Czy widzieliście nagie rodzeństwo lub rodziców

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Magiczny96
    Świętoszek
    • Jan 2014
    • 32

    Siostre ( wspólne kąpiele w wannie i pare lat temu w jacuzzi u wujków...
    A mame gdy chciała abym jej umył plecy(przypadkowo ręka jej zjechała i zobaczyłem .. zero reakcji ;p wolałbym poznać kobiete nago niż rodzine ;P
    Życie nie bajka? No ale jak kto😂

    Skomentuj

    • wiarus
      SeksMistrz
      • Jan 2014
      • 3264

      U mnie w domu, nie robiono z tego żadnego problemu, choć nikt się nie "obnosił" z nagością. Podobnie zachowywałem się, w przypadku moich dzieci , czy gości. Dzięki temu, gdy ktoś wszedł nagle do łazienki, nie wypadały mi /a także innym/ trzymane w dłoniach przedmioty
      "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
      James Jones - Cienka czerwona linia

      Skomentuj

      • Lorellai
        Świętoszek
        • Feb 2014
        • 27

        Widziałam wszystkich a z siostrą nawet się wspólnie kąpałyśmy.
        hołlisiet <3

        Skomentuj

        • OFI
          Świntuszek
          • Apr 2010
          • 72

          Mamę, siostrę jak byłem mały... a teraz to Ciotkę (moja chrzestna) dziwna osoba lat 57 i normalnie zdejmuje stanik przy mne... jak się przebiera .... jak jestem akurat w pokoju w tym co ma garderobę... ale to już pamiętam że robiła i 18 lat temu też...

          Skomentuj

          • prentas.k
            Banned
            • Nov 2014
            • 4

            tak, brata, rok starszy wiec razem pokoj, ale nie zeby jakos paradowal przede mna
            kuzyna ale to w podst jeszcze, sprawdzalismy jakie mamy'

            i tak to wszystko

            Skomentuj

            • Gandalf71
              Seksualnie Niewyżyty
              • Dec 2014
              • 208

              Napisał Jamie
              A ja mam syna pięcioletniego. ....Skupiona na utrzymywaniu się w pozycji "na spadochroniarza" nie zauważyłam, że mój pierworodny zaciekawiony tematem "jak mama robi siku" przykucnął i rzeczowym tonem stwierdził "ooo sikasz pupą". Koniec tematu.....
              U dzieci zaspokojony temat to koniec tematu. Ja mam już 14letniego syna tylko czekać jak tu wpadnie ale kiedyś nas z żoną nakrył jak się kochaliśmy. Po wszystkim siedliśmy i spokojnie porozmawialiśmy tym bardziej, że był to "jeździec" Na to syn (miał wtedy 5 lat) spytał kiedy on będzie mógł uprawiać sex. Dłuuuuga pamiętam ta rozmowa była nic przed nim nie ukrywaliśmy.

              Czy ja widziałem rodzinę nagą ? tak kiedyś mamę jak brała prysznic i również ojca pod prysznicem jak byliśmy na nartach - zupełny przypadek, ale nie robił z tego problemu.
              Nikt nie jest idealny. Ideały są nudne.
              Każdy ma swoje małe, większe lub nawet ogromne tajemnice.

              Skomentuj

              • -Love69-
                Świętoszek
                • Dec 2014
                • 1

                Mame tak
                Tate nie
                Brata nie

                Z kuzynką się bawilęm w doktora. Pare razy wsadziłem jej palca do cipy bo chciala.
                A drugi raz to grałpem z nią w Prawda czy Wyzwanie napoczątku niepozornie (wykonywala wyzwala WSZYSTKIE) na poczatku chcialem zeby mi cycki pokala i czy moge dotknac zgodzila sie
                Potem ona chciala Pałe zobaczyc to pokazalem a na koniec powiedziałem czy chwile Possie sala jakiesc 30 sec. A on chciala mi zwalic ..

                Skomentuj

                • Wuefista
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Apr 2014
                  • 316

                  Z młodszym bratem graliśmy w jednym klubie sportowym i po treningach/meczach prysznic jak cała drużyna. Widziałem więc, ale bez jakiejkolwiek podniety.

                  Skomentuj

                  • szlug_i_zapałka
                    Świntuszek
                    • Mar 2015
                    • 58

                    u mnie stosunki nagości były dość luźne w domu do pewnego momentu. mama chodziła toples widziałem jej piersi nie raz nie dwa. podglądając ją w łazience widziałem cipkę i pupę. jak zacząłem dojrzewać dziwnym trafem mama zaczęła zakrywać piersi było to dla mnie trochę dziwne

                    Skomentuj

                    • w tyłeczek
                      Świętoszek
                      • Mar 2015
                      • 47

                      W domu widziałam dość często rodziców i brata, przeważnie podczas mycia lub przebierania. "Tradycją" u nas było mycie pleców rodzicom (i rodzice nam) podczas kąpieli w wannie. Nikt jakoś specjalnie się nie zasłaniał. Przy wyjazdach wakacyjnych, kiedy spaliśmy wszyscy w jednej sypialni i korzystaliśmy z jednej łazienki również zdarzało się, że ktoś pokazał się rozebrany. Ale nigdy nie zdarzyło mi się zobaczyć rodziców lub brata w "akcji seksualnej".

                      Skomentuj

                      • dreamerxnight
                        Świętoszek
                        • Apr 2015
                        • 1

                        Proste wychowalem się tak, więc dla mnie to norma.

                        Skomentuj

                        • onona123
                          Ocieracz
                          • Jan 2014
                          • 141

                          juz jakis czas temu u mnie w domu nie bylo problemow z nagoscia ale tez sie z tym nie obnoszono. w lato jak ciocia opalała sie na stroju kapielowym z mama i np. lezaly na brzuchu bez stanika i podnosily sie to pierwsze pare sekund nie zaslanialy piersi ale juz po drodze do domu tak ale oczywiscie piersi bylo widac.

                          moja siostra rowniez nie miala z tym problemu ale to siostra jednak

                          Skomentuj

                          • Robert_b

                            Tak. Matkę rzadko, ale ojca często widziałem nago, nago spał. No i braciaka też, wiadomo,

                            Skomentuj

                            Working...