Bo fantazja, fantazja jest od tego ... aby ja realizowac :)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sinest
    Świętoszek
    • May 2005
    • 7

    Bo fantazja, fantazja jest od tego ... aby ja realizowac :)

    Drodzy forumowicze

    Ciekawi mnie jak wyglada u Was realizacja Waszych fantazji? Udaje sie Wam? Staracie sie, a moze pozostawiacie to tylko jako wytwor Waszej wyobrazni?

    Pozdrawiam
    "Jestes wyspa milosci na oceanie nienawisci"
  • Bender
    Administrator
    • Feb 2005
    • 3026

    #2
    Hmm... tak Korzysam w tym celu z... babskiej ciekawosci Tak ja nakrecam ze mam nowa fantazje i ona mnie katuje i katuje, a jak jej juz powiem to tak bardziej rozbudowanie, pobudzajac jej fantazje to najczesciej skutkiem tego jest jej spelnienie ;]
    Te takie ktore uwazam za bardziej harcore zostawiam na potem, tzn powiem jak natrafi sie okazja, odpowiedni nastruj, nastroj na cos nowego i niezwyklego
    Pozdro
    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
    Billy Crystal

    Skomentuj

    • sinest
      Świętoszek
      • May 2005
      • 7

      #3
      Hehe bender to jest dobry sposob

      Z fantazja to jest tak "bo do tanga trzeba dwojga..."

      Wszystko powinno miec swoj czas i swoje miejsce
      "Jestes wyspa milosci na oceanie nienawisci"

      Skomentuj

      • mirakla
        Perwers
        • Feb 2005
        • 805

        #4
        No właśnie....bo do tanga trzeba dwojga,więc jakbym miała z kim to na pewno realizowałabym każdą swoją fantazję...
        I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

        Skomentuj

        • Bamboocha
          Świntuszek
          • May 2005
          • 67

          #5
          Ja mam fantazje żeby kochać się w stanie nieważkości. Ponoć wykonalne.. tylko, ze nie dla mnie bo Rockefellerem to ja nie jestem.
          You`re essential to me
          You`re the air I breathe
          I believe if you ever leave me
          I`d probably have no reason to be.

          Skomentuj

          • Bender
            Administrator
            • Feb 2005
            • 3026

            #6
            Hehe - ja to wogole maze zeby przezyc stan niewazkosci, a ten juz o kochaniu mysli - chyba jestem daleko za murzynami
            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
            Billy Crystal

            Skomentuj

            • Raine
              Administrator
              • Feb 2005
              • 5247

              #7
              Napisał mirakla
              No właśnie....bo do tanga trzeba dwojga,więc jakbym miała z kim to na pewno realizowałabym każdą swoją fantazję...
              Eee, nie przesadzaj. Jakbysmy realizowali wszystko co nam przychodzi do glowy, to zycie szybko by sie nam znudzilo

              To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




              Regulamin Forum.

              Skomentuj

              • sinest
                Świętoszek
                • May 2005
                • 7

                #8
                To co moze mala zrzutka na prom kosmiczny, ktory nas zabierze w kosmos, w stan niewazkosci??


                Mirakla usmiechnij sie, badz cierpliwa, a partner do 'tanca' sie znajdzie


                Pozdrawiam
                "Jestes wyspa milosci na oceanie nienawisci"

                Skomentuj

                • Bamboocha
                  Świntuszek
                  • May 2005
                  • 67

                  #9
                  Napisał sinest
                  To co moze mala zrzutka na prom kosmiczny, ktory nas zabierze w kosmos, w stan niewazkosci??
                  Pozdrawiam
                  Jestem ZA!!

                  Tak serio to ponoć sex w kosmosie bez sztucznej grawitacji jest prawie nie możliwy. Kiedy partnerzy są w miłosnym uścisku to ich ciała zaczynają wirować, szybciej i szybciej. W małym pomieszczeniu może skończyć się to rozbiciem głowy (lub czego innego) o ścianę W "Focus" podawali kilka prototypów łóżek kosmicznych. Sorry, ale wyglądały jak worki na zwłoki lub zwykła kabina prysznicowa
                  Last edited by Bamboocha; 01-06-05, 23:06.
                  You`re essential to me
                  You`re the air I breathe
                  I believe if you ever leave me
                  I`d probably have no reason to be.

                  Skomentuj

                  • Yogo
                    Świętoszek
                    • Jun 2005
                    • 12

                    #10
                    wiecie co... ktoś mądry kiedys powiedział zeby uwazac z wyborem marzen, bo marzenia czasem sie spełniają... a co to za marzenia jak są juz spełnione mi tam sie nie marzą jakies szczególne miłosne "wyprawy". Naj naj najbardziej to bym chciała zeby moj facet wreszcie wrócił to byśmy sobie porealizowali

                    Skomentuj

                    • Bender
                      Administrator
                      • Feb 2005
                      • 3026

                      #11
                      "a co to za marzenia jak są juz spełnione"
                      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                      Billy Crystal

                      Skomentuj

                      • Anioł
                        Świętoszek
                        • Jun 2005
                        • 1

                        #12
                        Ach te fantazje !!! Jak wszyscy narzekam tylko, że nie ma z kim. A może wiecie gdzie można znaleźć innych do wspólnych fantazji??? Może tutaj?

                        Skomentuj

                        • dragon
                          Ocieracz
                          • May 2005
                          • 90

                          #13
                          ooo !! jak ja bym miał realizowac wszystkie swoje fantazje to bym staracił jakieś 10 kilo straciłbym rówienież czucie w penisie nie będę się dalej rozpisywał
                          - Numer raz człowieku - Tak na serio tak nad wyraz .... -

                          Skomentuj

                          • Bender
                            Administrator
                            • Feb 2005
                            • 3026

                            #14
                            A co? Marzysz o wciaganiu worka ziemniakow przywiazanego do twojej meskosci po 1000 stopni?
                            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                            Billy Crystal

                            Skomentuj

                            • fouille
                              Świntuszek
                              • May 2005
                              • 55

                              #15
                              Napisał Yogo
                              wiecie co... ktoś mądry kiedys powiedział zeby uwazac z wyborem marzen, bo marzenia czasem sie spełniają... a co to za marzenia jak są juz spełnione mi tam sie nie marzą jakies szczególne miłosne "wyprawy". Naj naj najbardziej to bym chciała zeby moj facet wreszcie wrócił to byśmy sobie porealizowali
                              " Są w życiu dwa największe nieszczęścia. Kiedy twoje największe marzenie się nie spełni, albo kiedy się spełni"
                              "Marzenia zazwyczaj się spełniają, tylko nie wtedy i nie tak, jak byśmy tego chcieli"
                              Oczywiście nie pamiętam kto to powiedział...
                              "Porządek jest przyjemnością rozsądku, nieład zaś rozkoszą fantazji" Paul Claudel

                              Skomentuj

                              Working...