W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Nie staje mi ;/

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • manston
    Świętoszek
    • Jul 2011
    • 1

    Nie staje mi ;/

    Witam mam 18 lat , jestem prawiczkiem , moja dziewczyna ma 17 lat ona jest dziewicą.
    Od jakiegoś czasu kładziemy sie do łóżka aby popieścić swoje ciała , pocałunki , przytulenia ona dotyka mego pensa itp.
    Ale ja mam problem nie chce mi stawać , mimo że ona jest swietna jej czułe słówka itp to nie chce stanie na chwile i opada , czasami tak jest ze nie chce wcale , a bywa że jak tylko sie na nią patrze to stoi
    Dodam , ze pale papierosy ok paczki dziennie czy to moze być przyczyną??
    Prosze o pomoc
  • mathew500
    Świntuszek
    • Dec 2009
    • 90

    #2
    Facet to nie cyborg Z czasem powinno ci przejść, albo po prostu zróbcie krok do przodu i zobaczysz co sie stanie, ale pewnie stanie ;D ja też tak miałem na początku, gdy pieściłem sie z dziewczyną długo (chodzi o moje początki) to mi opadał.. chwila i stawał na nowo. Powinno minąć. I nie pal tych fajek.. lepiej wydaj kase na prezerwatywy bo zamiast na fajki wydasz na dziecko ;]
    "Sekunda z nią, wynagradza te wszystkie złe godziny.."

    Skomentuj

    • jajecznik
      Świętoszek
      • Jun 2011
      • 42

      #3
      Nie wiem czy to ma wpływ, ale fajki rzuć U mnie zadziałał stres. Podświadomy stres, bo świadomie nie nastawiałem się na coś wielkiego i widziałem, że dziewczyna będzie wyrozumiała, ale mimo wszystko nie stanął za pierwszym razem. Za drugim byłem już w pełni wyluzowany, bo wiedziałem (miałem dowód), że mam wsparcie dziewczyny i stanął normalnie.

      Skomentuj

      • RealNightmare
        Świętoszek
        • Jul 2010
        • 31

        #4
        Jest na forum chyba z milion takich przypadków, wiec napisze krótko.... Przestań pali ( albo ogranicz), zacznij uprawiać jakiś sport (bieganie , siłownia czy coś innego) no i co do stresu ( to nieprawdopodobne ) nie podchodź do tego jak do jajka na razie to nic strasznego gorzej będzie jak ona wpadnie na pomysł że jej nie podniecasz.

        Skomentuj

        • missxnothing
          Świętoszek
          • Aug 2011
          • 22

          #5
          mój chłopak też miał ten problem . wystarczyło trochę pracy ręką i Voila .
          Jeszcze ten jeden raz jesteś dla mnie jak narkotyk.

          Skomentuj

          • grechuta4

            #6
            oczywiście że może miec wpływ. Tak jak i alko a paczka dziennie o dużo

            Skomentuj

            • gsx
              Świętoszek
              • Aug 2011
              • 3

              #7
              To po prostu podswiadomy stres, chyba każdy tak miał za pierwszym razem, mnie na szczęscie za drugim razem już słuchał.
              suzukigsx1300rhayabusa
              blogspot
              com

              Skomentuj

              • radex171
                Banned
                • Mar 2010
                • 20

                #8
                ja za 1 razem nie miałem tego problemu ale fakt przygotowac sie psychicznie trzeba a fajki odstaw na bok... jesli dziewczyna nie pali zobaczysz jaka bedzie happy

                Skomentuj

                • Gargulec
                  Świntuszek
                  • Aug 2011
                  • 71

                  #9
                  Każdemu się czasem zdarza. Strzel sobie kielonka/piwko na rozluźnienie i pomyśl tak: jak stanie to będzie fajnie, jak nie... to też będzie fajnie, bo się pobawimy inaczej.

                  A na dłuższą mete: zdrowa dieta, trochę sportu (hormony ci podskoczą), mniej fajek i trochę ćwiczeń mięśni krocza (tylko nie przetrenuj, bo to paskudne uczucie
                  Życie ssie! Ale od ciebie zależy, czy będzie łykać

                  Skomentuj

                  Working...