W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rimmingator
    Perwers
    • Apr 2009
    • 967

    W co? Najbardziej mi sie podoba styp w jakim gra, jest przy tym niemal tak skuteczny jak messi a ostatnio skuteczniejszy.
    Za****scie mi sie podoba gra Ibry i swego czasu Falcao, ale to wlasnie CR7 najlepeij mi sie oglada.

    Mowie tu czysto o aspekcie technicznym a nie o reszcie szopki jaka od******** kazdy kopacz w mniejszym lub wiekszym zakresie...

    Wali mnie jakim jest czlowiekiem, co robi poza boiskiem - nie rzutuje to na moj osąd jego.gry (moze dlatego, ze sam siebie okreslam "metro w wersji light ")

    Skomentuj

    • marszczerano
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2013
      • 271

      Moyes wy****ny , Giggs do końca sezonu , a pozniej ? Oby nie Van Gaal ...
      Mam coś co nie ma wielu z Was, marzenia i ambicje.

      Skomentuj

      • kamaro10
        Erotoman
        • Jul 2009
        • 374

        [*] Tito Vilanova[*]
        Rest In Peace

        Skomentuj

        • Kationek
          Erotoman
          • Feb 2009
          • 751

          Szkoda faceta. Tylko 45 lat...
          I mimo ze był w cieniu Pepa to robił świetną robotę.
          Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

          Skomentuj

          • paffcio
            Banned
            • Mar 2006
            • 2286

            Po wczorajszych meczach w LE raczej pewniakiem do finału będzie Sevilla. Co prawda Valencia pokazała jak odrabiać straty w 1/4 z FC Basel ale Sevilla to jednak wyższy poziom. Drugi finalista, sprawa otwarta.
            Nie wierzę, kamaro opłakuje śmierć byłego trenera Barcy?

            Skomentuj

            • kamaro10
              Erotoman
              • Jul 2009
              • 374

              Napisał paffcio
              Po wczorajszych meczach w LE raczej pewniakiem do finału będzie Sevilla. Co prawda Valencia pokazała jak odrabiać straty w 1/4 z FC Basel ale Sevilla to jednak wyższy poziom. Drugi finalista, sprawa otwarta.
              Nie wierzę, kamaro opłakuje śmierć byłego trenera Barcy?
              A czy ja sobie z czyjegoś życia i smierci jaja sobie robiłem?? Szacunek należy się każdemu!
              Raz jeszcze
              Pokoj niech będzie z Tobą Tito[*]

              Skomentuj

              • KoneserSmaków
                Erotoman
                • Jan 2012
                • 560

                Napisał kamaro10
                [*] Tito Vilanova[*]
                Rest In Peace
                w tych momentach wszyscy się jednoczą.
                Bardzo smutna wiadomość, najgorsza dzisiejszego dnia.
                Miał tylko 45 lat, jako kibic Barcy dziękuje za zdobyte trofea z Pepem. Spoczywaj w pokoju.

                Skomentuj

                • Kationek
                  Erotoman
                  • Feb 2009
                  • 751

                  a tymczasem brytyjskie gazety piszą, że van gaal podpisal juz kontrakt z ManU
                  Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

                  Skomentuj

                  • marszczerano
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Feb 2013
                    • 271

                    Manchester United za pośrednictwem Sky juz zdemontowal ta plotkę...
                    Ale w każdej plotce jest źdźbło prawdy , to typa nic nie mam ale jego ryj mi nie pasuje na ławce trenerskiej.
                    Mam coś co nie ma wielu z Was, marzenia i ambicje.

                    Skomentuj

                    • rimmingator
                      Perwers
                      • Apr 2009
                      • 967

                      ale liverpool z****ł. Chelsea zatrzymała tak grajacych the Reds, ze obawiam sie o Atletico...

                      Ale babola strzelił Gerard. Demba Ba niezle wazne gole bije! i to jak juz czas sie konczy. Czarny kon hehe.

                      cikawe sa losy majstra w Anglii i Hiszpani... jazda!!!

                      Skomentuj

                      • Kationek
                        Erotoman
                        • Feb 2009
                        • 751

                        Ale co Real zrobił z Bayernem w pierwszej połowie to niepojęte...
                        W sumie fajnie by było jakby Ancelotti zatłukł w finale Mourinho i utarł mu nosa

                        A tymczasem we Wrocławiu testowali nowy sposób walki z cymbałami na trybunach. Niestety kibic przeżył, ale następnym razem skuteczność ochrony na pewno będzie lepsza
                        Załączone Pliki
                        Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

                        Skomentuj

                        • rimmingator
                          Perwers
                          • Apr 2009
                          • 967

                          Finale czego? Chyba nie LM? Bo tam bedzie Atletico, ktore ostatnio wie jak roz****c real. To bylby mecz! Atletico na majstra i na triumf w LM, a z drugiej strony nie mialbym nic przeciwko tytulowi dla CR7. Ale jednak bylbym w tym keczu za Atletico. CR7 indywidualnie rekord urwal wiec juz ma swoje 5 minut! Na bank mu to pomoze w kolejnej zlotej pilce. Zwlaszcza jak narucha na zlotego buta! A tylko suarez moze mu to odebrac.

                          Skomentuj

                          • Falanga JONS
                            Banned
                            • Feb 2012
                            • 1156

                            Napisał Kationek
                            A tymczasem we Wrocławiu testowali nowy sposób walki z cymbałami na trybunach. Niestety kibic przeżył, ale następnym razem skuteczność ochrony na pewno będzie lepsza
                            Ten pies, co psiknął, powinien wisieć za jaja. Niech mi ktoś powie, że w policji pracują normalni ludzie... Powinien być ustawowy nakaz strzelania do takich głupich psów.

                            Skomentuj

                            • Kationek
                              Erotoman
                              • Feb 2009
                              • 751

                              Falanga masz rację co do strzelania. Tylko, że ja bym zastrzelił cymbała na trybunach... Może przynajmniej się wreszcie nauczy, że włażenie na ogrodzenie i odpalanie rac jest ZAKAZANE na stadionach.

                              A to nie był policjant, tylko ochroniarz. Różnica zasadnicza.

                              Rimmi ja nie mam nic przeciwko temu, aby to Atletico zagrało w finale, ale znając życie to Mourinho psim swędem się tam przeturla ze swoim niebieskim autobusem.
                              Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

                              Skomentuj

                              • kamaro10
                                Erotoman
                                • Jul 2009
                                • 374

                                Ojojoj cymbał tak bo odpalił race tak was to boli wyborcy tuska co?? Bo przecież odpalenie racy tyle złego powoduje.....
                                Pozdroo dla normalnych

                                Skomentuj

                                Working...