W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wlasna sperma

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Złośliwiec
    Świntuszek
    • May 2006
    • 77

    #76
    Napisał sweet_candy
    Fu!!!
    no to w twoj desen bedzie ow dowcip

    Dziewczyna z chłopakiem wpadli do pubu na parę drinków. Siedzą, dobrze się bawią, i nagle kobieta zaczyna mówić o nowym drinku. Im więcej o nim mówi, tym bardziej się podnieca i w końcu namawia chłopaka, aby go skosztował.
    Chłopak się zgadza i pozwala, by zamówiła mu tego drinka. Barman podaje drinka i umieszcza na stole następujące składniki: solniczkę, kieliszek śmietankowego likieru Baileys oraz kieliszek soku z limonki.
    Chłopak patrzy na składniki z głupią miną, więc dziewczyna mu tłumaczy: "Po pierwsze, sypiesz trochę soli na język, po drugie - wypijasz kieliszek Baileya i trzymasz w ustach, a następnie zapijasz wszystko sokiem z limonki."
    Chłopak, pragnąc zadowolić dziewczynę, robi to, co mu kazała. Sypie sól na język - słone, ale OK. Dalej idzie likier - gładki, aromatyczny, bardzo przyjemny... Wporzo! W końcu nbierze kieliszek z limonką... W pierwszej sekundzie uderza go w podniebienie ostry smak soku z limonki, w drugiej sekundzie Baileys się zwarza, w trzeciej - słono-zwarzono-gorzki smak daje mu w przełyk. To wywołuje, oczywiście, odruch wymiotny, ale nie chcąc sprawić dziewczynie przykrości, przełyka z trudem. Kiedy udaje mu się opanować, obraca się do dziewczyny. Ta usmiech się szczerze i szeroko: "I jak ci smakowało? Ten drink ma nazwę 'Zemsta za Loda."

    moja byla mi to opowiedziala. zrozumialem ale jakos nie jest smieszny... wogole seks jakos mnie nie smieszy. to tak jakby spanie mialo smieszyc, albo pojscie do kina. normalnie jak lokata

    Skomentuj

    • magikpfk
      Ocieracz
      • Jul 2007
      • 109

      #77
      hehe niezły ten dowcip ale mało śmieszny, czy takie połączenie naprawde jest możliwe? bo zawsze byłem kiepski z chemi?

      Skomentuj

      • Facet-gl
        Świętoszek
        • Feb 2009
        • 1

        #78
        wiem jak...

        tak sobie myslę że dla mniej odważnych ....finał w ustach partnerki a potem z ust do ust...i łyknijcie razem....będzie razniej...

        Skomentuj

        • keloks
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 39

          #79
          próbowałem. Skoro moja partnerka ma ją połykać, to było by nie fair gdybym ja się tego brzydził

          Skomentuj

          • madmax2020
            Świętoszek
            • Feb 2009
            • 15

            #80
            Nie ma opcji żebym spróbował...a w dodatku jakoś nie czuje się nie fair w stosunku do mojej dziewczyny ponieważ powiedziała mi, że nawet jej to smakuje a ode mnie nie oczekuje degustacji mojej własnej spermy...
            Nie pójdę do piachu, gdy ktoś mi powie czas umierać brachu. Nie dam się uśpić śmierci słowom,
            pójdę do grobu z podniesioną głową.

            — Robert Allen Zimmerman (Bob Dylan)

            Skomentuj

            • Kucyper
              Seksualnie Niewyżyty
              • Feb 2009
              • 342

              #81
              No nie wole nie próbować.
              Śmierć, kutas i zniszczenie !!!

              Skomentuj

              • para_
                Świętoszek
                • Feb 2009
                • 3

                #82
                ja próbowałem, po sexie kiedy kończę w mojej żonie to potem delikatnie ja całuje i liże po całej muszelce i wkładam język, smak no cóż słony ze słodkim

                Skomentuj

                • Santos190
                  Świntuszek
                  • Feb 2009
                  • 64

                  #83
                  Sperma ma ***owy smak taki nijaki ani to gorzkie ani słone ani słodkie po prostu spermowe ale zawsze jak połykam chce mi się rzygać, własnie jak panienka z fiuta zlizuje to jest ekstra uczucie nie ale samemu to już syf ech ...

                  Skomentuj

                  • hihihihahaha
                    Świntuszek
                    • Feb 2009
                    • 44

                    #84
                    ot cała filozofia

                    Skomentuj

                    • snapee
                      Świntuszek
                      • Feb 2009
                      • 50

                      #85
                      zazwyczaj kiedy nie mam sie gdzie spuscic albo nie chce isc mi sie do lazienki to spuszczam sie na dlon a potem siup do buzi

                      Skomentuj

                      • hihihihahaha
                        Świntuszek
                        • Feb 2009
                        • 44

                        #86
                        kiedyś tam spróbowałem, słona była

                        Skomentuj

                        • bi.girl
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Feb 2009
                          • 380

                          #87
                          mój też mówił, że kiedyś próbował swojej spermy i teraz dzięki temu mnie nie zmusza do próbowania
                          but if you gimme your love, you won't regret it.
                          now gimme your touch, you won't forget it.

                          Skomentuj

                          • Kucyper
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Feb 2009
                            • 342

                            #88
                            Ja to robię tak :Wydal-wyrzuć-zapomnij.
                            Śmierć, kutas i zniszczenie !!!

                            Skomentuj

                            • snapee
                              Świntuszek
                              • Feb 2009
                              • 50

                              #89
                              Napisał bi.girl
                              mój też mówił, że kiedyś próbował swojej spermy i teraz dzięki temu mnie nie zmusza do próbowania

                              wystarczy jeść owoce albo słodkie wtedy sperma jest dobra

                              Skomentuj

                              • hihihihahaha
                                Świntuszek
                                • Feb 2009
                                • 44

                                #90
                                słodkie w sensie np czekolada? jakoś się nie sprawdza, zobacz co napisałem a ja jestem łasuch i codziennie jem coś słodkiego

                                Skomentuj

                                Working...