W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Chwila zapomnienia z inną dziewczyną (k+k)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • spacemonkey
    Świntuszek
    • Nov 2009
    • 88

    #76
    No cóż znowu muszę stwierdzić, że wszyscy po trochu macie rację. Owszem wiele, jeśli nie większość związków opiera się na pewnej dozie nieszczerości. Chociażby wspomniana kwestia niemówienia drugiej o sobie, że np. po drugiej stronie ulicy idzie zaje... dupa

    Ale to w cale nie znaczy, że związek oparty na pełnej szczerości i otwartości nie może istnieć. Wymaga jednak dużej dojrzałości, zaufania, uczcuia i naprawdę mocnej więzi. Wymaga też trzeźwego myślenia i pełnej akceptacji siebie.

    Ja sama pytam mojego faceta czy dana laska mu się podoba i gdy widzę, że niemal się ślini na jej widok, to nie popadam w kompleksy i się nie zamykam w sobie. Przecież wiadomo, że na tym świecie jest całe stado ładniejszych, młodszych etc etc (ale żadna tak nie obciągnie jak ja ) To działa też w drugą stronę i również nie ma żadnych problemów. Oczywiście pojawia się jakieś tam uczucie zazdrości, ale jest ono bardzo pozytywne i często konstruktywne

    Reasumując, bez pełnego oddania i zaufania, szczerości i otwartości wszystkie myśli o sexie grupowym - będąc w stałym związku - włożyłabym do tematu fantazję które powinny pozostać w sferze marzeń

    Skomentuj

    • Czekoladoowa

      #77
      ja osobiscie bylabym skłonna do wyczynów z drugą kobietą, a nawet bardzo chętna.

      Skomentuj

      • Sortis
        Świętoszek
        • Mar 2009
        • 10

        #78
        Moja zaraz po weselu kilka dni temu miała przygodę z koleżanką, wprawdzie tylko patrzyłem ale hmmmmm było to BARDZO stymulujące

        Skomentuj

        • -Sukub-
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jul 2010
          • 372

          #79
          Jak wynajeliśmy nowe mieszkanie, trzeba było zrobic parapetówkę, jak na porządnych lokatorów przystało. ;D Po kilku szampanach, znalazłam się u siebie w pokoju z najlepszą przyjaciółką. Po kilku minutach weszły dwie kumpele, które Nas szukały.. ii.. dołączyły się. ;] To było baaardzo podniecające.
          'Sheila, masz skórę która jest żywą tkaniną z jedwabiu.' <3

          Skomentuj

          • Pawel1990
            Świętoszek
            • Dec 2009
            • 46

            #80
            Opowiedz cos wiecej.

            Nadal nie otrzymalem opowiadania chyba pw sie nie wyslalo

            Nie podbijaj! Przypominam o możliwości korzystania z PM - Ty również możesz je wysyłać. K.
            0statnio edytowany przez Kata; 08-08-10, 20:55.

            Skomentuj

            • Mikero
              Świętoszek
              • May 2009
              • 31

              #81
              bardzo chetnie bym popatrzyl na swoja kobietę bawiącą się namiętnie z inną równie atrakcyjną kobietą - pewnie nic oryginalnego.. i wcale tego przed nią nie ukrywam, wręcz przeciwnie - ostatnio jej powiedziałem że marzy mi się taki spektakl i że mógłbym jedynie patrzeć trzymając w dłoni penisa i bardzo jej się to spodobało.. wiem ze jesli znajdzie się odpowiednia kobieta i odpowiedni nastrój to bedzie ku temu okazja... poki co konczylo się niestety na namietnym całowaniu z nową kolazanka w klubie podczas tanca ale nawet to budzi dreszczyk emocji

              Skomentuj

              • Piersi
                Świętoszek
                • Aug 2010
                • 19

                #82
                Dwie kobiety w łóżku wyglądają bardzo "estetycznie" i ładnie w przeciwieństwie do dwóch panów... Jestem za
                www.beztabu.com

                Skomentuj

                Working...