Dziewica, co na to mężczyźni?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiek83
    Świętoszek
    • Dec 2013
    • 6

    #46
    Tak czytam ten wątek i zastanawiam się skąd te ataki na ludzi, którzy piszą, że lepsze są doświadczone dziewczyny.
    Byłem w swoim życiu z dwoma dziewicami, bylo super, wtedy uważałem to za coś wielkiego, być tym pierwszym, tym zapamiętanym do końca życia, a nie jednym z długiej listy. Oczywiście byla też odpowiedzialność, żeby jej nie skrzydzić, żeby się nie zawiodła.
    Teraz wraz z wiekiem i doświadczenie od seksu oczekuje czegoś innego.
    Bardzo lubie różne eksperymenty i nowości w łóżku i wiem że sporo kobiet ma podobny gust, więc ciężkoby mi bylo być z nie doświadczoną osobą. Taka osoba nie ma porównania i prędzej czy później gdzieś tam w glowie pojawi się myśl, ciekawe jakby to bylo z kimś innym. Druga sprawa to tylko dzięki doświadczeniu można być pewnym, że właśnie to mi w łóżku najbardziej odpowiada, byłem z dziewczyną, która mimo iż byla doświadczona (jak dobrze pamiętam miala 4 facetów przede mną), powiedziala "ja nie wiedziałam, że można sie tak kochać, poprzednio faceci myśleli tylko o sobie, a z tobą jest zupełnie inaczej..." był to dla mnie dużo większy komplement, niż bycie tym pierwszym.
    Nie krytykuje dziewic, ale też ich nie "uświęcam". Uważam tylko, że seks z doświadczoną kobietą jest dużo lepszy.
    Oczywiście nie namawiam młodych dziewczyn, żeby pod jakimś tam naciskiem szybko szły do łóżka z byle kim. W ogóle niezależnie czy jest sie kobietą czy facetem, dziewicą, czy doświadczoną to nie powinno się sypiać z byle kim.

    Skomentuj

    • bartek24
      Świntuszek
      • Oct 2017
      • 97

      #47
      ja tam lubię dziewice

      Skomentuj

      • wiarus
        SeksMistrz
        • Jan 2014
        • 3264

        #48
        A ja podchodzę do nich ostrożnie.
        Coś na podobieństwo: jakbym po pijaku zobaczył smoka.
        "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
        James Jones - Cienka czerwona linia

        Skomentuj

        • pinek81
          Banned
          • Jun 2009
          • 144

          #49
          dziewica... ^_^ kiedy to było.. dziewica to już chyba wymiar mistyczny u nas. No ale... moja pierwsza dziewczyna była dziewicą.. za młody byłem by to docenić, ale teraz to szacunek dla dziewczyny, która jest normalna, która nie ma histerii i jest dziewicą.. nic tylko taką objąć przytulić do podusi i pogłaskać po pleckach XD

          Skomentuj

          • digoxine
            Ocieracz
            • Apr 2017
            • 124

            #50
            wymiar mistyczny? poważnie?
            nie wiem czy żyję w jakimś innym, dziwnym świecie, czy jak...
            wśród moich bliższych koleżanek są dziewice. wcale nie są nastolatkami i studia też już skończyły. całkiem normalne, młode, atrakcyjne dziewczyny. nie mówię, że dużo... ale są. tak samo jak te, które z kimś sypiają.

            Skomentuj

            • barmetr
              Perwers
              • Feb 2009
              • 1399

              #51
              Napisał digoxine
              wśród moich bliższych koleżanek są dziewice. wcale nie są nastolatkami i studia też już skończyły. całkiem normalne, młode, atrakcyjne dziewczyny. nie mówię, że dużo... ale są. tak samo jak te, które z kimś sypiają.
              A skąd wiesz, że one są dziewicami? Zwierzają się Tobie?

              W mojej poprzedniej pracy tylko jedna koleżanka się przyznała, że czekają do ślubu z seksem. Ale czy była dziewicą, tego nie powiedziała. Aczkolwiek związek trwał podobno bardzo długo i kolejne miesiące oczekiwania niewiele zmieniały. To była pasująca do siebie para, on wysoki, po męsku zwalisty, a ona drobna blondynka.

              Skomentuj

              • digoxine
                Ocieracz
                • Apr 2017
                • 124

                #52
                Napisał barmetr
                A skąd wiesz, że one są dziewicami? Zwierzają się Tobie?
                Skoro wiem, że są dziewicami, to znaczy, że zwierzyły mi się. Rozmawiamy o tym. Napisałam, że jesteśmy sobie bliskie - czyli mamy do siebie więcej zaufania niż do zwykłej koleżanki. Kilka z nich faktycznie czeka z tym do ślubu. Znamy się od lat. Wątpię, że chciałoby im się kłamać, zwłaszcza osobę, która nie rozumie takiego podejścia do seksu.

