Czy facet po 30, kompletnie bez doświadczenia, ma szansę na związek?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • solstafir
    Banned
    • Aug 2012
    • 779

    #16
    no a co dopiero związek.... jak samego seksu nie chciała

    Skomentuj

    • MsMisska
      Perwers
      • Jan 2012
      • 1409

      #17
      Tylko, że Ty na 1 randce łapiesz za cipe i wymuszasz wszystko siłą. Dlatego od Ciebie uciekają.

      Myslę, że Maro jest duuuuuuzo mądrzejszy i nie zrobi tak.

      Skomentuj

      • solstafir
        Banned
        • Aug 2012
        • 779

        #18
        ona nie uciekła

        prowokujesz off-top

        to nie o mnie

        Skomentuj

        • znowuzapilem
          SeksMistrz
          • Nov 2010
          • 3555

          #19
          Napisał Maro
          @znowuzapilem miło to słyszeć. Czyli wciąż jest nadzieja Teraz tylko pytanie jak się za to wszystko zabrać...
          @MsMisska nie koniecznie jestem domatorem, uwielbiam przebywać na świeżym powietrzu, czy to w górach, lesie czy w parku w mieście, dodatkowo w sezonie rower a ostatnio basen. Ale jakoś przez te lata nie widziałem w tym okazji, żeby kogoś poznać.
          No jako jednostka aspołeczna na pewno nie będzie Ci za łatwo.
          A kobiet które bardziej sobie cenią spacer po górach, parku od spoconych nocek w energy2000 jest naprawde dużo, szczególnie tych w Twoim wieku.

          Grunt to żebyś broń Boże nie przyjmował rad od użytkownika solstafir
          Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

          Skomentuj

          • Goldie
            Erotoman
            • Apr 2012
            • 505

            #20
            Każdy kiedyś zaczyna i czy się ma 14 lat czy 30 jeśli to jest pierwsza randka, pierwsza dziewczyna i w ogóle pierwsze cokolwiek to zawsze jest trochę strachu.
            A doświadczenie w związkach? Można mieć dziesięciu partnerów i nic nie wiedzieć na temat związków.
            Komu będzie łatwiej; czternastolatkowi który mało wie o świecie a nawet o samym sobie? Nie, Tobie Wnioskuje po poście - konkretnemu facetowi, który ma poukładne i w życiu i w głowie, tylko się troszkę zagubił.
            Więc głowa do góry, wyjdź na rower, jak lubisz, idź na basen - miłość czai się wszędzie
            _____ _____ ___ _

            Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama, a wtedy ja szepnę Ci - możesz mnie dotknąć.

            Skomentuj

            • solstafir
              Banned
              • Aug 2012
              • 779

              #21
              Jak w to uwierzy to aż żal i go jak sie rozczaruje.

              Skomentuj

              • joedoe
                Perwers
                • Aug 2014
                • 1272

                #22
                Facet po 30-ce jest wymarzonym celem kobiet kolo trzydziestki co czuja ze jak zaraz nie wyjda za mąż to nie wyjda wcale.
                Inna rzecz ze masz mozg wyprany ideałami nie z tej ziemi.
                Znajdziesz kobiete a raczej ona cie znajdzie i upoluje ale ani zwiazku ani sexu z tego mial nie bedziesz bo zyjesz w chmurach a ludzie pieprza sie na ziemi, (ewentualnie podłożywszy koc).

                Zwazywszy ze prawdopodobnie za chwile uslyszysz ze jestem na topie tego portalu jesli chodzi o czubkow wiem ze olejesz to co pisze wiec koncze. Mam inne rzeczy do roboty niz walke o stracone sprawy.

                Skomentuj

                • solstafir
                  Banned
                  • Aug 2012
                  • 779

                  #23
                  Jak pracuje w IT to zarabia dobrze - a więc dobry materiał na męża.

                  Nie ma wielkiej ochoty na seks - doskonały materiał na męża (w tym wypadku, bo on piękny na pewno nie jest).

                  Może znajdzie. Może nawet bedzie mu sie to podobać.

