W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

"Koleżanko, czy mogłabyś mi pokazać cipkę?"

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Vaniliowy_Joe
    Ocieracz
    • Jul 2006
    • 156

    #31
    Napisał pol102

    Nie jestem od oceniania i nie mogę po prostu zdzierżyć, że jakiś odchył można tak łatwo oceniać.
    No sam napisałeś, ze to "odchył" To nie ocena? ...Według mnie, tak



    .

    Skomentuj

    • swawolna_n
      Erotoman
      • Nov 2009
      • 503

      #32
      Napisał Vaniliowy_Joe
      No sam napisałeś, ze to "odchył"
      .
      No, odchyliła majteczki.
      "Mężczyźni myślą o seksie co 5 minut,
      a kobiety cały czas, tylko mają podzielną uwagę."

      Skomentuj

      • QQmetto
        Świętoszek
        • May 2010
        • 25

        #33
        Napisał Sajana
        a jakie upośledzenie umysłowe prezentuje do tego?
        Ty wiesz że to nieetyczne?
        Czy to samo napisałaś w wątku gdzie kobiety wstawiają zdjęcia cipek i tyłeczków? Dlaczego tam, przed wieloma osobami jest OK, a koledze nie?

        A gdyby uprawiała seks z kolegą, to już byłoby OK, już nie przedszkole? Nie byłoby to upośledzenie umysłowe?

        Napisał skromna133

        powiem Ci że dośc ciekawy temat założyłeś , ale jakoś nie chce mi sie wierzyc że dziewczyna sama zaproponowała coś takiego hahha
        Nie cytowałem całej rozmowy - jej przebieg skróciłem do minimum. Raczej był to "nastrój chwili".

        Napisał pol102
        Próba tłumaczenia jakkolwiek śmieszna może ma jakiś sens... metaforyczny Autor napomknął, że znają się długo. Może chciała go ośmielić, udowodnić coś, whatever. Nie jestem od oceniania i nie mogę po prostu zdzierżyć, że jakiś odchył można tak łatwo oceniać.
        Dziękuję.
        Ludzie na forum piszą, że wkładają sobie w tyłek różne rzeczy i tam jakoś nie ma tylu dziwnych odpowiedzi co tutaj hehehe. Dziwne...
        0statnio edytowany przez QQmetto; 30-06-10, 17:05.

        Skomentuj

        • JOJOSS
          Świętoszek
          • Jun 2009
          • 4

          #34
          ma ochotę na seks.... wykorzystaj TO.

          Skomentuj

          Working...