serce, nadzieja i wiara- NIE

              Skomentuj

              • aksel
                Świętoszek
                • Dec 2005
                • 8

                #22
                ))))))))))))))))))))))))))))))))))))) spoko tel

                Skomentuj

                Working...