W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pierścienie erekcyjne - uzywa ich ktos?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gregorowicz
    Świętoszek
    • Jan 2010
    • 3

    Pierścienie erekcyjne - uzywa ich ktos?

    Wyczytalem gdzies, ze w walce z przedwczesnym wytryskiem pomocne bywaja pierscienie erekcyjne (gumowe, silikonowe, metalowe). Podobno ucisk u nasady pozwala dłużej cieszyc sie seksem, do tego sprawia ze czlonek jest twardszy i wydaje sie byc wiekszy podczas erekcji. Poza tym przez caly stosunek stoi na 100%.

    Np. cos takiego:


    Czy ktos moze sie na ten temat wypowiedziec? To prawda co piszą? Uzywa ktos z Was tego?

    Sa tez pierscienie, ktore dodatkowo stymuluja partnerke i daja jej wiecej przyjemnosci z seksu. Jakas Pani moze sie wypowiedziec?

    Np.
  • Holy inquisitor
    Erotoman
    • Aug 2009
    • 756

    #2
    Jaka cena taki skutek .
    O tych drugich powiem tylko tyle, że się obracają wokół ptaka i nie trafiają w dziesiątkę na partnerce .

    Skomentuj

    • gregorowicz
      Świętoszek
      • Jan 2010
      • 3

      #3
      Cena akurat nie ma wiekszego znaczenia, chociaz wszystkie sa dosyc tanie. Chodzi mi bardziej o skutek i czy ten ucisk naprawde wywoluje taki efekt jak opisalem

      Skomentuj

      • Holy inquisitor
        Erotoman
        • Aug 2009
        • 756

        #4
        W moim przypadku nie zauważyłem specjalnej różnicy, lecz próbowałem ten z wypustką dla partnerki (dostałem jako gratis do innych zakupów). Produkt do bani. Chyba że sprubujesz o tak mocnym ucisku, że ci fujara zdrętwieje co z pewnością wywoła efekty przez ciebie opisane.

        Skomentuj

        • brzoskwineczka
          Perwers
          • Sep 2009
          • 824

          #5
          Były używał czegoś takiego. Nie tyle w celu zwiększenia doznań, co zeby nie opadał po pierwszym razie. Niby ucisk jest, niby zatrzymuje krew a i tak dochodził szybko i wiotczał. Nie polecam, w naszym przypadku okazała się to być po prostu ściema.
          ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

          "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

          Skomentuj

          • koneser666
            Erotoman
            • Aug 2010
            • 502

            #6
            No cóż, ja jak mam czasem kłopot z erekcją a ochota na seks jest, to biorę zwyczajną gumkę do włosów zakładam ją u nasady penisa i efekt jest murowany - jest twardy jak z kamienia. Relacja koszt-efekt znakomita:-) I dodoatkowa zaleta - można regulować siłę nacisku w zależności ile razy się gumkę zawinie - wedle własnych upodobań..
            HATE ME!

            Skomentuj

            • koneser666
              Erotoman
              • Aug 2010
              • 502

              #7
              Myślenie o trupie - pierwsze słyszę Chyba że chodzi o nekrofilię, o tym jeszcze na forum nie było
              HATE ME!

              Skomentuj

              • koneser666
                Erotoman
                • Aug 2010
                • 502

                #8
                aha, no ciekawa teoria, ale u mnie to by chyba spowodowało tylko zwiędnięcie fiuta
                HATE ME!

                Skomentuj

                Working...