Old 02-08-07, 17:54   #1
manfred_18
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Postów: 9

Płeć: Mezczyzna
Seks z siostrą
cześć

Mam do was pytanie. Czy macie też fantazje na temat swoich sióstr? Mam dwie siostry z których jedna absolutnie mnie nie pociąga, taka właśnie siostrzyczka. Ale druga....ufffff.....jest super laską, cudne ciałko niesamowite piersi. poprostu mnie bardzo pociąga sexualnie. Tak bardzo mnie kręci że nie mogłem się powstrzymać żeby nie zobaczyć jej ciała. Bez długich tłumaczeń, mam możliwość podglądania jej w łazience (taki mamy układ pomieszczeń) Zawsze jak szła się kąpać uchylałem drzwi i widziałem jej cudne ciałko a jak widziałem jej ogoloną dziurkę to nie mogłem wytrzymać. Próbowałem zrobić jej zdjęcia ale sie nie udało. Kilka razy próbowałem COŚ zrobic ale ona chyba tez nie chciala przekraczac granicy. np jak czasami lezeliśmy koło siebie i tak niby gadaliśmy postanowiłem ją sprowokować , byłem w spodniach raczej luźnych, wywołałem u siebie erekcję tak że było by go widac z kilometra. Miałem zamknięte oczy i czułem że się tak do mnie trochę zbliżała, miałem wrażenie nie wiedziałem na pewno ze trzyma głowę dokładnie nad moją że zaraz mnie pocałuje albo chwyci fiuta ale niestety ona też się bała tego co może się zdarzyć. Czy macie podobne fantazje co ja lub może udało wam się coś więcej osiągnąć z waszą siostrzyczką?
manfred_18 jest offline   Reply With Quote
Old 03-08-07, 18:16   #2
PiTeRmEiStEr
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Postów: 4

Płeć: Mezczyzna
Co prawda siorki nie mam ale raczej nie...z pannami z rodzinki to raczej krępujące i niesmaczne...powiedzmy że w ostateczności zastanowiłbym sie nad kuzynką ale z siostrą nieee...
PiTeRmEiStEr jest offline   Reply With Quote
Old 03-08-07, 18:42   #3
TRS Broskow
Perwers
 
Zarejestrowany: Dec 2005
Postów: 961

Płeć: Mezczyzna
Mam jedną siostrę i nieeeeheheh nie nie nie. Fakt że też nie jest atrakcyjna (dla mnie) no i starsza. Na samą myśl robi mi się niedobrze
Ale np cioteczna, niby rodzina ale mało znam, atrakcyjna nawet. Gotów był bym sobie coś niepoprawnego pomyśleć ale nic wiecej.
TRS Broskow jest offline   Reply With Quote
Old 03-08-07, 19:33   #4
lolek222
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Postów: 87

Płeć: Mezczyzna
Oj nie manfred_18, to wg mnie przesada! Nie mam siostry ale nawet na kuzunki nie patrzę w ten sposób i w takich kategoriach ich nie traktuje. Fakt, widzę, że są ładne, zgrabne, pociągające ... ale bez przesady, są jeszcze inne dziewczyny na świecie, którymi się można zachwycać! Chłopie ogarnij się!
lolek222 jest offline   Reply With Quote
Old 05-08-07, 23:48   #5
virgo
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Postów: 6

Płeć: Mezczyzna
ja bym chętnie chciał zaliczyć swoją szwagierkę, no ale jak narazie nie można.
virgo jest offline   Reply With Quote
Old 06-08-07, 14:21   #6
***unknown***
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Postów: 40

Płeć: Kobieta
mysle, ze w seksie wszystko moze sie zdarzyc, jednak mysle ze gdybym miala brata, nie zrobilabym czegos takiego. ale juz coraz mniej rzeczy mnie zadziwia.
***unknown*** jest offline   Reply With Quote
Old 06-08-07, 21:34   #7
zakompleksiony
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Postów: 139

Płeć: Mezczyzna
A ja bym chciał poznać twoją siostrę
Tak ogólnie to sam siostry nie mam ale w tak bliskiej rodzinie to myślę że to co najmniej nie smaczne (chociaż po sobie to chwilami wszystkiego mógłbym sie spodziewać), za to mam atrakcyjne kuzynki (siostry cioteczne) i jak mam okazje się z nimi spotkać (a to nie często) to owszem są pociągające i to bardzo ... aż strach myśleć co by mogło być jakbym był odważniejszy w tych sprawach ...
zakompleksiony jest offline   Reply With Quote
Old 11-08-07, 21:56   #8
Tost
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Postów: 11
Mogem sie mylic ale w/g mojej wiedzy zwiazek z kuzynem/kuzynka nie jest w Polandii zakazany przez prawo.
Z bratem / siostrą juz tak.

Pomijajac kwestie prawne, genetyczne i teorię aseksualności rodzeństwa, ktora to jest obecna tu i tam na forum,
to ze wolisz siostrę jest moim zdaniem załosne.

Rozumiem ze trafi sie czasem desperat Który z jakis powodów zainteresowany jest wszstkim co nie sp*** na drzewo ale zeby byc aż takim kamikadze to mi sie w głowie nie miesci.


