W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Więcej preejakulatu

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • karnister_zła
    Świętoszek
    • Aug 2011
    • 1

    Więcej preejakulatu

    Co robić, aby było więcej preejakulatu? Lubię mokrą zabawę, ale raz jest dużo, a raz prawie nic. Od czego zależy jego ilość?

    Pozdrawia i oczekuje szybkiej odpowiedzi karnister zła.
  • Semia
    Świntuszek
    • Aug 2011
    • 85

    #2
    Trudno powiedzieć od czego to zależy, pewnie od stopnia podniecenia i od rodzaju faceta. Mój mężczyzna np. w ogóle takiego preejakulatu nie wytwarza ...

    Skomentuj

    • Wujek

      #3
      preejakulat to kropla czy dwie....wiec nie wiem skąd u ciebie mokra zabawa?

      Skomentuj

      • sova100
        Świntuszek
        • May 2010
        • 68

        #4
        Ja im dłużej i bardziej jestem podniecony tym go jest więcej. Próbuj doprowadzać się prawie do wytrysku i przerywaj zabawę. Tak kilka razy a na pewno nie będzie ci brakowało preejakulatu. To tak na moim przykładzie.

        Skomentuj

        • jrzyboy
          Seksualnie Niewyżyty
          • Nov 2010
          • 227

          #5
          Uważam, że kiedy wstrzymuje się i odpocząć, uczucia zwiększają się.
          Ponadto, z każdym przerwa więcej pre-ejakulat emanuje. Bardzo lubią
          przedłużyć te uczucia tak, że kiedy ja szczytowam , moj wytrysk jest
          bardzo silny. Zgadzam się sowa, więcej przerw nie będzie ci brakowało preejakulatu.

          Powodzenia.
          sześćdziesięciu jest nowy czterdzieści

          Skomentuj

          • probo
            Świętoszek
            • Jul 2011
            • 28

            #6
            Dokładnie tak jak pisze sova... wstrzymuj się a obfitość preejakulatu wzrośnie. Jednak na cuda bym nie liczył Nie lepiej użyć jakiegoś lubrykanty i masz chłopie "mokrą zabawę"
            "Bo człowiek nie wie co to życie, dopóki po raz pierwszy nie rozbierze kobiety..."

            Skomentuj

            • zorro_p
              Świętoszek
              • Oct 2005
              • 42

              #7
              Ja mam tak że preejekulat pojawia się w niewiekiej ilości po dłuższym stosunku parę minut przed wytryskiem . Natomiast gdy już dojdę i penis trochę zmięknie a partnerka dalej go stymuluje np robiąc loda to wtedy nim znów porządnie stanie jest go całkiem sporo

              Skomentuj

              • sebag2
                Banned
                • Aug 2011
                • 5

                #8
                podczas masturbacji możesz się pobawić tak, że dochodzisz prawie do końca, czekasz, zaczynasz odnowa. tak kilka razy i będziesz tego produkował masę... albo dojdziesz

                Skomentuj

                • sova100
                  Świntuszek
                  • May 2010
                  • 68

                  #9
                  Napisał sebag2
                  podczas masturbacji możesz się pobawić tak, że dochodzisz prawie do końca, czekasz, zaczynasz odnowa. tak kilka razy i będziesz tego produkował masę... albo dojdziesz
                  To samo napisałem cztery posty wyżej Nie spamować, czytać

                  Skomentuj

                  • jandek997
                    Świętoszek
                    • Mar 2011
                    • 5

                    #10
                    Sprawa jest dość prosta. Przed zabawą trzeba się odlać i odstolcować. Po rozkręceniu się stajemy i próbujemy z całych sił sikać ponieważ nie mamy czym więc leci naturalny lubrykat. Jeżeli od ostatniego wytrysku mineło 3 - 4 dni to bez wzwodu i podniecenia możemy wycisnąć trochę spermy.

                    Skomentuj

                    Working...