                  Skomentuj

                  • DSD
                    Perwers
                    • Jan 2010
                    • 1275

                    #24
                    Maro,
                    Rozumiem Cię aż za dobrze. Ja miałem - może nie zerowe, ale tak z 0,0001 oczekiwanego doświadczenia w związkach, a latek trochę więcej Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć - nie jest za późno. Owszem, bez 'otrzaskania' się w kontaktach międzyludzkich można popełnić sporo gaf, ale na szczęście nie wszystkie kobiety są takie jak je przedstawiają solstafir, joedoe czy Christophero (panowie wybaczą że tak po imieniu ale my tu na forum jak jedna wielka rodzina...). Kwestia szczęścia i (czasem) ostrożności. Nie unikaj poznawania ludzi w necie - nie wiem co ma do rzeczy IT? Nie udawaj, pisz prawdę o braku doświadczenia, ale się na to nie żal. Masz wtedy szansę i na związek, i na przygodę z jakąś doświadczoną panią która będzie miała kaprys zabawić się w korepetytorkę. zz czasem pisze dziwne rzeczy (osobliwie gdy mowa o polityce), ale tutaj ma rację - w wieku 30 lat kobieta niekoniecznie pożąda księcia z disco polo (a nieraz sama mówi 'jaka byłam głupia jak byłam młoda').

                    PS. joeode - możesz po przeczytaniu mojego postu powiedzieć 'a nie mówiłem!'
                    'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

                    Skomentuj

                    • Falanga JONS
                      Banned
                      • Feb 2012
                      • 1156

                      #25
                      Napisał MsMisska
                      Przede wszystkim powinieneś znaleźć taką osobę, jak Ty, bo wątpię, że dziewczyna, która lubi przebywać z ludźmi, chodzić na imprezy, do kina, do teatru zmieni się na domatorkę. Może być cieżko.
                      Bywa raczej ciężko, ale takie sytuacje się zdarzają.

                      Sam, jako typ wyobcowany wyrwałem sobie dziewczynę rozrywkową (puby, koncerty, itp), królową towarzystwa, którą pół miasta znało. Można.

                      Ale jak już zostało napisane wyżej, praktycznie każda trzydziestka, samotna, bez faceta, szczególnie taka niepewna swoich atutów może na Ciebie polecieć. O ile nie wyglądasz jak siedem nieszczęść, masz to minimum osobowości i jeszcze parę przydatnych cech.

                      Skomentuj

                      • elKoj69
                        Perwers
                        • Sep 2012
                        • 1195

                        #26
                        Napisał znowuzapilem
                        Grunt to żebyś broń Boże nie przyjmował rad od użytkownika solstafir
                        Zdecydowanie popieram. Nigdy nie komentowałem , ale szczerze odradzam słuchać takich rad , bo to co nieraz czytam nawet już nie bawi ..
                        Załamywać się nie masz co... Co prawda młodszy jestem, aczkolwiek mam przebłyski introwertyka. Czasami. Ale jednak. Głównie Kiedy trzeba wejść w związek mimo to nie mam problemów w kontaktach z płcią przeciwną .. ale nie do tego zmierzam . dostałeś pierwszego kosza dość późno. Dlatego to bardziej przemyslales, zalamales się... Gdyby to było wcześniej nauczylbyś się mieć to w dupie. Nie przejmować znaczy. Każdy dostaje czasem kosza. Wcześniej byś tego nie analizował tylko próbował dalej. Aż nauczylbys się tych całych związków , czy jak im tam i tak samo należy wg mnie podejść nawet w późniejszym wieku, interesująca i inteligentna osoba będzie mieć to na uwadze Kiedy przyjdzie czas, ze jej powiesz o swoich doświadczeniach itp. Fakt, że jakaś suka może to wykorzystać. Ale trochę chłodnej głowy od czasu do czasu i będzie dobrze
                        Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

                        Skomentuj

                        • solstafir
                          Banned
                          • Aug 2012
                          • 779

                          #27
                          Napisał elKoj69
                          Zdecydowanie popieram. Nigdy nie komentowałem , ale ...
                          dwa razy skomentowałeś w ciągu dwóch minut

                          Skomentuj

                          • elKoj69
                            Perwers
                            • Sep 2012
                            • 1195

                            #28
                            Nadrabiam zaległości
                            Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

                            Skomentuj

                            • solstafir
                              Banned
                              • Aug 2012
                              • 779

                              #29
                              To od siebie dodam że elKoj60 ma takie pojęcie że jak ja swoją jedną tylko historyjkę opowiedziałem to uznał że w to nie można wierzyć i że jestem trolem. Dla niego to chyba niemożliwe.

                              Jak już tak sie licytujemy.

                              Skomentuj

                              • elKoj69
                                Perwers
                                • Sep 2012
                                • 1195

                                #30
                                Nie sądzę, by był to temat na licytację I chyba tego nie chcesz
                                A o moim pojęciu powyższy fakt w żaden sposób nie świadczy, zwłaszcza, że zdanie "..nigdy nie komentowałem(...)" zawiera również w sobie to, iż kilka Twoich postów przeczytałem i doszedłem do wniosku, iż tak głupim być nie można, to musi być troll. Jeśli jednak się mylę zapraszam do offtopu, co by nie zaśmiecać wątku
                                Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

                                Skomentuj

                                Working...