W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ciekawe urozmaicenia fellatio

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MsMisska
    Perwers
    • Jan 2012
    • 1409

    #31
    Napisał Maryja_dziewica

    Gdyby się uprzeć, można by otoczyć penisa warstwą lodów z pudełka. Nałożyć na całą powierzchnię i oklepać łyżką. I polać sosem truskawkowym. To byłby lodzik...
    Maryja narobiłaś mi ochoty na loda.

    Skomentuj

    • Lex31
      Seksualnie Niewyżyty
      • Nov 2009
      • 395

      #32
      Girls... to jest BT czy "Gotowanie na ekranie"?
      Takie pytanie mam odnośnie naleśników - jak to właściwie jest "na leśnika" ? Że się rżnie czy rąbie?
      friggin' in the riggin', there was fu*k all else to do...

      Skomentuj

      • Maryja_dziewica
        Perwers
        • Nov 2011
        • 902

        #33
        Nie. Jeden strzela drugiemu w dupę, zazwyczaj po alkoholu. Gotowanie to nie moja działka, ale w tym jednym przypadku aż się palę do kucharzenia. Bądź tak dobry i nie podcinaj mi fartucha
        "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

        Skomentuj

        • Goldie
          Erotoman
          • Apr 2012
          • 534

          #34
          wychodząc z kuchni... słyszałam kiedyś o metodzie 9 minut. Polega ona na ignorowaniu jego erekcji, tak konsekwentnie, jak... niektóre kobiety ignorują białe pieczywo w restauracji. Można muskać penis swoim oddechem, masować plecy czy swoje piersi olejkiem... no, ogólnie puścić wodze fantazji byle by przez te 9 minut nie dotykać klejnotów partnera.
          Ponoć, miło jest czasem odwlec przyjemność by poczuć ją jeszcze intensywniej...
          (ale ch*j tam wie)
          She was some kind of angel, I guess. The kind that Heaven keeps hidden. She smelled the way angels ought to smell.

          Skomentuj

          • spirit_of_orb
            Seksualnie Niewyżyty
            • Aug 2007
            • 397

            #35
            taaak zdecydowanie najlepsze jest wielotygodniowe ignorowanie erekcji
            przez pryzmat dialektyki sado maso

            Skomentuj

            • Alrisha
              Świętoszek
              • Aug 2012
              • 3

              #36
              ja polecam na zmiane: zimne lody i ciepla herbata, mój K wybrał to za najlepsze wśród napoju gazowanego i bitej śmietany

              Skomentuj

              • Lex31
                Seksualnie Niewyżyty
                • Nov 2009
                • 395

                #37
                Napisał Alrisha
                ja polecam na zmiane: zimne lody i ciepla herbata, mój K wybrał to za najlepsze wśród napoju gazowanego i bitej śmietany
                Wyobraziłem sobie jak go wsadzam w szklankę, coby zamieszać gorącą herbatę... Takie luźne skojarzenie
                Z urozmaiceń dodałbym jeszcze niespodziewane pojawienie się osoby trzeciej - i ten cholerny dylemat - powiedzieć partnerce, czy pozwolić dokończyć..?
                friggin' in the riggin', there was fu*k all else to do...

                Skomentuj

                • Knchocolate
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • May 2012
                  • 210

                  #38
                  Przypomniało mi się, jak przez pewien czas moj chłopak chodził z maczuga w kubku, bo jakos się pokaleczyl. Widok bezcenny. Co do urozmaiceń to tematycznie, jakiś napar z ***** można zrobic. Sperma jako podstawa do sosu... Takie pomysly na kulinarne zastosowanie seksu.
                  "I'm short, fat & proud of that!"
                  Winnie the Pooh

                  Skomentuj

                  • aryman
                    Banned
                    • Aug 2012
                    • 136

                    #39
                    o matko jakie pomysły, a ja myślałem, że hot dog wystarczy

                    Skomentuj

                    • Ahead
                      Ocieracz
                      • Sep 2010
                      • 188

                      #40
                      Słyszałam, że podobno fajne odczucie powodują długie włosy owinięte dookoła penisa, dokładnie przesuwanie ich ręką w górę i w dól. Nigdy nie próbowałam, ale może pora spróbować. Połączenie blow job z hand job Trochę ustami, trochę ręką i włosami.

                      Skomentuj

                      • Ewelina26

                        #41
                        Mozna trzymac w ustach tabletke musujaca i fiutka jednoczesnie i patrzec na reakcje faceta haha, choc sama raczej nie chcialabym tego doswiadczyc hihi

                        Skomentuj

                        • Greedo
                          Banned
                          • Dec 2006
                          • 1657

                          #42
                          Napisał Ahead
                          Słyszałam, że podobno fajne odczucie powodują długie włosy owinięte dookoła penisa
                          Pozdrawiam jak chcesz zgilotynować facetowi czapę. Nie ma nic gorszego niż zawieruszony włos okręcony na fiucie w tylko sobie znany sposób. Kiedy chcesz go usunąć, delikatnie próbując go wyciągnąć, on złowieszczo zaciska się jak pętla na szyi skazańca.
                          Horror!

                          A co do pomysłu Eweliny. Genialny tak jak wsadzenie do ****y mentosa i zalanie coca-colą

                          Skomentuj

                          • aryman
                            Banned
                            • Aug 2012
                            • 136

                            #43
                            generalnie jak poczytałem pomysły dziewczyn to mój penis w kilku sytuacjach chciałby się szybko ewakuować z takich ciągutek

                            Skomentuj

                            • Ahead
                              Ocieracz
                              • Sep 2010
                              • 188

                              #44
                              Napisał Greedo
                              Pozdrawiam jak chcesz zgilotynować facetowi czapę. Nie ma nic gorszego niż zawieruszony włos okręcony na fiucie w tylko sobie znany sposób. Kiedy chcesz go usunąć, delikatnie próbując go wyciągnąć, on złowieszczo zaciska się jak pętla na szyi skazańca.
                              Horror!
                              A widzisz... dobrze wiedzieć. W końcu wśród różnych pomysłów niektóre okazują się niezbyt bezpieczne.

                              Skomentuj

                              • aryman
                                Banned
                                • Aug 2012
                                • 136

                                #45
                                Depenizacja za pomocą włosa? Eee nie może być, ja bym się chętnie poddał takim pieszczotom, muskanie włosami penisa w stanie totalnej erekcji jest przyjemne.

                                Skomentuj

                                Working...