Seks z siostrą

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • manfred_18
    Świętoszek
    • Aug 2007
    • 9

    Seks z siostrą

    cześć

    Mam do was pytanie. Czy macie też fantazje na temat swoich sióstr? Mam dwie siostry z których jedna absolutnie mnie nie pociąga, taka właśnie siostrzyczka. Ale druga....ufffff.....jest super laską, cudne ciałko niesamowite piersi. poprostu mnie bardzo pociąga sexualnie. Tak bardzo mnie kręci że nie mogłem się powstrzymać żeby nie zobaczyć jej ciała. Bez długich tłumaczeń, mam możliwość podglądania jej w łazience (taki mamy układ pomieszczeń) Zawsze jak szła się kąpać uchylałem drzwi i widziałem jej cudne ciałko a jak widziałem jej ogoloną dziurkę to nie mogłem wytrzymać. Próbowałem zrobić jej zdjęcia ale sie nie udało. Kilka razy próbowałem COŚ zrobic ale ona chyba tez nie chciala przekraczac granicy. np jak czasami lezeliśmy koło siebie i tak niby gadaliśmy postanowiłem ją sprowokować , byłem w spodniach raczej luźnych, wywołałem u siebie erekcję tak że było by go widac z kilometra. Miałem zamknięte oczy i czułem że się tak do mnie trochę zbliżała, miałem wrażenie nie wiedziałem na pewno ze trzyma głowę dokładnie nad moją że zaraz mnie pocałuje albo chwyci fiuta ale niestety ona też się bała tego co może się zdarzyć. Czy macie podobne fantazje co ja lub może udało wam się coś więcej osiągnąć z waszą siostrzyczką?
  • PiTeRmEiStEr
    Świętoszek
    • Jul 2007
    • 4

    #2
    Co prawda siorki nie mam ale raczej nie...z pannami z rodzinki to raczej krępujące i niesmaczne...powiedzmy że w ostateczności zastanowiłbym sie nad kuzynką ale z siostrą nieee...

    Skomentuj

    • TRS Broskow
      Perwers
      • Dec 2005
      • 961

      #3
      Mam jedną siostrę i nieeeeheheh nie nie nie. Fakt że też nie jest atrakcyjna (dla mnie) no i starsza. Na samą myśl robi mi się niedobrze
      Ale np cioteczna, niby rodzina ale mało znam, atrakcyjna nawet. Gotów był bym sobie coś niepoprawnego pomyśleć ale nic wiecej.

      Skomentuj

      • lolek222
        Świntuszek
        • Jun 2007
        • 87

        #4
        Oj nie manfred_18, to wg mnie przesada! Nie mam siostry ale nawet na kuzunki nie patrzę w ten sposób i w takich kategoriach ich nie traktuje. Fakt, widzę, że są ładne, zgrabne, pociągające ... ale bez przesady, są jeszcze inne dziewczyny na świecie, którymi się można zachwycać! Chłopie ogarnij się!

        Skomentuj

        • virgo
          Świętoszek
          • Jul 2007
          • 6

          #5
          ja bym chętnie chciał zaliczyć swoją szwagierkę, no ale jak narazie nie można.

          Skomentuj

          • ***unknown***
            Świętoszek
            • Jul 2007
            • 40

            #6
            mysle, ze w seksie wszystko moze sie zdarzyc, jednak mysle ze gdybym miala brata, nie zrobilabym czegos takiego. ale juz coraz mniej rzeczy mnie zadziwia.

            Skomentuj

            • zakompleksiony
              Ocieracz
              • Aug 2007
              • 139

              #7
              A ja bym chciał poznać twoją siostrę
              Tak ogólnie to sam siostry nie mam ale w tak bliskiej rodzinie to myślę że to co najmniej nie smaczne (chociaż po sobie to chwilami wszystkiego mógłbym sie spodziewać), za to mam atrakcyjne kuzynki (siostry cioteczne) i jak mam okazje się z nimi spotkać (a to nie często) to owszem są pociągające i to bardzo ... aż strach myśleć co by mogło być jakbym był odważniejszy w tych sprawach ...

              Skomentuj

              • Tost
                Świętoszek
                • Jul 2006
                • 11

                #8
                Mogem sie mylic ale w/g mojej wiedzy zwiazek z kuzynem/kuzynka nie jest w Polandii zakazany przez prawo.
                Z bratem / siostrą juz tak.

