Łuszczyca

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Szkodnikos
    Świętoszek
    • Jan 2014
    • 2

    Łuszczyca

    Witam Drogie Panie!

    Kieruje do Was pytanie, co myslicie o chłopaku (18 lat) z tą właśnie choroba? Czy ona by was obrzydzila? Pragnę dodać, iż przed zachorowaniem miałem niemałe powodzenie u dziewczyn Czy może jednak jesteście tolerancyjne i wyrozumiałe? Proszę o obiektywne odpowiedzi, pozdrawiam
  • OFI
    Świntuszek
    • Apr 2010
    • 72

    #2
    Żeby Ci kobiety odpisały, to może powiesz gdzie ją masz... Bo czasem jest ona punktowa np. na głowie, na rękach albo na całym ciele...

    Ja mam łuszczycę, na głowie, ale włosy zakrywają i nic nie widać Swoją drogą łuszczyca na głowie, wygląda jak łupież u mnie... więc jak mówiłem, jest ona nie widoczna... tylko czasem swędzi... więc muszę uważać na ręce aby się nie drapać...

    Skomentuj

    • Motywatore
      Erotoman
      • Jun 2006
      • 639

      #3
      Znam faceta 40letniego który wyrywa młode laski i się tym nie przejmuje.
      One też.
      Nawet nie zasłania. Wykwity (czy jak to się nazywa) ma dość spore- np. na łokciach itp.
      Nie jest bogaty, od pewny siebie.
      Taki wszechwiedzący i zwisa mu co inni myślą.

      Skomentuj

      • Szkodnikos
        Świętoszek
        • Jan 2014
        • 2

        #4
        Mam to na dloniach, łokciach, barkach, kolanach i lydkach, dbam o to jak mogę, smaruje różnorakimi masciami i jest to nadal obrzydliwe. Biale, swedzace i ,,kruszy" się to strasznie :/ poproszę o więcej odpowiedzi

        Skomentuj

        • e-rotmantic
          Perwers
          • Jun 2005
          • 1556

          #5
          Ja mam łuszczycę i małżonce nigdy to nie przeszkadzało. Inna rzecz, że udało mi się niemal całkowicie wyeliminować jej objawy dzięki maści sterydowej stosowanej przez 2 tygodnie. Zapytaj dermatologa, może i u Ciebie ma sens taka terapia. A jak już zapytasz, to lekarz na pewno Ci powie, że sterydów nie można stosować zbyt długo. Uczulam, żebyś się do tego zastosował.

          Skomentuj

          Working...