Zastanow się poważnie nad tym dlaczego akurat siostra a nie inna dziewczyna cie az tak pociąga, a nie jak doprowadzic do zblizenia miedzy wami, bo tylko zrobisz dziewczynie krzywde i rozpieprzysz rodzinę.


Zycie to nie gra komputerowa gdzie mozna powtórzyc level jak coś idzie nie tak.
Czasem warto zatrzymac się i zacząć myśleć.
Tost jest offline   Reply With Quote
Old 11-08-07, 23:32   #9
zakompleksiony
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Postów: 139

Płeć: Mezczyzna
Ludzie wybierają partnerów którzy są najpodobniejsi (nie koniecznie fizycznie) ich bliskim ... (to taka kolejna głupia teoria ale ma swoje uzasadnienie )
zakompleksiony jest offline   Reply With Quote
Old 11-08-07, 23:45   #10
Sabotain
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Postów: 67

Płeć: Mezczyzna
Ty stary wiesz że o tym nie myslałem co prawda siostry czioteczne !! Mam ich wiele... mmm... co tu duzo pisac no w koncu fantazje !?
__________________
Gdyby Bóg nie wymyślił orgazmu, ludzie zaj***li by się na śmierć...
Sabotain jest offline   Reply With Quote
Old 15-08-07, 01:53   #11
karaoke
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Postów: 73

Płeć: Kobieta
masz nasrane w głowie gościu
moja kumpelka...o zgrozo...tarła się ze swoją starszą siostrą regularnie...przeprasza,wyjdę na chwilkę...mam torsje..
__________________
Domy z betonu...
nie ma wolnej miłości
są stosunki małżeńskie oraz akty nierządu...
Casanova tu u nas nie gości...
karaoke jest offline   Reply With Quote
Old 15-08-07, 12:49   #12
zboczony7
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Postów: 37

Płeć: Mezczyzna
a ja bym chcial sprobowac
__________________
zapraszam na moj erotyczny blog:
www.beztabu.com
zboczony7 jest offline   Reply With Quote
Old 16-08-07, 00:07   #13
CezaryCezary
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: ;p
Postów: 19

Płeć: Mezczyzna
ja mam jedna kuzynke piekna laska chcialbym ja zaliczyc i mysle ze jak sie spotkamy musze do czegos doprowadzic:
__________________
Bless Ya!
CezaryCezary jest offline   Reply With Quote
Old 16-08-07, 20:50   #14
Tajemniczy89
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Postów: 23

Płeć: Mezczyzna
Mam starszą od siebie siostrę o 4 lata. Jest śliczna - szczupła, długie zgrabne nogi, wymiarowa, ładne piersi, niewinna buzia, ale kompletnie mnie nie pociąga. Dodam do tego, że nie jestem impotentem, mam 18 lat i bardzo chętnie rozpocząłbym współżycie, ale nie mam z kim. Jak tylko pomyślę o seksie z siostrą to robi mi się nie dobrze. Radziłbym zostawić swoją siostrę w spokoju bo jak byście wpadli to konsekwencje mogłyby być opłakane - kazirodztwo powyżej 17 lat jest karane, a dziecko z takiego związku byłoby chore i upośledzone (chów wsobny). Naturze bardzo zależy na wymianie materiału genetycznego, a nie na kojarzeniu par, które pochodzą od blisko spokrewnionych osobników.

Ostatnio edytowany przez Tajemniczy89; 16-08-07 at 21:01.
Tajemniczy89 jest offline   Reply With Quote
Old 17-08-07, 04:30   #15
Rozwydrzony
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Postów: 45

Płeć: Mezczyzna
Fantazje, czemu nie, szczególnie jeśli to jest cudza siostra. Jak Tajemniczy 89 wspomniał to jest kazirodztwo, a według mnie to jest oznaka lenistwa, że nie chce się dupy ruszyć i poszukać dziewczyny gdzie indziej (czyt. poza domem)
Rozwydrzony jest offline   Reply With Quote
Old 03-02-09, 20:39   #16
kokain666
Banned
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Postów: 179

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał PiTeRmEiStEr Zobacz post
z pannami z rodzinki to raczej krępujące i niesmaczne...powiedzmy że w ostateczności zastanowiłbym sie nad kuzynką ale z siostrą nieee...
ja tak samo. nie patrzyłem nigdy 'w taki sposób' na kogoś z bliższej rodziny, co najwyżej kuzynki..
kokain666 jest offline   Reply With Quote
Old 03-02-09, 22:37   #17
Paiiea
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 30

Płeć: Kobieta
Mnie jakimś cudem rodzeństwo nie kręci w ogóle a mam mega przystojnego braciszka
Paiiea jest offline   Reply With Quote
Old 03-02-09, 22:40   #18
kicia!
Erotoman
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 629

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał Rozwydrzony Zobacz post
Fantazje, czemu nie, szczególnie jeśli to jest cudza siostra. Jak Tajemniczy 89 wspomniał to jest kazirodztwo, a według mnie to jest oznaka lenistwa, że nie chce się dupy ruszyć i poszukać dziewczyny gdzie indziej (czyt. poza domem)
dokładnie tak.
kicia! jest offline   Reply With Quote
Old 03-02-09, 23:12   #19
Eris
Perwers
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 851

Płeć: Kobieta
Imo to kwestia tabu - przyjelo sie w naszym spoleczenstwie, ze kazirodztwo jest "be" i nie ma zmiluj - mimo iz podobnie jak w przypadku np. trojkata nikt nikogo nie krzywdzi. Sa spoleczenstwa i epoki w ktorych malzenstwa i seks rodzenstwa byl na porzadku dziennym.