                Pomijajac kwestie prawne, genetyczne i teorię aseksualności rodzeństwa, ktora to jest obecna tu i tam na forum,
                to ze wolisz siostrę jest moim zdaniem załosne.

                Rozumiem ze trafi sie czasem desperat Który z jakis powodów zainteresowany jest wszstkim co nie sp*** na drzewo ale zeby byc aż takim kamikadze to mi sie w głowie nie miesci.


                Zastanow się poważnie nad tym dlaczego akurat siostra a nie inna dziewczyna cie az tak pociąga, a nie jak doprowadzic do zblizenia miedzy wami, bo tylko zrobisz dziewczynie krzywde i rozpieprzysz rodzinę.


                Zycie to nie gra komputerowa gdzie mozna powtórzyc level jak coś idzie nie tak.
                Czasem warto zatrzymac się i zacząć myśleć.

                Skomentuj

                • zakompleksiony
                  Ocieracz
                  • Aug 2007
                  • 139

                  #9
                  Ludzie wybierają partnerów którzy są najpodobniejsi (nie koniecznie fizycznie) ich bliskim ... (to taka kolejna głupia teoria ale ma swoje uzasadnienie )

                  Skomentuj

                  • Sabotain
                    Świntuszek
                    • Feb 2007
                    • 67

                    #10
                    Ty stary wiesz że o tym nie myslałem co prawda siostry czioteczne !! Mam ich wiele... mmm... co tu duzo pisac no w koncu fantazje !?
                    Gdyby Bóg nie wymyślił orgazmu, ludzie zaj***li by się na śmierć...

                    Skomentuj

                    • karaoke
                      Świntuszek
                      • Aug 2007
                      • 73

                      #11
                      masz nasrane w głowie gościu
                      moja kumpelka...o zgrozo...tarła się ze swoją starszą siostrą regularnie...przeprasza,wyjdę na chwilkę...mam torsje..
                      Domy z betonu...
                      nie ma wolnej miłości
                      są stosunki małżeńskie oraz akty nierządu...
                      Casanova tu u nas nie gości...

                      Skomentuj

                      • zboczony7
                        Świętoszek
                        • Jul 2007
                        • 37

                        #12
                        a ja bym chcial sprobowac
                        zapraszam na moj erotyczny blog:
                        www.beztabu.com

                        Skomentuj

                        • CezaryCezary
                          Świętoszek
                          • Jul 2007
                          • 19

                          #13
                          ja mam jedna kuzynke piekna laska chcialbym ja zaliczyc i mysle ze jak sie spotkamy musze do czegos doprowadzic:
                          Bless Ya!

                          Skomentuj

                          • Tajemniczy89
                            Świętoszek
                            • Aug 2007
                            • 23

                            #14
                            Mam starszą od siebie siostrę o 4 lata. Jest śliczna - szczupła, długie zgrabne nogi, wymiarowa, ładne piersi, niewinna buzia, ale kompletnie mnie nie pociąga. Dodam do tego, że nie jestem impotentem, mam 18 lat i bardzo chętnie rozpocząłbym współżycie, ale nie mam z kim. Jak tylko pomyślę o seksie z siostrą to robi mi się nie dobrze. Radziłbym zostawić swoją siostrę w spokoju bo jak byście wpadli to konsekwencje mogłyby być opłakane - kazirodztwo powyżej 17 lat jest karane, a dziecko z takiego związku byłoby chore i upośledzone (chów wsobny). Naturze bardzo zależy na wymianie materiału genetycznego, a nie na kojarzeniu par, które pochodzą od blisko spokrewnionych osobników.
                            Last edited by Tajemniczy89; 16-08-07, 20:01.

                            Skomentuj

                            • Rozwydrzony
                              Świntuszek
                              • Aug 2007
                              • 45

                              #15
                              Fantazje, czemu nie, szczególnie jeśli to jest cudza siostra. Jak Tajemniczy 89 wspomniał to jest kazirodztwo, a według mnie to jest oznaka lenistwa, że nie chce się dupy ruszyć i poszukać dziewczyny gdzie indziej (czyt. poza domem)

                              Skomentuj

                              Working...