Masturbacja z majtkami dziewczyny

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • basior

    #31
    Motywatore dokładnie tak by było wzorcowo

    Skomentuj

    • blackspecjal
      Ocieracz
      • Oct 2015
      • 107

      #32
      czasem to robie z noszonymi majteczkami

      Skomentuj

      • magdus6669
        Świętoszek
        • Aug 2017
        • 35

        #33
        Gratuluję odwagi w podkradaniu majteczek

        Skomentuj

        • fitschyk
          Ocieracz
          • Jan 2017
          • 139

          #34
          Wiele razy i stosuję tą metodę masturbacji do dzisiaj jak mam zajawkę na takie zabawy. Zdarza się czasem, że nawet bielizna po wypraniu już nie wraca do właścicielki/właścicielek (mają tego na tyle, że same nie wiedzą ile) kolekcja systematycznie się powiększa i nie chodzi tu tylko o majtki Ważne, aby przy pierwszym moim użyciu były schodzone przez właścicielkę, a nie wyprane i świeżutkie bo to już tak nie kręci Jak się zabawiam damską bielizną? Albo zakładam na siebie i masturbacja albo zakładam na dłoń... tą którą się masturbuję Głównie satyna i koronki, kolor biały albo czarny. Od samego myślenia już się napaliłem, cholera :/

          Skomentuj

          • szlug_i_zapałka
            Świntuszek
            • Mar 2015
            • 58

            #35
            Napisał Hank_Moody
            też kradnę majteczki. nie wiem czemu ale majtki żonki mnie nie kręcą, ale obcych kobiet tak pod warunkiem że wiem do kogo należą dane majteczki
            mam dokładnie to samo, wąchałem wielokrotnie i to nie to

            Napisał magdus6669
            Gratuluję odwagi w podkradaniu majteczek
            magduś czemu odwagi
            Last edited by iceberg; 09-08-17, 08:17.

            Skomentuj

            • bartek24
              Świntuszek
              • Oct 2017
              • 97

              #36
              nie jara mnie to, ale jeśli masz taki fetysz

              Skomentuj

              • Fornaxx
                Świętoszek
                • Feb 2015
                • 38

                #37
                Ja sam wielokrotnie. Czasem na imprezie u jakiejś koleżanki jak ide do toalety to szperam w koszu na bielizne i znajduje pachnące gatki. Raz podkradłem sąsiadce o parenaście lat starszej i były cudowne. Mam je do teraz ale już zapachu jej nie mają niestety. Z koleżanką miałem relacje troszke jak sexting. Wiedziałem że jest zboczona i bardzi łatwo sie nakręca i robi mokra Wiedziala o moich przygodach z majtkami innych dziewczyn. Pewnego dnia spytała mnie czy nie chciałbym pobawić się jej majteczkami używanymi, ale pod warunkiem że moge z nimi zrobic wszystko oprócz niszczenia i że dostanie je wyprane w przeciągu tygodnia. Przyszła do mnie wieczorem tego dnia bo mieszkała blisko w krótkiej mini (bylo lato). Bylismy sami.Zdjęła przy mnie majtki w których stała. Powiedziala że cała droge (jakies 10 minut) miała w cipce włożony mały wibratorek na pilocik, a wcześniej w tych majteczkach masturbując sie doszła 3 razy. Dala mi majtki przesiąknięte jej soczkami, i wyszła w samej kiecce. Orgazm cudowny zwłaszcze że ze mną pisala cały czas, sama też sie przy tym masturbując. Taka relacja trwala przez 2 lata do momentu aż sie nie przeprowadziła. Dostawałem jej majteczki, rajstopki itd jak chciałem. Kręciło ną że ktoś wącha i liże jej majteczki. Doszlo potem do tego że ona siedziala obok i sama sie palcowała patrząc jak ja sie zabawiam. Do żadnego seksu nie doszlo orpócz paru palcówek lodzikow i 3 razy 69. ������

                Skomentuj

                • fitschyk
                  Ocieracz
                  • Jan 2017
                  • 139

                  #38
                  Napisał Fornaxx
                  ...Zdjęła przy mnie majtki w których stała. Powiedziala że cała droge (jakies 10 minut) miała w cipce włożony mały wibratorek na pilocik, a wcześniej w tych majteczkach masturbując sie doszła 3 razy. Dala mi majtki przesiąknięte jej soczkami, i wyszła w samej kiecce. Orgazm cudowny zwłaszcze że ze mną pisala cały czas, sama też sie przy tym masturbując. Taka relacja trwala przez 2 lata ...
                  ... a potem się obudziłem z palcem w D...
                  Bez obrazy ale bardzo poruszająca historia, do tego stopnia, że mało wiarygodna. Za idealna jak na codzienne realia.
                  Z drugiej strony... jeżeli to prawda... to cholernie ci zazdroszczę Fajna historia do masturbacji damskimi majteczkami.

                  Skomentuj

                  • Fornaxx
                    Świętoszek
                    • Feb 2015
                    • 38

                    #39
                    Wysłałbym jej zdjęcie ale prosiła źebym nie upubliczniał. Tak to bylo jak sie poznałem z ekshibicjonistką i to w dodatku strasznie zboczoną. Dziewczyna jedna na milion, no ale się skonczyło, choć nadal piszemy.

                    Skomentuj

                    • pinek81
                      Banned
                      • Jun 2009
                      • 144

                      #40
                      ^_^ czasami moja piękna.. podrzuca mi pod poduszkę jeśli wychodzi przede mna do pracy lub do plecaka oślimaczone majki.. a potem chodzę przez cały dzień z masztem XD.. złe te kobiety są XD

                      Skomentuj

                      • Milenart
                        Świntuszek
                        • Aug 2013
                        • 61

                        #41
                        Pamiętam jak kiedyś na jednej z pierwszych randek z nowym chłopakiem zrobiłam mu numer, który go zachwycił. Siedzieliśmy w kąciku przytulnej kawiarenki, było mało ludzi, więc udało nam się dyskretnie pieścić i dotykać pod stolikiem, ale na większe działania nie było warunków. Z resztą nie byliśmy jeszcze na etapie uprawiania sexu -tylko pocałunki i zaawansowane pieszczoty. Tak więc po godzinie takich niewinnych zabaw, gdy byłam już na maksa podniecona wpadłam na szaleńczy pomysł. Przeprosiłam go na chwilę, poszłam do toalety i zdjęłam majteczki. Po chwili wróciłam i wsunęłam mu je do kieszeni. Nigdy nie zapomnę jego miny, gdy zaskoczony je wyjął. Były lepkie od śluzu tak, że biedak pomazał sobie nim dłonie. Popatrzył na mnie z wielkim zdziwieniem i jeszcze większym zachwytem. A ja szepnęłam, że jak ma ochotę na wizytę w toalecie to niech je tam ze sobą weźmie. Zniknął na kilka minut po czym wrócił wyraźnie odprężony. Bardzo nas to zdarzenie do siebie przybliżyło.

                        Skomentuj

                        • Don Kam

                          #42
                          @Milenart

                          Też bym tak chciał

                          Skomentuj

                          • Milenart
                            Świntuszek
                            • Aug 2013
                            • 61

                            #43
                            Napisał Don Kam
                            @Milenart

                            Też bym tak chciał
                            Pewnie większość panów by chciała więc dlatego to zrobiłam z nadzieją, że mu to sprawi przyjemność. Uważam, że w seksie ważna jest inicjatywa, pomysłowość, czasami odrobina szaleństwa. To stwarza, że jesteśmy dla partnera jeszcze bardziej atrakcyjni. Rutyna zabija więc walczę z nią. Na szczęście pomysłów mi nie brakuje.

                            Skomentuj

                            • lee
                              Erotoman
                              • Sep 2005
                              • 567

                              #44
                              Napisał Milenart
                              Rutyna zabija więc walczę z nią. Na szczęście pomysłów mi nie brakuje.
                              Ot, mądra Dziewczyna

                              Skomentuj

                              • borntofuck
                                Świętoszek
                                • Aug 2018
                                • 8

                                #45
                                pare razy "pożyczyłem" pachnące cipką majteczki mojej wspołlokatorki. było gorąco

                                Skomentuj

                                Working...