Jak zrobić łatwo sztuczną pochwę

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DajMiTęNoc
    Perwers
    • May 2005
    • 1153

    #16
    o tym nawilzaczu jak powiedziales mam nastepna sztuczna pussy waz strazacki bedzie mokro tylko cisnienie moze byc za duze i zdeka odrzucic
    Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

    Skomentuj

    • dziabag
      Ocieracz
      • Apr 2005
      • 97

      #17
      heheh niektorzy lubia "ostra jazde" wiec taki waz strazacki jest dla nich odpowiedni, najwyzej jaja im poodrywa
      "Żyje w kraju na politycznym haju.... 3xTak dla Marihuany "

      Skomentuj

      • Hannibal
        Świętoszek
        • Feb 2005
        • 16

        #18
        No tak...potrzeba matką wynalazku

        Skomentuj

        • dziabag
          Ocieracz
          • Apr 2005
          • 97

          #19
          Napisał DajMiTęNoc
          a jest jescze jedna metoda jesli ogladałes america pay to wiesz jaka mozesz poprostu posuwac swieza szarlotkie swiezutka cieplutka,<lol> nic tylko jej dogodzic bedzies zmógł tez jej minetkie sieknac bedzie z nadzieniem jabłkowym<lol>
          Dobre dobre tylko ja jestem na diecie i nie moge zajadac lakoci
          "Żyje w kraju na politycznym haju.... 3xTak dla Marihuany "

          Skomentuj

          • Bender
            Administrator
            • Feb 2005
            • 3026

            #20
            Wskazow techniczna: to nie GG, Tutuaj nie dziala tag <xXx> np <lol>. Malo to buziek dostepnych na forum? Buzki zamkniete sa w dwukropkach, oraz ich pelna lista dostepna jest w opcji pelnej odpowiedzi
            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
            Billy Crystal

            Skomentuj

            • Cloud
              Świntuszek
              • May 2006
              • 77

              #21
              Boze jak mnie wku****** jak piszecie ze najlepiej znalezc sobie prawdziwa :/ jak widocznie chlopak szuka jak zrobic sztuczna to ma problemy ze znalezieniem prawdziwej i dlatego szuka jakiego alternatywnego rozwiazania :/ Ja sam szuka juz chyba od 3 lat dziwczyny i jeszcze nieznalazlem :/

              Skomentuj

              • Lolita_88
                Świntuszek
                • Jan 2007
                • 73

                #22
                Nie skomentuję tego...
                ..."...Jeśli czegoś nie można znaleźć w google, to znaczy, że to po prostu nie istnieje...."... [Bill Gates]

                ...''..Kochająca kobieta wybacza wszystko, lecz nie zapomina niczego...".. [ Khalil Gibran ]

                ..."...Możesz mnie nienawidzić, byle byś mnie kochał..."... [ Cyceron ]

                Skomentuj

                • TRS Broskow
                  Perwers
                  • Dec 2005
                  • 961

                  #23
                  Napisał Cloud
                  Boze jak mnie wku****** jak piszecie ze najlepiej znalezc sobie prawdziwa :/ jak widocznie chlopak szuka jak zrobic sztuczna to ma problemy ze znalezieniem prawdziwej i dlatego szuka jakiego alternatywnego rozwiazania
                  Dobrze powiedziane, podpisujesie pod tym.

                  Skomentuj

                  • heroinka

                    #24
                    jak ja się ośmiałam jak ten topik czytałam
                    jakaś nienormalna jest dla mnie niemożliwość znalezienia partnera niestety no ale może można mieć i talent w tym kierunku

                    Skomentuj

                    • viper_88
                      Erotoman
                      • Mar 2005
                      • 417

                      #25
                      Napisał Cloud
                      Boze jak mnie wku****** jak piszecie ze najlepiej znalezc sobie prawdziwa :/ jak widocznie chlopak szuka jak zrobic sztuczna to ma problemy ze znalezieniem prawdziwej i dlatego szuka jakiego alternatywnego rozwiazania :/ Ja sam szuka juz chyba od 3 lat dziwczyny i jeszcze nieznalazlem :/
                      Również się z tym zgodzę. Ja co prawda nie potrzebuję sztucznej (prawdziwej też nie mam), ale radzę sobie zupełnie inaczej, w wystarczający dla mnie sposób

                      Skomentuj

                      • Nick Nicksonn
                        Ocieracz
                        • Sep 2006
                        • 136

                        #26
                        Do autora tematu : Pomyśl o tysiącach napalonych dziewcząt wkładających sobie do pochwy różne rzeczy od ołówków na sporych ogórkach kończąc. Tak. One to robią.

                        A teraz pomyśl jak by tu dotrzeć do nich...
                        Powodzenie u kobiet ma ten, kto potrafi się bez nich obejść..

                        Skomentuj

                        • viper_88
                          Erotoman
                          • Mar 2005
                          • 417

                          #27
                          Napisał Nick Nicksonn
                          Do autora tematu : Pomyśl o tysiącach napalonych dziewcząt wkładających sobie do pochwy różne rzeczy od ołówków na sporych ogórkach kończąc. Tak. One to robią.

                          A teraz pomyśl jak by tu dotrzeć do nich...
                          Jestem ciekaw czy te ołówki nie są jakąś aluzją do jednego tematu

                          Skomentuj

                          • Cloud
                            Świntuszek
                            • May 2006
                            • 77

                            #28
                            Napisał heroinka
                            jak ja się ośmiałam jak ten topik czytałam
                            jakaś nienormalna jest dla mnie niemożliwość znalezienia partnera niestety no ale może można mieć i talent w tym kierunku
                            uwierz to jest czysta normalna zecz niestety gdyby bylo tak jak pisze bezproblemowo to ja juz dawno bym kogos mial...

                            Skomentuj

                            • heroinka

                              #29
                              moze i masz rację, zależy kogo, jak poważnie, na jak długo szukasz, z jakim zaangażowaniem i jakimi metodami

                              Skomentuj

                              • My.Wave
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Oct 2006
                                • 194

                                #30
                                temat chyba jest objawem skrajnej desperacji życiowej.. nie wiadomo czy się śmiać czy współczuć:/
                                "Don't come over here and piss on my gate, save it just keep it off my wave"

                                Skomentuj

                                Working...