Old 27-09-15, 07:21   #1
malwina55
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Wroclaw
Postów: 4

Płeć: Kobieta
Moja zabawa
Witam.Mam na imie MALWINA i jestem transwestyta.Chcialabym Wam napisać jak sie sama ze sobą zabawiam.
Kiedy zaczynam sie zabawiać mam na sobie seksowna damska bieliznę,pończochy,szpilki.Jestem wtedy tak seksualnie podniecona,ze prawie omdlewam.Wyciagam z szuflady noszone majteczki dziewczyny ,cieniutkie nylonowe pończochy i szminkę.Siadam na wersalce opieram sie plecami o ścianę bardzo szeroko rozkładam nogi a pod pośladki podkladam poduszkę ,zeby mój drżący z podniecenia członek byl jak najbliżej moich dloni.Biore majteczki dziewczyny do rak .Zaczynam je wąchać.Aromacik jest przecudny .Czuc na nich zapach cipki dziewczyny zmieszany z jej perfumami.Jestem tak podniecona ,ze prawie na granicy wytrysku.Odkladam majteczki.Biore szminkę i maluje mojego drzacego z podniecenia fiuta szminka.Maluje cala jego długość.Nakladam grubą warstwę szminki.Kutas pieknie sie błyszczy a ja ostatnia sila powstrzymuje wytrysk.Chwilke sie bez ruchu aby zmniejszyć podniecenie i wytrysk.Po okolo 2 minutach kiedy podniecenie troszke opadnie biore do reki pończochę.Zwijam ja w rękach aż do samej stopy i nakladam na malego.Zaczynam bardzo powoli lekko okreznym ruchem przeciągać ponczocha po purpurowej żołędzi fiuta.Podniecenie jest tak olbrzymie ,ze zaciskam usta ,zeby nie krzyczeć z rozkoszy.W polowie dlugosci ponczochy juz nie wytrzymuje i mam orgazm.Wytrysk jest niesamowity a przez moje cialo przebiegają dreszcze seksualnej rozkoszy.Przez parę sekund nie wiem gdzie jestem i co sie ze mna dzieje.Jestem prawie zemdlona.Dopiero po około 5 minutach jestem juz uspokojona i gotowa znowu do zabawy.Znowu mi stoi.Powtarzam czynności ze szminką ale tym razem biore noszone majteczki dziewczyny .Majteczki są bardzo seksowne satynowe i wspaniale drażnią zoledz członka.Teraz zabawa trwa o wiele dluzej.Potrafie tak sie nieraz bawic parę godzin.Kiedys dostalam takiego orgazmu ,ze podczas wytrysku zemdlalam.Ocknęłam sie dopiero po okolo 5 minutach.Poprostu urwal mi sie film.
Zabawiam sie rowniez bardzo krwista podpaska dziewczyny.Ale to innym razem.
Pozdrawiam MALWINA.
malwina55 jest offline   Reply With Quote
Old 11-10-15, 13:37   #2
Jozef2012
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Miasto: okolice Trójmiasta
Postów: 3

Płeć: Mezczyzna
Ciekawie napisane, napisz proszę jeszcze, czy są to jedyne metody zaspakajania? CY miejsca mają znaczenie, pory dnia, świadkowie Cię kręcą?
Jozef2012 jest offline   Reply With Quote
Old 08-06-20, 11:55   #3
spódniczka
Banned
 
Zarejestrowany: May 2020
Postów: 40

Płeć: Mezczyzna
Hej Malwina

Fajne zabawy ja też podobnie robię, też nakładam pończoszki lub rajstopki do tego bielizna lub body i na to jeszcze spódniczka lub sukienka.
Czasem dokładam sobie podpaskę, też fajnie podnieca.
Tak ubrany pocieram kroczem gdzie popadnie i super wytrysk w podpaskę.

Ten numer z pończoszką na penisie też stosuje, z tym że biorę cieniutkie skarpetki i jedną na penisa a drugą na rączkę i jazda.
Ostatnio tak ubranego ptaszka załadowałem w bas-refleks od mojej kolumny i też był super wytrysk.

Uwielbiam też zabawy cewnikiem i moczem.

A o co chodziło z tą krwistą podpaską ?

Chcesz pogadać. ?
spódniczka jest offline   Reply With Quote
Old 20-06-20, 18:40   #4
sliski_dresik
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Apr 2012
Miasto: Londyn
Postów: 103

Płeć: Mezczyzna
używajcie do masturbacji puchowych śliskich szeleszczących przyjemnych w dotyku kurtek
nie bedzinie będziecie mogli przestać tego robić, bardzo polecam
sliski_dresik jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Masturbacja

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:56.
   Archiwum