Old 17-01-07, 17:17   #201
witella
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Miasto: fabryczna 12
Postów: 18

Płeć: Mezczyzna
Mama 24 lata i jestem prawiczkiem i smutno mi z tym
__________________
Chryzantemy złociste w pół litrówce parzystej, stoją na fortepianie i nie podlewa ich kurde nikt zdradziłeś mnie i pistolet sobie kupie ale nie zastrzelę się bo mam Cie w dupie
witella jest offline   Reply With Quote
Old 20-01-07, 11:16   #202
DarkAngel
Perwers
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Katowice
Postów: 1 020

Płeć: Mezczyzna
To się nie użalaj nad sobą tylko zacznij działać...

I zmień płeć w profilu, bo się pomylić można .
__________________
>> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<
DarkAngel jest offline   Reply With Quote
Old 20-01-07, 13:38   #203
witella
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Miasto: fabryczna 12
Postów: 18

Płeć: Mezczyzna
jak działac na szose warszawsko na dziwki mom isc?
__________________
Chryzantemy złociste w pół litrówce parzystej, stoją na fortepianie i nie podlewa ich kurde nikt zdradziłeś mnie i pistolet sobie kupie ale nie zastrzelę się bo mam Cie w dupie
witella jest offline   Reply With Quote
Old 20-01-07, 14:09   #204
DarkAngel
Perwers
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Katowice
Postów: 1 020

Płeć: Mezczyzna
Heh . To też jest jedną z możliwości, jeśli bycie prawiczkiem jest dla Ciebie takim koszmarem...

W każdym razie lepszym rozwiązaniem jest IMO pójście na dziwki, niż poznać dziewczynę, która się w Tobie realnie zakocha, a Ty od pierwszego spotkania będziesz mieć w głowie tylko jedno - żeby Ją przelecieć... .

A tak poza tym, użalanie się nad sobą do niczego nie prowadzi.
A po co stać w miejscu? Nie traktuj tego, jako problem i bądź otwarty.
Odpowiednia chwila nadejdzie.
__________________
>> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<
DarkAngel jest offline   Reply With Quote
Old 20-01-07, 18:24   #205
przemash
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Apr 2006
Miasto: OSTRÓDA
Postów: 3

Płeć: Mezczyzna
mój brat
powód: nie wie co to kobieta.. a ma 17 lat
__________________
Przemash
przemash jest offline   Reply With Quote
Old 20-01-07, 23:03   #206
Schiller
Erotoman
 
Zarejestrowany: Oct 2005
Miasto: Kł-Ko
Postów: 426

Płeć: Mezczyzna
To go uświadom =)
__________________
Leben...I Feel You
Schiller jest offline   Reply With Quote
Old 21-01-07, 23:22   #207
derte1
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Postów: 3

Płeć: Mezczyzna
spoko tak se czytam tu i tyle!!
ja dopiero mam proble holera
niby jestem ponoć spoko gość ale do jasnej holery nie wiem jak mam sie zabrać do roboty(chodzi mi o zrobienie dobrze dziewczynie)!!!!!!!!!!!!!!wychodzi na to ze jestem frajer i tyle
P.S moge liczyć na jakąś pomoc??
derte1 jest offline   Reply With Quote
Old 22-01-07, 00:01   #208
MnMs
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Postów: 5
Ktos tam pisal, ze jest brzydki... koles ku*wa nie pie*dol glupot. Idz do fryzjera, zapisz sie na silownie, zlikwiduj pryszcze, kup sobie porzadne ciuchy, buty oraz dobry perfum i wtedy poczujesz sie pewniejszy siebie.
Po tej calej metamorfozie idz do jakiegos klubu na imprezke, je*bnij 3 piwka, zebys mial dobry humor i podbijaj na parkiet do lasek. Nie zrazaj sie szybko - tylko praktyka czynim mistrzem. I nie badz wybredny na samym poczatku ;P

