Yaz- spadek wagi

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Alexiis
    Świętoszek
    • Aug 2010
    • 8

    Yaz Yaz- spadek wagi

    Witam
    Właśnie zaczynam 3 opakowanie tabletek Yaz i zauważyłam, że odkąd je żażywam schudłam już ok 4 kg. Ogólnie czuję sie dobrze na tych tabletkach. Porozmawiam o tym z moim ginekologiem, ale chciałam Was zapytać o zdanie. Co o tym myslicie i czy któraś z Was również zauważyła u siebie spadek wagi przy tych lub innych tabletkach antykoncepcyjnych? Czytałam opinie z USA i dziewczyny schudły średnio nawet 3 kg w ciągu miesiąca przy Yaz.
  • StacyLuc
    Ocieracz
    • Sep 2010
    • 129

    #2
    Każde tabletki antykoncepcyjne mają skutki uboczne, akurat wśród tych delikatniejszych częściej słyszy się o wzroście wagi niż o ubytku, jednak jeśli zauważyłaś jakiekolwiek zmiany w swoim organizmie, warto się wybrać do lekarza. Warto się zastanowić, co spowodowało spadek wagi i co tabletki robią z twoim organizmem.

    Skomentuj

    • holly
      Perwers
      • Feb 2009
      • 1090

      #3
      po yasminie schudłam 5 kilo w ciągu 3 miesięcy :-)
      C'est la vie.

      Skomentuj

      • red_painterka
        Perwers
        • Sep 2009
        • 997

        #4
        Holly, serio? Ale to nie była głównie utrata wody?
        Nie masz co robić? Zrób pieniądze!

        Ignorance is bliss.

        Skomentuj

        • holly
          Perwers
          • Feb 2009
          • 1090

          #5
          Red byc moze i tak, ale waga tyle zaczela pokazywac wiec zbednie nie analizowalam... i co ciekawsze taki spadek utrzymywal mi sie przez rok brania tabletek
          C'est la vie.

          Skomentuj

          • Johanna
            Świętoszek
            • May 2009
            • 37

            #6
            Spadek wagi może mieć bardziej prozaiczne wytłumaczenie - bzykasz się, co oczywiście jest przyczyną brania tabletek, ale niekoniecznie głównym powodem
            Sama biorę Yaz i waga utrzymuje mi się na tym samym poziomie, chociaz na samym początku brania rzeczywiście w dół. Biorę je od ponad roku.

            Skomentuj

            Working...