Relacje typu rodzic (nie wazne czy biologiczny czy adopcyjny) i dziecko uwazam rzeczywiscie za chora - ale bardziej w kontekscie psychologicznym - stad zaznaczylam, ze nie ma znaczenia czy to rodzic biologiczny czy opiekun.

Natomiast relacji rodzenstwa, ktorych nie dzieli zbyt duza roznica wiekowa nie uwazam za innej od osob niespokrewnionych. Jest w tym cos perwersyjnego (ale nie chorego) ale tez bezpiecznego (znamy druga osobe na wylot). Byc moze temat postrzegam w taki sposob, bo sama nie mam rodzenstwa.

Wiekszosc z was zgodnie mowi: "siostra nie, kuzynka tak". Czym sie siostra od kuzynki rozni poza stopniem pokrewienstwa? Niczym. Po prostu tabu.
Zdaje sobie sprawe, ze gdy w dziecinstwie ludzie mieszkaja razem pod jednym dachem, dzialaja mechanizmy obronne i czlowiek staje sie aseksualny dla drugiej osoby - ale do tego nie trzeba wiezow krwi. Na odwrot - jesli nie mieszkasz z siostra w dziecinstwie i widujesz ja rzadko albo w cale - jest ona tak samo pociagajaca jak inna dziewczyna. W niektorych przypadkach mozna sie przespac z wlasna siostra, nie wiedzac o tym

Kazirodztwo jest zakazane prawnie z powodu komplikacji genetycznych potomstwa - tylko tyle. Jesli ktos nie planuje miec dzieci, to niczego zlego w takiej relacji osobiscie nie widze.
Eris jest offline   Reply With Quote
Old 03-02-09, 23:33   #20
kicia!
Erotoman
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 629

Płeć: Kobieta
Też nie mam rodzeństwa, ale ak dla mnie to JEST chore. Tak samo jak fajntazje, żeby zgwałcić własną matkę albo babcię i tym podobne.
To bezmyślna burza hormonów, desperacja, napalanie się na wszystko co nie spitoli na drzewo, tak jak ktoś wcześniej powiedział.
kicia! jest offline   Reply With Quote
Old 06-02-09, 05:07   #21
madmax2020
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: somwere
Postów: 15

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał karaoke Zobacz post
masz nasrane w głowie gościu
moja kumpelka...o zgrozo...tarła się ze swoją starszą siostrą regularnie...przeprasza,wyjdę na chwilkę...mam torsje..
Przypominam iż jest to forum beztabu... chyba nie muszę tłumaczyć co to oznacza.. osobiście nie podniecają mnie kobiety w mojej rodzinie ale nie jet to powód żebym jechał po kimś kto akurat ma inaczej...



PS. Sądzę że niektórzy powinni zmienić forum BEZTABU.COM na jakieś forum radia Maryja albo tv Trwam
madmax2020 jest offline   Reply With Quote
Old 06-02-09, 05:20   #22
LadyChaos
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Dzierżoniów
Postów: 20

Płeć: Kobieta
no sory dla mnie to tez nie jest normalne... ale skoro dla kogos tak..to zal mi go i tyle
__________________
Chcę tylko Ciebie..
LadyChaos jest offline   Reply With Quote
Old 06-02-09, 05:29   #23
Chaos666
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 5

Płeć: Mezczyzna
Nie nie, siostra to siostra, burak taki i przyjaciel, nie obiekt pożądania...
Chaos666 jest offline   Reply With Quote
Old 06-02-09, 06:25   #24
madmax2020
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: somwere
Postów: 15

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał Chaos666 Zobacz post
Nie nie, siostra to siostra, burak taki i przyjaciel, nie obiekt pożądania...
Dla Mnie również
Ale nie oznacza to że jeżeli ktoś akurat na TYM forum ma inne poglądy to mam po nim jechać jak po burej suce... Ale niektórzy chyba sądzą inaczej
madmax2020 jest offline   Reply With Quote
Old 06-02-09, 14:32   #25
incest666
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Postów: 241
Cytat:
Napisał Rozwydrzony Zobacz post
(...) a według mnie to jest oznaka lenistwa, że nie chce się dupy ruszyć i poszukać dziewczyny gdzie indziej (czyt. poza domem)
Tylko widzisz... mniej wysiłku włożysz w poderwanie panny na mieście niż zbałamucenie własnej siostry... czy wujka.

incest666 jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Fantazje erotyczne

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:20.
   Archiwum