                Skomentuj

                • barmetr
                  Perwers
                  • Feb 2009
                  • 1399

                  #53
                  Napisał digoxine
                  Kilka z nich faktycznie czeka z tym do ślubu.
                  Po ślubie te panie będą mogły mieć większe pole manewru od żon, które były "używane" przez róznorodnych poprzedników mężą.
                  Choć nie ukrywam, że przegranych Polaków jest wielu, a tacy często nie mają szans na poślubienie dziewicy albo panny, którą sami rozdziewiczyli.

                  Skomentuj

                  • joedoe
                    Perwers
                    • Aug 2014
                    • 1272

                    #54
                    Niejedna dziewica zrobila 500 lodow i dala 100 razy w dupe ale przeciez jest dziewicą wiec jest godna szacunku.
                    Biedne dziewczyny.
                    Nam sie trafilo białorycerstwo w genach, im ASD.

                    Skomentuj

                    • Big_dick
                      Świntuszek
                      • May 2017
                      • 52

                      #55
                      Dziewice? Znam wielu Panów, którzy marzą o tym żeby w ich łóżku znalazła się dziewica. Podnieca ich fakt niewinnej nieśmiałej dziewczyny, która nie posiada żadnych sexualnych partnerów. Moje doświadczenia w tym temacie sprawiły, że staram się omijać kobiety, które nie miały w łóżku żadnego faceta. W swoim życiu miałem do czynienia z dwiema dziewicami. Zarówno w jednym jak i drugim przypadku nie czerpałem ani przyjemności ani satysfakcji z tego, że kobieta się boi, odczuwa ból i dyskomfort. Dla mnie seks ma przynosić rozkosz obojgu partnerom. Oczywiście słyszałem o przypadkach, w których obyło się bez bólu, krwi i wielu łóżkowych prób a pierwszy raz przyniósł kobiecie orgazm. Ja niestety takiego szczęścia nie miałem więc zdecydowanie bardziej wolę doświadczone partnerki. Podobnie uważam, że praktycznie niewykonalne jest stworzenie trwałego związku z dziewicą- w większości przypadków kobiety bez doświadczeń seksualnych prędzej czy później zaczną zastanawiać się nad zmianą partnera co oczywiście doskonale rozumiem i całkowicie popieram. Panom poszukującym wrażeń seksualnych ja ze swojej strony jednak zdecydowanie odradzam
                      "Bo życie jest za krótkie na kiepski seks i nieszczęśliwe związki. Więc znajdź kogoś kto Cię szczerze pokocha i dobrze przeleci..."

                      Skomentuj

                      • Falanga JONS
                        Banned
                        • Feb 2012
                        • 1156

                        #56
                        Napisał digoxine
                        wśród moich bliższych koleżanek są dziewice. wcale nie są nastolatkami i studia też już skończyły. całkiem normalne, młode, atrakcyjne dziewczyny. nie mówię, że dużo... ale są. tak samo jak te, które z kimś sypiają.
                        Daj no parę adresów. Z dziesięć wystarczy.

                        Skomentuj

                        • digoxine
                          Ocieracz
                          • Apr 2017
                          • 124

                          #57
                          Napisał Big_dick
                          Oczywiście słyszałem o przypadkach, w których obyło się bez bólu, krwi i wielu łóżkowych prób a pierwszy raz przyniósł kobiecie orgazm.
                          Ja chyba byłam taką dziewczyną. Nie wstydziłam się, nie była spięta i onieśmielona. Teraz jestem częściej Nie bolało, poszło gładko bez żadnej krwi, za pierwszym razem i nawet przyjemnie było.

                          Napisał Falanga JONS
                          Daj no parę adresów. Z dziesięć wystarczy.
                          Marzy Ci się
                          Last edited by digoxine; 08-11-17, 22:13.

                          Skomentuj

                          • barmetr
                            Perwers
                            • Feb 2009
                            • 1399

                            #58
                            Dlaczego skasowałaś część postu, digoxino? Dlaczego akurat fragment o tym, że został twoim mężem facet, który Cię rozdziewiczył?

                            Skomentuj

                            • digoxine
                              Ocieracz
                              • Apr 2017
                              • 124

                              #59
                              Bo potem uznałam, że jednak ta informacja nie jest do niczego potrzebna. Czy zrobiłam coś złego? Obraziłam kogoś?

                              Skomentuj

                              • barmetr
                                Perwers
                                • Feb 2009
                                • 1399

                                #60
                                Nie oceniałem tej modyfikacji. Tylko pytałem o motywację jej dokonania.
                                Małżeństwo z panną, która nie miała wcześniej innego partnera seksualnego może dać szerokie pole manewru obu małżonkom. Nie muszą się ograniczać erotycznie, nie ma też niepotrzebnych porównań.

                                Skomentuj

                                Working...