Powiadomienia

Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Związki
Odpowiedz

Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 14-01-17, 14:29   #776
rimmingator
Perwers

Miasto: Wrocław

Grrrr... na ile się sfrajerzyłes?
Old 22-01-17, 22:24   #777
grrr
Erotoman

Miasto: WLKP

Ma to teraz sens? Dla jednych to dużo dla innych po prostu nowa torebka...
Old 29-05-17, 21:42   #778
bartekct
Ocieracz

Miasto: Mielec

Hej. Szukam pocieszenia w tym temacie
Rozmowa ze znajomymi i rodzina mi bardzo pomaga ale chce tutaj też wnieść swój wkład.
Spotykałem się z kobieta od 4,5 roku. Od początku tego roku zaczeliśmy mieszkać razem. No i dziś już oficjalnie wiem, że nie na dla mnie przyszłości w jej sercu. Zaczeło się od tego ze miałem konto na sympatii i bt. Owszem tak było ale nie szukałem i nie pisałem z kobietami ot zwykła ciekawość. Kobieta się o tym dowiedziała i kazała wszystko pousuwać. Noo niestety ale BT nie usunałem i skłamałem(nie raz) ze jednak go nie mam, Wróciłem do rodzinnego domu i cały czas mnie coś gryzie. Po dzisiejszej rozmowie dowiedziałem się ze za dużo się o wszystko czepiam, strzelam fochy i nigdzie jej nie zabieram. No i ma racje taki jestem tylko dlaczego tyle wytrzymywała ze mna??

Teraz boli mnie: 1.Po kiego ch*ja pana ja zakładałem te konta randkowe? Skoro z nich nie korzystałem.
2. Jak się wyprowadzała odemnie to trzeba było ja zatrzymać a nie pozwolić odejść :/

Cały czas ja kocham i chce z nia być ale po dzisiejszym spotkaniu i jej wzroku który skrywał złość i pogarde dla mnie to się tego boje. Niby powiedziała mi ze mam jakieś tam szanse na powrót ale boję się ze jak poczuje wolność i wszytkie imprezy to ja nie wiem czy ja juz wtedy będę ja chciał. Nie zniosę informacji ze się zadawała z innymi facetami.

Sorki za słaba składnie wypowiedzi ale no nie umiem pisać
Old 30-05-17, 08:39   #779
Yassmine
Perwers

Miasto: Na krańcu mapy.

Zawalcz o nią, jeśli Ci zależy. Porozmawiaj, o tyle o ile nie rozumiem konta na portalu randkowym... to BT to zwykłe forum, ona może też się zarejestrować na nim przecież i zobaczyć jak to wszystko wygląda.

Nie czuła się widocznie ważna, skoro miałeś jakieś dziwne konto na sympatii, nie spędzałeś z nią czasu, może obawiała się że szukasz nie wiadomo czego. Z Twojej strony nie ejst to normlane zachowanie i nie rozumiem tłumaczenia "założyłem z ciekawości" , jakiej ciekawości? Pewnie to Twój pierwszy związek i nie do końca wiesz czy chcesz z nią być, ale skoro ona się skusiła to po co się starać, może jakaś lepsza się skusi nie?

Nie zniosę informacji, że zadawała się z innymi facetami...- o matko, co to za brednie, masz 15lat? Poczuje wolność? Zerwie się z łańcucha? Daj spokój... nie *******, zależy Ci to pokaż to, a nie prowadzisz rozkminy jak gimnazjalista.

Młodość jest potwornie ciężkim przypadkiem i chyba nie ma nikogo, kto by z tego wyszedł bez powikłań.
Yassmine jest offline   Reply With Quote
Old 30-05-17, 11:29   #780
bartekct
Ocieracz

Ciekawosc bo tak o po prostu ze dwa razy ogladnalem co tam jest i tyle.

walczyłem o nią tydzień bo wyprowadzila sie we wtorek a wczoraj w poniedziałek ostatni raz z nią rozmawiałem i mam jej juz nie nachodzić, nie dzwonić i nie pisac.

czas- no malo, praca studia to wszystko zajmuje czas

Co do informacji o innych to chodzi mi dokladnie o to ze jak zerwala ze mną i będzie latac na lewo i prawo to juz nie ma po co do mnie wracać, bo nie widzę sensu zrywać po to by sobie bez zobowiązań pykac na lewo i prawo. Choc mam nadzieje ze osoby z którymi będzie sie spotykać nie zgorasza jej do tego poziomu.
Old 30-05-17, 12:09   #781
digoxine
Świntuszek

A po jaką cholerę miałaby "latać na prawo i lewo"? Naprawdę masz takie zdanie o niej?
digoxine jest offline   Reply With Quote
Old 30-05-17, 12:52   #782
thlo
Erotoman

Cytat:
Napisał bartekct Zobacz post
. Choc mam nadzieje ze osoby z którymi będzie sie spotykać nie zgorasza jej do tego poziomu.
Mam wrażenie ,że ty masz problem sam ze sobą. Podejmij decyzję czego chcesz?A nawet jeżeli cię zdradzi? To powiedz mi jest warta tego żeby jej wybaczyć czy nie? Bo jeżeli ją kochasz to chyba jest tego warta prawda?

PS.Chodź nie sądzę ,że cie zdradzi.

Ostatnio edytowany przez thlo; 30-05-17 at 12:55.
thlo jest offline   Reply With Quote
Old 15-06-17, 22:36   #783
bartekct
Ocieracz

Myślę, że dość dużo czasu minęło od mojego wcześniejszego posta i nie zostanę posądzony o pisanie post pod postem

A więc tak, Już jest blisko miesiąc od mojego rozstania a ja jestem zadowolony z życia
świat jest piękny i wg świetny. Iiiiiii ide na randkę :> No w życiu bym się nie spodziewał, że niby pierdoła a tyle mi da satysfakcji. Samo to, że się spotkam z kobieta jest świetne, nie muszę zaliczyć, nawet nie musimy się całować a i tak będę zadowolony

A co z ex?? Nie wiem ona mnie rzuciła i niech sobie radzi sama. To ja mam być szczęśliwy nie obchodzi mnie reszta
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Związki

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania