W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Blokowanie wytrysku a ból jąder

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zbychu ?
    Świętoszek
    • Jul 2011
    • 2

    Blokowanie wytrysku a ból jąder

    Witam !

    Mam 15 lat i pewien problem. Ostatnio podczas masturbacji żeby nie ,, naświnić " w pokoju w czasie orgazmu zasłoniłem żołądź napletkiem. Gdy poszedłem do łazienki ,, uwolnić " spermę okazało się, ze już jej tam nie było . Gdy wstałem wczoraj rano pojawił się ból jąder. mam tak do dzisiaj. Bolą przy dotknięciu, lekko odczuwam ból przy chodzeniu i siedzeniu ( jak leżę jest ok ). Myślałem o tym, że ponowny orgazm mi pomoże, jednak nic z tego. Jądra wydają sie twardsze i większe. Jak temu zaradzić, lub czy może jest inny powód ? Cholera, ale sobie narobiłem ...
  • ogor18
    Świętoszek
    • Jun 2009
    • 15

    #2
    to że zasłoniłeś zołądz napletkiem zapewne nie ma żadnego zwiążku z tym...ponieważ normalnie sperma tak czy tak powinna Ci wystrzelić i zostać złapana pod naplet;p także na Twoim miejscu udałbym się do lekarza...ponieważ ja tez kiedyś odczuwalem taki bol przy dotyku a nawet chodzeniu...i okazało się że miałem zapalenie jądra...

    Skomentuj

    • zbychu ?
      Świętoszek
      • Jul 2011
      • 2

      #3
      Czy to moze mieć związek z gorączka ? Bo w nocy miałem 38.5

      Ile czasu leczyłeś to zapalenie ? Niemiła sprawa bo mam szczyt sezonu rowerowego
      0statnio edytowany przez zbychu ?; 25-07-11, 09:38.

      Skomentuj

      Working...