W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Raz mogę bardzo długo, raz krótko- psychika?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • americanos
    Świntuszek
    • Jul 2006
    • 97

    Raz mogę bardzo długo, raz krótko- psychika?

    Witam.
    Mam problem z moja partnerką a raczej ze sobą. Nie jesteśmy długo bo kilka miesięcy. Przed Nią gdy uprawiałem seks to potrafiłem kontrolować wytrysk i bardzo intensywny seks trwający nawet kilka godzin nie stanowił dla mnie problemu.

    Jednak z obecną partnerką jest inaczej, nasz pierwszy wspólny raz był genialny ponad 3 godziny ciągłego seksu w prezerwatywie, ona ubrana jak bogini, chyba bardziej seksownie nie mogła się ubrać i byliśmy sami. Wtedy potrafiłem kontrolować w 100% przebieg wydarzeń. Teraz gdy robimy to u Niej w domu gdy rodzice są za ścianą nie potrafię już tak długo. Bardzo żałuję tego ponieważ chciałbym kontrolować siebie tak jak kontrolowałem do tej pory i dawać jej najlepszy seks jaki potrafię dać. Gdy w domu są jej rodzice i słyszę ich zza drzwi które są zamknięte na klucz to po pierwszych 15-20 minutach mam lekkie problemy z erekcją, (nie jestem w 100% twardy), po tym też czasie zaczynam również czuć że zbliża się koniec, krótkie przerwy na nie wiele się zdają bo razem z nimi tracę twardość. W głowie dzieje się wtedy tak dużo (że zawiodłem, że nie dałem jej szczęścia, że jestem słaby, pojawia się poczucie że mam problem i gdy słyszę "ale on już nie stoi" to oblewają mnie zimne poty) i jest już po mnie.


    Dodatkowym problemem są prezerwatywy. Nie uważam, żebym był zbytnio obdarzony przez naturę, ale mam problemy z założeniem prezerwatywy o średnicach 56mm takich jak standardowe Durexy. Partnerka również próbowała wiele razy i również uważa, że jest to problem. W prezerwatywie muszę być w ciągłej akcji bo tracę wymiary.

    Teraz mam do was pytanie.

    Czy problem który się pojawił z panowaniem nad wytryskiem oraz problem z utrzymaniem twardości jest natury psychicznej czy fizycznej? Mamy po 23 lata.

    1. Czy taki bodziec jak stres i obawa, że ktoś zapuka do drzwi i wyciągnie podejrzenia może powodować aż takie odstępstwa zachowania mojego organizmu od normy?
    2. Jak wyzbyć się ze swojej świadomości obawy, że nie będzie jej jak w niebie? Gdy dziewczyna nie dochodzi po kilkunastu minutach problemem obarczam siebie, czuję, że nie jestem już dla Niej atrakcyjny.
    3. Czy wypicie piwa lub lampki wina wpłynęłoby pozytywne na mnie? Pewien sposób relaksu i wyluzowania może pomóc wrócić mi na odpowiednią drogę w łóżku?
    4. Zauważyłem, że problem pojawił się wraz z momentem gdy przestałem chodzić rekreacyjnie na siłownię. Przedtem czułem się bardzo atrakcyjny, duże ramiona, klatka, brzuch no czułem że wyglądam dobrze, teraz to przekonanie trochę podupadło. Czy brak poczucia własnej atrakcyjności może przekładać się na łóżko? Czy może chodzi tutaj, że gdy wyżyłem się na siłowni to wtedy nie miałem tak spotęgowanej "agresji" którą przekładałem na seks?

    proszę o pomoc, myślę, że problem sam stworzyłem w głowie i muszę zmienić sposób myślenia i potrzebuję aby mi ktoś przetłumaczył to i zmienił tok myślenia

    pozdrawiam
  • Sower
    Świętoszek
    • Sep 2006
    • 9

    #2
    Napisał americanos
    1. Czy taki bodziec jak stres i obawa, że ktoś zapuka do drzwi i wyciągnie podejrzenia może powodować aż takie odstępstwa zachowania mojego organizmu od normy?
    Stres jest największym przeciwnikiem nas samych Sama świadomość, że ktoś jest za ścianą może blokować.
    Napisał americanos
    2. Jak wyzbyć się ze swojej świadomości obawy, że nie będzie jej jak w niebie? Gdy dziewczyna nie dochodzi po kilkunastu minutach problemem obarczam siebie, czuję, że nie jestem już dla Niej atrakcyjny.
    Czemu uważasz, że nie będzie jej jak w niebie? To jest potęga podświadomości, kobiecie możesz sprawić o wiele więcej satysfakcji na masę innych sposobów Nie tylko samym seksem. Niektóre kobiety nie szczytują podczas samego stosunku. Nie ma chyba takiej kobiety, która szczytuje raz za razem podczas każdego stosunku, kobiecie jest dużo trudniej "dojść". Stymulacja łechtaczki daje odwrotny efekt Wprowadź urozmaicenie.

    Napisał americanos
    3. Czy wypicie piwa lub lampki wina wpłynęłoby pozytywne na mnie? Pewien sposób relaksu i wyluzowania może pomóc wrócić mi na odpowiednią drogę w łóżku?
    Alkohol nie jest rozwiązaniem, zapomnij o tym sposobie
    Na odreagowanie wróć do ćwiczeń, bieganie, siłownia. Ćwiczenie dużych partii mięśni (plecy, nogi) skutkuje zwiększoną produkcją testosteronu.

    Napisał americanos
    4. Zauważyłem, że problem pojawił się wraz z momentem gdy przestałem chodzić rekreacyjnie na siłownię. Przedtem czułem się bardzo atrakcyjny, duże ramiona, klatka, brzuch no czułem że wyglądam dobrze, teraz to przekonanie trochę podupadło. Czy brak poczucia własnej atrakcyjności może przekładać się na łóżko? Czy może chodzi tutaj, że gdy wyżyłem się na siłowni to wtedy nie miałem tak spotęgowanej "agresji" którą przekładałem na seks?
    W seksie nie ma reguł, raz jest super pięknie, możecie kochać się 3 godziny, innym razem jedno z was może nie mieć ochoty na seks.
    W zbliżeniu ważna jest również atmosfera i wasze samopoczucie daj sobie trochę czasu.

    Skomentuj

    • wojtas8408
      Świętoszek
      • Nov 2013
      • 1

      #3
      Ad. 1 - Stres jak najbardziej może wpływać na długość stosunku - zwykle gdy warunki nie pozwalają na pełne wyluzowanie się (tak jak w twoim przypadku) - stosunek będzie krótszy.
      Ad. 2 - Nie myśl tyle o tym, prawdopodobnie rodzice za ścianą także i ją stresują i stąd to się bierze...
      Ad. 3 - Co do alkoholu to... po swoim przykładzie wiem, że piwo źle wpływa na potencję (z chmielu wyrabia się preparaty na obniżenie popędu), co do wina nie wiem... Jeżeli już to w niewielkiej ilości (50-100 gram) wyroby spirytusowe mogą pomóc

      Skomentuj

      • wstaw_ziemniaki
        Świętoszek
        • Feb 2013
        • 31

        #4
        Tak, US&A. Psycha.

        w sumie ładna sobie zrobiłeś autoanalize. Na silke, znajdź lepsze lokum i będzie OK. Albo popracuj nad głowa i tez będzie OK

        Skomentuj

        Working...