W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy możliwa jest nieskuteczność tabletek?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rozgadana
    Świętoszek
    • Mar 2009
    • 12

    #16
    już kryzys zażegnany jednak

    Skomentuj

    • Bujda
      Erotoman
      • Feb 2009
      • 725

      #17
      to dobrze, bo od stresu się zmarszczek dostaje i włosy siwieją
      Komm doch bitte, bitte, bitte, noch ein bisschen näher…

      Skomentuj

      • Sajana
        Perwers
        • Mar 2009
        • 852

        #18
        Napisał rozgadana
        już kryzys zażegnany jednak
        jestem pogodzona ze swoim okresem, aczkolowiek za nim nie przepadam, ale zdarzyło się kilka takich na które czekałam z niecierpliowscia i które bardzo mnie cieszyły

        gratulujemy braku bejbika
        Możesz czuć się nieszczęśliwy z wielu powodów, ale nie potrzebujesz powodu, żeby być szczęśliwym.

        Skomentuj

        • ktos69
          Erotoman
          • May 2007
          • 757

          #19
          słuchajcie dziewczyny skoro już o tym była mowa to nasunęło mi się pytanie powiedzmy, że macie ustalone, że tabsy bierzecie o 15. I któregoś dnia jest poślizg 2h i bierzecie o 17. To następnego dnia powinna panna brać o 17? Czy to też jest 'liczone' jako poślizg? Lepiej w takiej sytuacji następnego dnia o 15, czy o 17? to tak z czystej ciekawości, tak mi się nasunęło jak o tych poślizgach pisałyście

          Skomentuj

          • Bujda
            Erotoman
            • Feb 2009
            • 725

            #20
            ktosiu następne bierze się o ustalonej porze, czyli w powyższym przypadku o 15.
            Komm doch bitte, bitte, bitte, noch ein bisschen näher…

            Skomentuj

            • Sajana
              Perwers
              • Mar 2009
              • 852

              #21
              ja tam zwykle o 21 powinnam brać, ale codziennie się 'ślizgam' o jakies 2h i tak naprawdę w przypadku jednofazowych tabletek to nie jest żaden poślizg.
              Możesz czuć się nieszczęśliwy z wielu powodów, ale nie potrzebujesz powodu, żeby być szczęśliwym.

              Skomentuj

              • rozgadana
                Świętoszek
                • Mar 2009
                • 12

                #22
                Napisał Aśka
                Nieskutecznosc tabletek moze sie zdarzyć . Źle dobrane tabletki,
                to skąd w takim razie wiadomo , że tabletki są dobrze dobrane ? ;>

                Skomentuj

                • Bujda
                  Erotoman
                  • Feb 2009
                  • 725

                  #23
                  Tabletki są dobrze dobrane, jak nie ma znaczących skutków ubocznych, a także masa ciała nie jest za duża, co zmniejsza skuteczność tabletek.
                  0statnio edytowany przez Bujda; 12-04-09, 16:21.
                  Komm doch bitte, bitte, bitte, noch ein bisschen näher…

                  Skomentuj

                  • rozgadana
                    Świętoszek
                    • Mar 2009
                    • 12

                    #24
                    to ja jednak wciąż nie rozumiem ;> biorąc pod uwagę mój przykład : tabletkę biorę ok. 18:45 , po serialu zaraz chodzę spać ok. 22-23 więc możliwe , że wszelkie skutki uboczne po prostu prześpię , tak ? więc skąd mogę wiedzieć , że tabletki są dobrze dobrane ?

                    btw , pytanie nr 2 . załóżmy, że biorąc tabletki jednak ktoś zajdzie w ciążę a wcale o tym nie wie , bierze tabletki dalej . czy w takim wypadku również pojawi się krwawienie z odstawienia ? ;>

                    Skomentuj

                    • Bujda
                      Erotoman
                      • Feb 2009
                      • 725

                      #25
                      rozgadana możliwe, że przesypiasz część skutków ubocznych, ale też możliwe, że wcale ich nie masz. Jak się dobrze czujesz, nie masz problemów zdrowotnych, nie tyjesz do rozmiarów hipopotama to znaczy się, że jest ok.

                      A co do ciąży i tabletek. Bardzo możliwe jest wystąpienie krwawienie z odstawienia, ba nawet poronienie ciąży wskutek zażywania tabletek. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, to należy wykonać test. Ale jak bierzesz tabletki zgodnie z ulotką to nie ma się czego obawiać
                      Komm doch bitte, bitte, bitte, noch ein bisschen näher…

                      Skomentuj

                      • rozgadana
                        Świętoszek
                        • Mar 2009
                        • 12

                        #26
                        tyć nie tyję ale mimo wszystko panikuję ;> w przyszłym tygodniu idę i tak do lekarza po receptę więc z testem się wstrzymam bo jeszcze wyszedłby zły wynik to już w ogóle bym zwariowała ;>

                        Skomentuj

                        • Arturooo
                          Świętoszek
                          • Feb 2009
                          • 5

                          #27
                          Moja kobiety bierze już/dopiero 3 opakowanie tabletek. No i takie pytanie czy są one już skuteczne czy nie??Bo troszkę się obawiam, że jeśli skończe w środku to może być niespodzianka.

                          Skomentuj

                          • Kropla Seksu

                            #28
                            jesli bierze zgodnie z ulotka to tak- sa skuteczne,ja od 2 opakowania kocham sie z partnerem bez gumki i mija juz ponad rok i nie ma niespodzianki

                            Skomentuj

                            • Bujda
                              Erotoman
                              • Feb 2009
                              • 725

                              #29
                              tabletki są skuteczne już od pierwszego blistra (przy wzięciu w 1. dzień cyklu)
                              Komm doch bitte, bitte, bitte, noch ein bisschen näher…

                              Skomentuj

                              • Arturooo
                                Świętoszek
                                • Feb 2009
                                • 5

                                #30
                                Dziękóweczka!

                                Skomentuj

                                Working...