Poza tym udawaj niedostepnego, ale z umiarem, bo zniechecisz potencjalne partnerki. Pamietaj tez o tym, aby obracac sie w towarzystwie dziewczat, chocby zwyklych kolezankach. Dla obcych dziewczyn bedziesz wtedy bardziej atrakcyjny (taka dziala ludzka psychika). No i na koniec: usmiechaj sie. Ale nie tak nachalnie, czy szeroko. Miej na swojej twarzy lekko zaakcentowany usmiech, blysk w oku. Popracuj nad mowa ciala. To wszystko sprawi, ze bedziesz odbierany jako pewny siebie koles, ktory jest zadowolony z zycia, a tylko tacy maja powodzenie wsrod kobiet.

Powodzenia
MnMs jest offline   Reply With Quote
Old 22-01-07, 18:56   #209
derte1
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Postów: 3

Płeć: Mezczyzna
wszystko jest oki!!tylko fakt nie posiadam pryszczy czy czegos takiego (nie jestem brzydki)to co mi napisałeś jest ok (sam to stosuje)tylko chodzi o tzw.sfere psychiczną tak bym to może ujoł!!
derte1 jest offline   Reply With Quote
Old 27-01-07, 21:35   #210
Schiller
Erotoman
 
Zarejestrowany: Oct 2005
Miasto: Kł-Ko
Postów: 426

Płeć: Mezczyzna
No to chyba na jakiś jeszcze długi czas szykuje mi się pozostanie w naszym klubie. Tylko, ze dawno z żadnego klubu nie występowałem, a i teraz mi się nie śpieszy. Musiałaby się znaleźć naprawdę warta tego dziewczyna.
__________________
Leben...I Feel You
Schiller jest offline   Reply With Quote
Old 29-01-07, 22:51   #211
derte1
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Postów: 3

Płeć: Mezczyzna
no to świetnie widac nie będe sam:>:>:>
derte1 jest offline   Reply With Quote
Old 30-01-07, 19:54   #212
KSU
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Miasto: Bieszczady
Postów: 99

Płeć: Mezczyzna
Niedawno kumpel powiedział mi żebym zmienił swoje nastawienie do tych spraw. Bo ja ogólnie ustawiam sie na pozycji z góry przegranej. Ale np jak zmienic swoje nastawienie jak doświadczenia utwierdzają mnie w słuszności mojego rozumowania. Ale prawdą jest to że ludzie wyczuwaja twój strach i niepewność i sa przez to jeszcze bardziej niedostępni dlatego osoby myslące pozytywnie przebojowe sa lubiane postanawiam cos z moja sytuacja zrobic mam nadzieje ze mi sie uda bo sam jestem na siebie zły już (troche zamotałem ale mysle ze istotne informacje sa dla was czytelne)
__________________
...:::ruch to zdrowie więc sie ruchajmy:::...
KSU jest offline   Reply With Quote
Old 30-01-07, 20:15   #213
BORO
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Postów: 92

Płeć: Mezczyzna
dalej nic - niestety

Ostatnio edytowany przez BORO; 15-10-10 at 23:20.
BORO jest offline   Reply With Quote
Old 30-01-07, 21:31   #214
Bender
Administrator
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: New New York
Postów: 3 026

Płeć: Mezczyzna
KSU
sam sobie odpowiedziales. Musiz byc przebojowy. Dostaniesz po glowie? Doswiadczenie. Co nie zabija to wzmacnia. A powodzenie, gdy bedziesz probowal jest w sumie pewne - masz to z czystego prawdopodobienstwa
__________________
Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
Billy Crystal
Bender jest offline   Reply With Quote
Old 01-02-07, 21:42   #215
BeeEl
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Postów: 7

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał smok43
to teraz ja, niemam nic do ukrycia.

