Za dużo pieszczot i wzwód ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lucas21
    Erotoman
    • Jun 2011
    • 458

    Za dużo pieszczot i wzwód ?

    Mam chyba problem, ale nie wiem czy to coś poważnego czy przesada.. Gdy pieszcze dziewczyne, im dłużej tym wzwód opada i jak już się szykujemy do seksu to mieknie nie wiem czemu, podnieca mnie, seksowna, ale nie wiem jaki tego powód. 25 lat i problemy takie.. Raz wyskoczyła, że to przez to, że przed nią miałem.. kilka i za dużo w młodym wieku, ale to pewnie powiedziała w chwili "odgryzienia" się za byłe i seks.. Szczerze nie wiem czy lekarz czy przesadzam. Zawsze początek całowanie w ciuchach stoji, twardy im dłużej ją pieszcze tym bardziej opada
  • Robinson
    Erotoman
    • Sep 2011
    • 515

    #2
    Napisał RedJane
    No ale Ty ją pieścisz i ona sobie tak po prostu leży, czy Ci się rewanżuje?
    Z wiekiem człowiek się przyzwyczaja do widoku gołej dupy i nie każdy facet jest w stanie dostać i utrzymać wzwód bez dotykania fujarki
    Mi na widok golej pupy staje na bacznosc... i na dlugo Ogolnie nie wiem w czym tu problem?
    Last edited by Robinson; 04-12-11, 06:44.

    Skomentuj

    • Kathy
      Ocieracz
      • Nov 2011
      • 125

      #3
      No, dobra- to jeszcze jedno pytanie dorzucę. Od jakiego czasu, utrzymuje się taki stan rzeczy, że zakładasz od razu Problem?

      ***
      Robinson, tobie to Tobie- lucas o coś pyta więc jakiś dylemat widzi.
      1) Dzisiaj jest lepsze niż wczoraj
      "Ssij a droga, mleczna będzie twoja" :-D
      * **cztery Dorosłe litery To IDEAŁ** *
      "Nie z kim ,a jak"

      Skomentuj

      • bylejaki
        Świntuszek
        • Jul 2011
        • 70

        #4
        przyzwyczajasz się po prostu
        chyba problem zniknie, jak dziewczyna zacznie Cię pieścić przed samym seksem

        Skomentuj

        • Black_Queen
          Świntuszek
          • Nov 2011
          • 49

          #5
          Może skupiasz się za bardzo na zaspokojeniu partnerki i dlatego opada.

          Skomentuj

          Working...