W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Auć... czyli śmieszne wpadki, wypadki lub kontuzje podczas seksu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • CiekawyJ
    Świętoszek
    • Jun 2023
    • 7

    Chyba jedno z najgorszych to skurcz w łydce podczas dobrej pozycji i szybkiej zabawy.

    Człowiek chce kontynuować, a średnio może.

    Skomentuj

    • zanzi
      Świntuszek
      • Mar 2007
      • 57

      jak miałem z 18 lat to pod nieobecność ojca wziąłem jego auto, żeby pojeździć po okolicy i poszaleć troszkę na drodze. A że jechałem przy okazji przez okolicę leśną, to wpadłem na super pomysł, żeby sobie na chwilę zjechać i pobawić się małym - wiadomo adrenalinka skoczyła od razu jeszcze bardzieje. No i było fajnie tylko, że jak wróciłem po zabawie do samochodu to się okazało, że nieźle zaryłem kołami w piasku.

      Ledwo stamtąd wyjechałem... tzn. po jakichś 15min walki z maszyną a w międzyczasie nieźle się zestresowałem, bo jakbym się wytłumaczył, że wziąłem samochód bez pytania i jeszcze po cholerę do tego lasu zajeżdżałem. Na szczęście wszystko skończyło się pozytywnie i do tej pory auto jeździ i nikt nic nie wie o tych niecnych występkach
      "A potem mój Fidelek zaprowadzi porządek w Twojej niegrzecznej Havance..."

      Skomentuj

      Working...