W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Niespodzianka starszej koleżanki z pracy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kobreti
    Świętoszek
    • Aug 2014
    • 10

    Niespodzianka starszej koleżanki z pracy

    Dzisiejszego dnia spełniła się jedna z moich największych fantazji. Dookładniej mówiąc uprawiałem sex z kobietą po 45 roku życia a sam mam ledwo 23 lata przeżyłem coś nieopisanego. Zaczne wszystko od początku i opiszę krok po kroku. Około 5 miesięcy temu awansowałem w pracy z pracownika fizycznego na pracownika biurowego ale to nie do końca tak jest większość czasu schodzi mi na jeżdżeniu samochodami do warsztatów czasami trzeba je 200 km przyprowadzić ale mniejsza. ? Gdy dostałem awans dostałęm swoje biurko w pomieszczeniu księgowych dziele je z Paniom Dorotom ma około 45 lat, rude krótkie włosy, dość spore piersi i lekki brzuszek. Jak na swój wiek prezentuje się wspaniale poczęści dzięki temu że ubiera się bardzo gustownie i smacznie. Po pewnym czasie dzielenia pseudo biura, wzajemnie się polubiliśmy, często rozmawialiśmy o życiu ale i też wycinaliśmy sobie psikusy ogólnie na nudę nie mogliśmy narzekać.
    Gdy pojawiłem się po dłuższej przerwie w biurze Dorota poprosiła mnie żebym do niej wpadł i wywiercił dziury na karnisz i poprawił szafkę. Od razu się zgodziłem. Wieczorem pojechałem do jej domu obładowany narzędziami i młotowiertarką dzwonie do drzwi, czekałem około 2 minut pod drzwiami i się denerwowałem bo mój ekwipunek trochę ważył naglę drzwi się otwierają myślę nareszcie i naglę staje jak wryty nie spodziewałem się że Dorotka przyjmnie mnie w obcasach pończochach i koronkowym body. Musiała mnie wciągnąć do domu bo mnie zamurowało z wrażenia.
    Nagle Dorota mówi:
    -Przepraszam za mój strój ale nie zdążyłam się ubrać do końca.
    Pomyślałem sobie za co ty przepraszasz kobieto powinienem ci jeszcze podziękować że mogę popatrzeć. Odpowiadam jej :
    -Nic takiego, przecież znamy się nie od dziś. No dobra a teraz pokaż dzie mam zamontować ten karnisz?
    -Chodź za mną na górę ,zaraz ci pokaże.
    Weszliśmy do jej sypialni rozglądam się a tu karnisz jest nie zdążyłem powiedzieć słowa, bo zostałęm pchnięty na łóżko. Chwilowy zamęt w głowie i już wiem o co tu chodzi i cieszę się z takiego obrotu sytuacji. Gra wstępna całujemy się pieścimy Dorota mnie rozbiera ja też to robię zmysłowo. Jesteśmy już goli pieszcze jej cipkę ale chwilkę bo do dzieła idą jej usta w życiu nie spodziewałem się takiego lodzika. Jak już przeszło konkretów musiałem się dobrze napocić żeby zaspokoić jej potrzeby, w nagrodę zostałem ujeżdzony jak nigdy wcześniej. Po wszystkim chwilę razem spędzone w łóżku wspólny prysznic, i coś bardzo fajnego a dokładniej chodziliśmy nago po domu przez cały dzień.
  • DSD
    Perwers
    • Jan 2010
    • 1275

    #2
    Niestety, ale:
    1. Wiele błędów stylistycznych.
    2. Wygląda jak wypracowanie napisane 'na odczep'.
    3. Nie ma tu ani nastroju, ani sensu, ani seksu.
    'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

    Skomentuj

    • Falanga JONS
      Banned
      • Feb 2012
      • 1156

      #3
      Gdy dostałem awans dostałęm swoje biurko w pomieszczeniu księgowych dziele je z Paniom Dorotom
      Biada firmie zatrudniającej takich biurowych.

      Skomentuj

      • Indragor

        #4
        Napisał kobreti
        ...a sam mam ledwo 23 lata przeżyłem coś nieopisanego.
        Otóż to, wcale nie musi to być nie opisane - a w tym przypadku jest. Daleki jestem od zniechęcania kogokolwiek do pisania opowiadań, ale aby było to opowiadanie trzeba włożyć w to przynajmniej odrobinę wysiłku, choćby zainstalować porządny darmowy edytor tekstu, o przemyśleniu fabuły nie wspominając. A tak mogę tylko powtórzyć trzy punkty wymienione przez DSD.
        Na marginesie: „...uprawiałem seks z kobietą...”, a nie „sex”.

        Skomentuj

        • rokoko91
          Seksualnie Niewyżyty
          • May 2009
          • 356

          #5
          Napisał DSD
          Niestety, ale:
          1. Wiele błędów stylistycznych.
          2. Wygląda jak wypracowanie napisane 'na odczep'.
          Tak to już jest, jak pisze się, jednocześnie trzymając "męskość" w drugiej dłoni. Chłopak nie chciał przerywać działania napędzającego jego wenę.
          Czasem mam wrażenie, że niektórzy mylą ten temat: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=6397 z tym: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=1947

          Skomentuj

          Working...