Problem z pierwszym razem, PILNE

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wujek09
    Świętoszek
    • Feb 2013
    • 2

    Problem z pierwszym razem, PILNE

    Witam. Mam 18 lat ,moja partnerka 17.
    Jestesmy ze sobą ponad 4 lata , wszystkie fajne zabawy mamy juz za sobą więc przyszedł czas na stosunek ; x i tutaj jest problem. Mielismy pare sytuacji ze po 'zabawach' był strach i to wpłynęło na to ,że oboje z moją partnerką boimy sie wpadki.
    Były momenty strasznego płaczu i nerwów. Od tamtego czasu jestem strasznie strylny a raczej staram sie.
    Planujemy w tą sobotę ten 'pierwszy raz' .
    Ja sie denerwje bo mam juz 10000 pomysłow co moze pójść nie tak. w Dodatku ona strasznie mnie podnieca i nie trzeba duzo a potrafie troche uronic w czasie gry wstępnej.
    a)Czy moge naałożyc gumke gdy penis jest lekko ubrudzony nasieniem ? ; /
    b)co ile zmieniac gumkę?
    c)jakie gumki na pierwszy raz ?
    d)jezeli dojde to uprawiac seks dalej czy na tym zakonczyc?
    e)po kontakcie ze spremą wystarczy umyć ręce aby kontynuować zabawy mające kontakt z pochwą?

    BAŁAGAM HEEELP !
  • Malinka_a
    Perwers
    • Feb 2011
    • 1219

    #2
    b)co ile zmieniac gumkę?
    jak to co ile? co wytrysk.
    c)jakie gumki na pierwszy raz ?
    a jest jakaś różnica, czy to gumka na 1, 2, czy setny raz? nie numerują ich myślę, że tu potrzebna wypowiedz jakiegoś pana, bo z perspektywy dziewczyny akceptuję tylko prążkowane.
    d)jezeli dojde to uprawiac seks dalej czy na tym zakonczyc?
    jeśli dojdziesz, zmieniasz gumkę. potem wedle uznania możesz nałożyć nową i kontynuować, lub nie. szczerze proponuję zapoznać się z ulotką dołączona do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, bo Twój poziom wiedzy grozi wpadką.
    e)po kontakcie ze spremą wystarczy umyć ręce aby kontynuować zabawy mające kontakt z pochwą?
    tak. ja ani moi partnerzy nigdy nie zawracaliśmy sobie głowy ciążą z palca, wytarcie i dalej.
    widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
    jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
    bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

    Skomentuj

    • Greedo
      Banned
      • Dec 2006
      • 1657

      #3
      Napisał wujek09
      a)Czy moge naałożyc gumke gdy penis jest lekko ubrudzony nasieniem ? ; /
      b)co ile zmieniac gumkę?
      c)jakie gumki na pierwszy raz ?
      d)jezeli dojde to uprawiac seks dalej czy na tym zakonczyc?
      e)po kontakcie ze spremą wystarczy umyć ręce aby kontynuować zabawy mające kontakt z pochwą?

      BAŁAGAM HEEELP !
      A)Jeżeli pod "nasieniem" kryje się preejakulat to tak, możesz
      B)Jeden wytrysk jedna gumka
      C)Najzwyklejsze w świecie durexy, bez udziwnień, smaków, wypustek i innych pierdół
      D)Jak dochodzisz to masz dalej ochotę się bawić? Aj ten vigor , zakończ, wyczyść kutasa, zakładaj drugie ogumienie i jedziesz (i tak wątpię że Ci się uda)
      E)Wystarczy

      Skomentuj

      • wujek09
        Świętoszek
        • Feb 2013
        • 2

        #4
        Dzięki za pomoc : ))
        Muszę się chyba serio uspokoić najbardziej boje sie ,ze ją źle nałoże i pęknie ; /
        Trzymajcie za mnie kciuki : )

        Jezeli jakis czas przed stosunkiem 'ulżę sobie' to później wytrysk bedzie mniejszy albo bedzie później ?

        Skomentuj

        • Malinka_a
          Perwers
          • Feb 2011
          • 1219

          #5
          lepiej sobie już jutro zakup gumki i dokładnie przestudiuj instrukcję, mówię całkiem serio. wszystko jest napisane, a nawet narysowane.
          widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
          jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
          bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

          Skomentuj

          • batonik
            Świntuszek
            • Jan 2013
            • 62

            #6
            Jeżeli nie jesteś gotowy na ewentualne konsekwencje to lepiej się w to nie bawcie. Jeżeli będziesz z kobietą którą traktujesz poważnie, a nie tylko jako okazję do rozdziewiczenia to i strachu nie będzie.

            Skomentuj

            • Corinek
              Ocieracz
              • Feb 2013
              • 119

              #7
              No bez przesady. Z takim niedouczeniem (jestem od ciebie rok młodsza i do tego jestem dziewczyną przed pierwszym razem a wiem takie rzeczy) i takimi obawami to moim zdaniem powinniście W OGÓLE nie planować jeszcze pierwszego razu. A potem się ludzie dziwią, że tyle nastoletnich rodziców >.>

              Skomentuj

              Working...