Masturbacja na Skype

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pirat88
    Świętoszek
    • Jul 2014
    • 12

    Witam wszytskich forumowiczów i forumowiczki

    Ja jak pracowałem w Norwegii w ub roku to chętnie korzystałem z takiej opcji jak cybersex. Niestety ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Jest to w pewnym sensie fajne doświadczenie , tym bardziej jeśli jest to cyberek z osobą z którą uprawiało się sex w realu

    Skomentuj

    • Wuefista
      Seksualnie Niewyżyty
      • Apr 2014
      • 316

      Napisał Pirat88
      Witam wszytskich forumowiczów i forumowiczki

      Ja jak pracowałem w Norwegii w ub roku to chętnie korzystałem z takiej opcji jak cybersex. Niestety ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Jest to w pewnym sensie fajne doświadczenie , tym bardziej jeśli jest to cyberek z osobą z którą uprawiało się sex w realu
      Myślałem, że na pierwszy post na tym forum miejsce jest gdzie indziej.

      Pytanie do pierwszej części wypowiedzi To w Norwegii trudno znaleźć kogoś do zabaw realnych?

      Skomentuj

      • Pirat88
        Świętoszek
        • Jul 2014
        • 12

        Napisał Wuefista
        To w Norwegii trudno znaleźć kogoś do zabaw realnych?

        Tam gdzie ja byłem był mocno utrudniony i pozostawał albo cyberek albo któryś z kolegów w ramach wyjaśnień jestem hetero

        Skomentuj

        • piotrek23l
          Świętoszek
          • Dec 2014
          • 4

          Wejdź na jakiś czat i tam poszukaj. Taka zabawa na Sky jest całkiem fajna.

          Skomentuj

          • pelforth
            Świętoszek
            • Jan 2015
            • 3

            Ja uwielbiam onanizowac sie na kamerce,nie przeszkadza ni czy patrzy kobieta czy tez facet. Polecam sie

            Skomentuj

            • men_anonim
              Erotoman
              • Oct 2014
              • 426

              kamerka a co w tym przyjemnego, ktoś gdzieś daleko, bez kontaktu cielesnego. wolę masturbację na żywo przy kobiecie, już to zaznałem i świetna zabawa z tego może być, szczególnie jak kobieta bierze aktywnie w tym udział.

              Skomentuj

              • rusałka93
                Świętoszek
                • Mar 2015
                • 6

                Nie, nie i jeszcze raz nie! Wolę nie ryzykować, że ktoś podzieli się moimi zabawami z resztą świata. Na szczęście sytuacja finansowa nie zmusza mnie do zarobku w taki sposób, a za darmo to też tak jakoś dziwnie. Pożytek ma z tego tylko facet, który ma radochę, że znalazł jedną chętną spośród tysięcy kobiet.

                Skomentuj

                • lowiczaki
                  Ocieracz
                  • Aug 2013
                  • 158

                  yyyyy zarobek ? to by było dziwne żeby zabawiać się tylko i wyłącznie dla zarobku. Nie wiem czemu uważasz że pożytek ma z tego tylko i wyłącznie facet ?! Wygląda na to że wszystkie dziewczyny z którymi się do tej pory zabawiałem na kamerkach nie miały zadnej przyjemności i pozytku i robiły to że tak powiem "charytatywnie" Co do ryzyka no to wiadomo że istnieje zawsze że gdzies ktoś coś zamieści dlatego ja nie pokazuję twarzy.

                  Skomentuj

                  • Komisarz
                    Świętoszek
                    • Mar 2015
                    • 26

                    Niestety strasznie ciężko trafić na taką kobietę która by się zgodziła na takie zabawy i od czasu do czasu się pobawić wspólnie. Chciałbym poznać taką kompankę na chwile nudy by wspólnie niezależnie od miejsca móc się czasami zabawić we dwoje.

                    Skomentuj

                    • blackspecjal
                      Ocieracz
                      • Oct 2015
                      • 107

                      a ja bardzo chętnie

                      Skomentuj

                      • niepokorna
                        Ocieracz
                        • Oct 2015
                        • 170

                        Ale co w tym podniecającego?

                        Skomentuj

                        • Goedendag
                          Banned
                          • Feb 2015
                          • 178

                          Spróbuj, to się dowiesz

                          Skomentuj

                          • RokSanKaxxD
                            Świntuszek
                            • Jan 2016
                            • 60

                            Bardzo podniecające mmmmm wiele razy tam miałam z swoich chłopakiem jak nie mógł wpaść do mnie ! Zarówno z kamerką jak i sam dźwięk jęczącego, dyszącego głosu do uszka mrrr!
                            Życie jest za krótkie, by wstydzić sie z niego korzystać mrrr
                            -----------------------------------------------
                            Chętnie pomogę i pogadam !

                            Skomentuj

                            • 3oper
                              Świętoszek
                              • Oct 2009
                              • 1

                              bawiło się swego czasu i było przyjemnie... Swoją drogą, powtórzyłbym takie zabawy... a ciąg dalszy grozi niemiłymi konsekwencjami
                              Last edited by iceberg; 09-03-16, 23:32.

                              Skomentuj

                              • JohnnyBravoPL
                                Świętoszek
                                • Apr 2016
                                • 3

                                Większość mówi, że to nie zastąpi realnego spotkania. Macie racje, ale taki cyber seks to coś kompletnie innego.

                                Gdy wiemy, że nie możemy jej mieć realnie i, że się nie znamy. To daje nam jeszcze większego kopa podniecenia. Gdy rozmówcy po obu stronach kamery mają świadomość jak na siebie działają, jak powoli przechodzą do kolejnych etapów. Buduje to napięcie i chce się by trwało to jak najdłużej. A po wszystkim zawsze pozostaje ten podniecający niedosyt.

                                Jak dla mnie ciekawa odskocznia.

                                Skomentuj

                                Working...