Wiek: 15

Powód: Wiem że jeszcze za wczesnie...
Nie bądz hipokrytą !
BeeEl jest offline   Reply With Quote
Old 01-02-07, 21:54   #216
Edgar
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Postów: 48

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał Bystry
tak jak mam 16 lat i nadal jestem prawiczkiem jakoś nie czuję się na "siłach"

za młody wiek, chopcze
__________________
Bo dawałem linki do Bitefightu...
Edgar jest offline   Reply With Quote
Old 05-02-07, 20:44   #217
Mikel
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Postów: 3

Płeć: Mezczyzna
19 lat skoncze w kwietniu. prawie to zrobilem ale partnerka w pierwszym przypadku w ostatniej chcwili odmowila.pozniej druga tez to samo.ale bylo fajnie chociaz tyle przezyc.moze jesczze bedzie mi kiedys dane to zrobic;D
Mikel jest offline   Reply With Quote
Old 05-02-07, 22:55   #218
Bouncy Dee
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Toruń
Postów: 143

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał DarkAngel
Młodzież zaczyna coraz wcześniej "korzystać z życia" [nie mówię tu tylko o seksie]...
Cóż na to poradzić...

Tak czy siak, boję się tego, co będzie za kilka/kilkanaście lat, jeśli "postęp" będzie nadal zmierzał w tę stronę .
No wlasnie, czyli niejestes za tym. . Mi az zal patrzec na te niektore laski jak sie szmaca. Wszystko juz idzie... . Papierosy to na pozadku dziennym, pozniej alkohol (pozniej taka nayebana daje wszystkim), seks itp. Strasznie tego nielubie i niepodoba mi sie to. Nieuwazam ze powinni sie wszyscy bawic lalkami i samochodzikami do wieku 18 lat, ale to nie tak ma to wszystko wygladac, jak wyglada... . Glupota+hormony+uzywki w mlodym wieku nic dobrego niewroza... . No niedlugo, to juz niestety dziewic hehe niebedzie dla nikogo . Ze tak to ujme... .

No, a ja tez jestem prawiczkiem hehe (ale niedlugo to sie zmieni hehehe <diabelek> )
__________________
Kocham OLDCHOOL...
Kocham STARE CZASY...
Bouncy Dee jest offline   Reply With Quote
Old 11-02-07, 19:48   #219
k700i
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Postów: 1
Ostatnio byłem na disco bo mnie kuzyn namówił żebym poszedł i normalnie masakra 3/4 kobiet to juz ze tak powiem na "fazie" no i wiadomo co mozna z taka zrobić. A wracając do tematu to za kilka miechy bedzie 19 i nadal prawiczek P Moze czekam na tą jedyną hehe pozdr
k700i jest offline   Reply With Quote
Old 13-02-07, 00:32   #220
Praw20Wroc
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2006
Miasto: Wratislavia
Postów: 7

Płeć: Mezczyzna
21 lat i trochę (rocznik 85)
Powód: ...
Chyba mam pecha... Nie mam za dużo koleżanek, klubów nienawidzę... Jeśli jakaś dziewczyna mi się podoba, to najczęściej się okazuje, że jest zaręczona albo mężatka Teraz mam np. taką sytuację.. Jest pewna dziewczyna, jednak jest zaręczona - na wakacje ma wziąć ślub, a ja nie chce psuć jej szczęścia. Bo wygląda na szczęśliwą, a do tego nie wiem co tak naprawdę myśli o mnie... Ona uważa, że przyjaźń damsko-męska istnieje, ja w taką przyjaźń nie wierze Do tego zostałem skrzywdzony przez pewną panią Fakt, że to ona wyszła na ****ę, ale uraz zostaje... Było to w 2003 (heh, moja 18 ) ale jakoś boli do tej pory... W dodatku wszyscy zapomnieli o tym, wszyscy tylko nie ja Potem był drugi cios... Dziewczyna się przymila, uśmiecha i w ogóle, a po jakimś czasie jak gdyby nigdy nic, ma już innego... Tja... Teraz to chyba się boję być odrzuconym/skrzywdzonym.
Nie chce też z "pierwszą lepszą", bo to chyba nie o to chodzi, a na pewno nie po pijaku.
Poza tym nie zauważam zainteresowania moją osobą ze strony płci przeciwnej...
Nie wiem, dziwny jestem... I smutno mi z tym faktem, ale trzeba żyć dalej, nic na to nie poradzę. Bo próbowałem i to nie raz i już mi się po prostu nie chce A jak już pisałem w temacie o fantazjach "Seks z prawiczkiem" - mi by wystarczyło zwykłe, czułe objęcie.. Żebym się choć miał do kogo przytulić...

