W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

sposób zakładania ; zssuwanie się

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • carboncore
    Świętoszek
    • Nov 2009
    • 14

    Prezerwatywy sposób zakładania ; zssuwanie się

    Jak jakąś gafe palnę to się nie śmiać, ja w ars amandi stosunkowo nowy

    We wszystkich poradnikach gumkowych spotykałem się ze stwierdzeniem 'rozwijać do końca', było dla mnie oczywiste ze do końca gumki. Jako że troche zostaje końcówkę rozwijałem 'na raty' tzn podciagalem skorke z powrotem do gory i rozwijając reszte odciagalem. Byłem święcie przekonany że tak się robi bo kiedy zostawiałem część nie rozwiniętą podczas igraszek reszta zwijała się z powrotem... A tu znalazłem przypadkiem :

    Napisał Mat.
    Rozwiń do takiego momentu na ile pozwala Ci długość penisa . Nic więcej nie rozwijaj . Zwinięta prezerwatywa będzie na tej grubszej gumce .
    Nie można się kochać z rozwiniętą prezerwatywą !
    (http://beztabu.com/showthread.php?p=276321)

    A więc co jest źle ? Jednak tak można nie można rozwijać do końca ? Jeśli nie można to dlaczego gumka 'wraca' ? Możliwe, że powinna być szersza ?
    Wymiary mam standardowe
    16 dł obwód 13,5
    ale z tym obwodem to z tego co pamiętam to chyba góra normy.
  • Bastian84

    #2
    Nie rozumiem. Rozwijasz gumkę do końca jej długości, choć jest dłuższa niż twój penis?

    Skomentuj

    • e-rotmantic
      Perwers
      • Jun 2005
      • 1556

      #3
      carboncore, źle zrozumiałeś instrukcję. Gwoli ścisłości - kondoma rozwija się do końca penisa, względnie do końca gumki, jeśli ta jest krótsza od penisa. Zawsze jednak lepiej, jeśli gumka jest nieco dłuższa od penisa. W przeciwnym razie będzie się zsuwać, poniewać obręcz wlotowa prezerwatywy będzie ocierać się o wejście do pochwy kobiety, tak więc przy każdym wychodzeniu z niej będzie sie ona sukcesywnie zsuwać. W skrajnym przypadku kondom może zostać w środku.

      Napisał carboncore
      kiedy zostawiałem część nie rozwiniętą podczas igraszek reszta zwijała się z powrotem
      Albo Twój członek nie ma 16 cm, albo ma specyficzny kształt - mocno zwężający się ku żołędziu, albo używasz za dużych prezerwatyw. Napisz, jakie to prezerwatywy.

      Skomentuj

      • carboncore
        Świętoszek
        • Nov 2009
        • 14

        #4
        te co tak podjeżdżały to zdaje się były unimile UltraSafe.
        faktycznie zssuwa się trochę przy pozycjach innych niż typu na jeźdźca robi się taki flak na końcu, ale i tak jest to niczym w porównaniu do tego podjeżdżania wyżej kiedy nie rozwijałem do końca. często wydaje mi sie ze calkiem mocno uciska, stąd domysł że może to rolowanie się z powrotem przez to że za wąskie. co jeszcze może być źle ? wymiar podałem dobry na pewno, weryfikowany wczoraj

        Skomentuj

        • Bastian84

          #5
          Ja sobie nie umiem wyobrazić twojego problemu z rolowaniem - za duża gumka? Może twój penis podczas stosunku raz jest sztywny, potem wiotczeje, potem znów sztywny i się tak jakoś "roluje"?

          Skomentuj

          • carboncore
            Świętoszek
            • Nov 2009
            • 14

            #6
            teraz nie mam takich problemów na pewno, a nie pamiętam aby takie coś miało miejsce ale to parę miesięcy temu było. wypracowałem sobie swój błędny system i potem już nie rozwijałem inaczej. trzeba popróbować od nowa
            0statnio edytowany przez carboncore; 15-11-09, 00:54.

            Skomentuj

            Working...