Apatia i koniec związku.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • holly
    Perwers
    • Feb 2009
    • 1090

    #31
    Napisał Marpat
    Byliśmy osobno przez ostatnie 3,5 roku. Wcześniej byliśmy praktycznie nierozłączni. Jeżeli chodzi o pasje to oboje uwielbialismy jeździć na rowerze, chodzić po górach, nurkowalismy i wiele innych. Nie byliśmy typową parą tylko dość aktywnymi osobami pragnącymi korzystać z życia.
    Co za zgrzyt. Aktywni, korzystający życia tylko że... każde osobno przez 3,5 roku. Wobec tego się jej nie dziwię, że dziewczynę ciągnie do towarzystwa.
    Marpat ile ty masz lat że w twoim wieku to już same mężatki albo brzydkie? Bo z moich obliczeń wynika, że jeszcze przed 30
    C'est la vie.

    Skomentuj

    • Marpat
      Świętoszek
      • Jun 2012
      • 13

      #32
      @holly
      ''Uwielbiam'' ludzi opierających swoją opinię o ostatni post. 3,5 roku to byliśmy w związku na odległość, ale jak na związek na odległość bywaliśmy razem w miarę często. W każdy długi weekend ona przyjeżdżała do mnie, a ja średnio co 2-3 miesiące byłem w Polsce na co najmniej 2 tygodnie plus cały miesiąc w lato. Do tego utrzymywaliśmy codziennie kontakt na GG/FB/Telefon/Skype.
      Mnie nie dziwi, że ją ciągnie do towarzystwa - sam ją do tego namawiałem. To co mnie dziwi to jej zachowanie na koniec, zerwanie przez GG i nagła oschłość.
      Co do reszty to taki jest fakt - znajomi z naszego otoczenia w naszym wieku są już ustatkowani, a niektórzy nawet rozwiedzeni.
      Last edited by Marpat; 04-04-17, 23:14.

      Skomentuj

      Working...