Forsaken... Abandoned... Doomed to solitude... Scattered Soul of this fuckin' world
__________________
ta... niedane mi być kochanym na tym świecie
Praw20Wroc jest offline   Reply With Quote
Old 13-02-07, 02:18   #221
Cloud
Świntuszek
 
Zarejestrowany: May 2006
Postów: 77

Płeć: Mezczyzna
heh umnie ta 18 leci ale nadal nic :/ ja sie do tego niedaje musialbym sie od nowa urodzic bo teraz zeby wszystko naprawic musialbym poswieci chyba na to 2 lata i duzo cierpienia. Najpierw bolesne wizyty u dentysty bo kurde boje sie tego cholery jak diabla i choc prubuje niepoteafie pokonac tego strachu, potem kuracja odchudzajaca, potem silownia zeby nabrac troche sily a potem jakas kuracja psychiczny bo ja kur**** strasznie nielubie sie bic i to tez nigdy w zyciu sie niebilem i niemam zamiaru a znow zeby ktos mnie wyprowadzic z ruwnowagi zeby mu przy***** to tez sie musi dobrze postarac inna osoba by juz dawno wybuchla a ja nadal bylby esensja spokoju...

Cytat:
Napisał Praw20Wroc
Poza tym nie zauważam zainteresowania moją osobą ze strony płci przeciwnej...
Nie wiem, dziwny jestem... I smutno mi z tym faktem, ale trzeba żyć dalej, nic na to nie poradzę. Bo próbowałem i to nie raz i już mi się po prostu nie chce A jak już pisałem w temacie o fantazjach "Seks z prawiczkiem" - mi by wystarczyło zwykłe, czułe objęcie.. Żebym się choć miał do kogo przytulić...

Forsaken... Abandoned... Doomed to solitude... Scattered Soul of this fuckin' world
No ja tez niezauwazam zainteresowania moja osoba ze strony plci przeciwnej. Nigdy takiego zainteresowania nie bylo :/

Ostatnio edytowany przez Cloud; 13-02-07 at 02:22.
Cloud jest offline   Reply With Quote
Old 13-02-07, 14:19   #222
meahev
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Postów: 10

Płeć: Mezczyzna
tez jakos tak mam ze jak znajde jakas fajna dziewczyne to jest mezatka albo jest zareczona...
jeszcze tak mam ze zawsze szukam sobie jakiejs starszej bo one wydaja sie byc rozsadniejsze a zawsze trafiam na niedojrzale
taki los
meahev jest offline   Reply With Quote
Old 13-02-07, 18:20   #223
Edgar
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Postów: 48

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał Cloud
heh umnie ta 18 leci ale nadal nic :/ ja sie do tego niedaje musialbym sie od nowa urodzic bo teraz zeby wszystko naprawic musialbym poswieci chyba na to 2 lata i duzo cierpienia. Najpierw bolesne wizyty u dentysty bo kurde boje sie tego cholery jak diabla i choc prubuje niepoteafie pokonac tego strachu, potem kuracja odchudzajaca, potem silownia zeby nabrac troche sily a potem jakas kuracja psychiczny bo ja kur**** strasznie nielubie sie bic i to tez nigdy w zyciu sie niebilem i niemam zamiaru a znow zeby ktos mnie wyprowadzic z ruwnowagi zeby mu przy***** to tez sie musi dobrze postarac inna osoba by juz dawno wybuchla a ja nadal bylby esensja spokoju...



