W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Korzystacie z usług prostytutek ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cigar
    Ocieracz
    • Jul 2010
    • 103

    Napisał red_painterka
    ..... Ale niech panowie się wypowiedzą, szczerze :>
    Jeżeli pójdę na dziwki i żona się dowie, to wtedy będzie konsternacja.
    Jeżeli żona by się puściła z listonoszem, to wtedy będzie ku...stwo.

    Czyli chyba jestem szczerze tolerancyjny.

    Skomentuj

    • zikzik18
      Świętoszek
      • Aug 2010
      • 27

      Bez urazy dla tych co korzystają ale według mnie dziwki są dla żałosnych życiowych NIEUDACZNIKÓW

      Skomentuj

      • dozymetr

        Kocham te teksty, ale poproszę inny zestaw wyświechtanych sloganów

        Skomentuj

        • Tizio
          Erotoman
          • Aug 2006
          • 555

          Jestem zbyt młody i zbyt piękny żeby za to płacić

          A poważnie to póki co nie korzystam ale jak by podejść do tego czysto matematycznie to kina, kolacje, kwiaty, etc. prowadzące do uwiedzenia kobiet (i to jeszcze bez gwarancji seksu)wychodzą drożej niż dziwka, nie wspominając już o czasie jaki trzeba na to wszystko poświęcić

          Drugim aspektem jest staż w związkach i namiętność w nich panująca, nie dziwie się facetom korzystającym z usług takich pań skoro muszą skomleć przed swoimi partnerkami żeby ich "dopuściły" łaskawie raz na miesiąc, prościej wtedy zapłacić.

          Trzecią stroną jest najzwyklejsze w świecie lenistwo, po co doskonalić sztukę uwodzenia jak można wyjąć portfel..

          A na koniec zostawiam sobie najbardziej oczywisty powód czyli własne kompleksy - nie wierzę że potrafię zaciągać fajne laski do łózka więc rekompensuje to sobie płacąc.
          Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.Woody Allen
          Kobieta pozwoli ze sobą zrobić, co zechcesz, bylebyś jej o tym nie mówił.Stefan Żeromski

          Skomentuj

          • Woodland
            Banned
            • Jun 2010
            • 176

            Rany, w tym temacie jest więcej stereotypowego *******enia niż w tej manifestacji pod krzyżem...

            Skomentuj

            • DajMiTęNoc
              Perwers
              • May 2005
              • 1153


              Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

              Skomentuj

              • Mestiv
                Seksualnie Niewyżyty
                • Feb 2010
                • 317

                Nie korzystam i nie zamierzam. Nigdy nawet się nie zastanawiałem czy by nie skorzystać.

                Skomentuj

                Working...