No ja tez niezauwazam zainteresowania moja osoba ze strony plci przeciwnej. Nigdy takiego zainteresowania nie bylo :/

Witam

Nie jesteście sami

Za każdym razem gdy spojrze sie na dziewczyne. która mi sie podoba to ona zaraz ucieka w drugą strone wzrokiem i udaje że mnie niewidzi, poprostu jestem nieatrakcyjny.
I sie nie przejmuje
A ja na to wszystko leje
__________________
Bo dawałem linki do Bitefightu...
Edgar jest offline   Reply With Quote
Old 13-02-07, 19:58   #224
KSU
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Miasto: Bieszczady
Postów: 99

Płeć: Mezczyzna
Edgar nie wszyscy maja takie lekkie podejście do tych spraw co ty
__________________
...:::ruch to zdrowie więc sie ruchajmy:::...
KSU jest offline   Reply With Quote
Old 13-02-07, 20:11   #225
Ronaldo
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Postów: 70
Cytat:
Napisał Praw20Wroc
21 lat i trochę (rocznik 85)
Powód: ...
Chyba mam pecha... Nie mam za dużo koleżanek, klubów nienawidzę... Jeśli jakaś dziewczyna mi się podoba, to najczęściej się okazuje, że jest zaręczona albo mężatka Teraz mam np. taką sytuację.. Jest pewna dziewczyna, jednak jest zaręczona - na wakacje ma wziąć ślub, a ja nie chce psuć jej szczęścia. Bo wygląda na szczęśliwą, a do tego nie wiem co tak naprawdę myśli o mnie... Ona uważa, że przyjaźń damsko-męska istnieje, ja w taką przyjaźń nie wierze Do tego zostałem skrzywdzony przez pewną panią Fakt, że to ona wyszła na ****ę, ale uraz zostaje... Było to w 2003 (heh, moja 18 ) ale jakoś boli do tej pory... W dodatku wszyscy zapomnieli o tym, wszyscy tylko nie ja Potem był drugi cios... Dziewczyna się przymila, uśmiecha i w ogóle, a po jakimś czasie jak gdyby nigdy nic, ma już innego... Tja... Teraz to chyba się boję być odrzuconym/skrzywdzonym.
Nie chce też z "pierwszą lepszą", bo to chyba nie o to chodzi, a na pewno nie po pijaku.
Poza tym nie zauważam zainteresowania moją osobą ze strony płci przeciwnej...
Nie wiem, dziwny jestem... I smutno mi z tym faktem, ale trzeba żyć dalej, nic na to nie poradzę. Bo próbowałem i to nie raz i już mi się po prostu nie chce A jak już pisałem w temacie o fantazjach "Seks z prawiczkiem" - mi by wystarczyło zwykłe, czułe objęcie.. Żebym się choć miał do kogo przytulić...

Forsaken... Abandoned... Doomed to solitude... Scattered Soul of this fuckin' world
Wspolczuje Ci..i ja mialem podobnie, ze balem sie ze zosatne znowu skrzywdzony...teraz jestem z super dziewczyna ale nadal mam takie mysli...w sumie wolal bym umrzeć niż zostać zdradzonym.

Troche wiecej pewnosci siebie chlopaki. Nie raz jest tak, ze kolesie co maja po 170 cm i sa grubasami bujaja sie z super laskami. Jaki z tego moral? -> Jezeli nie mozesz zaimponowac wygladem, zaimponuj czyms innym dziewczynie.

Wiecej pewnosci siebie chlopaki.
Ronaldo jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Mój pierwszy raz

Tags
celibat, fanklub_jonas_brothers, frustracja, niezależność, pogarda, wolność

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:21.
   Archiwum