W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Meski pas cnoty CB 6000

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • StalyBywalec
    Ocieracz
    • Oct 2010
    • 127

    #16
    Aż mnie dreszcze przeszły... A co z mimowolnym wzwodem w takim czymś. Przecież to idzie zrobić sobie krzywdę. Ałłłaaa...
    Pojawiam się i znikam

    Skomentuj

    • Bambiii
      Perwers
      • Feb 2009
      • 852

      #17
      Kosmos....jak można zrobic coś takiego swojemu partnerowi....
      Eat shit.

      Skomentuj

      • upocone jajka
        Banned
        • May 2009
        • 5151

        #18
        jak by mlotkiem dobrze przypier***lic to by sie rozsypał ten plastik ;lol:

        Skomentuj

        • LackMan
          Świętoszek
          • Nov 2012
          • 46

          #19
          Dziwi mnie jedna rzecz - nie żebym stawał po stronie pasa cnoty bo na ten temat sie nie będę wypowiadał. Mianowicie zastanawia mnie czemu spore grono forumowiczów traktuje to jako coś wyjątkowo chorego, szczerze są o wiele gorsze zboczenia a tu takie larum podniesiono

          Skomentuj

          • Cicho_sza
            Erotoman
            • Apr 2012
            • 668

            #20
            Mnie zastanawia jedno... jak on w tym sika?
            Jestem śliczna, higieniczna, przy tym silna niczym tur
            Rozkoc***ę w sobie chłopców, za mną poszliby pod mur
            Bo jestem sprytna i wybitna
            Romantyczna także jesteś jak chłopięcy chór.

            Skomentuj

            • 222222
              Świntuszek
              • Sep 2012
              • 77

              #21
              eeee....ten blog to nie jakiś żart? ona tak na serio???? nie wyobrażam sobie żeby zafundować jakiemukolwiek facetowi coś takiego....to jest chore....

              Skomentuj

              • 495f50
                Perwers
                • May 2011
                • 1118

                #22
                Niech powie swojej kobicie, że cycki są jego, a ona je tylko nosi

                Skomentuj

                • Cicho_sza
                  Erotoman
                  • Apr 2012
                  • 668

                  #23
                  No a po co innego są cycki? Pomijając kwestie macierzyństwa (nie każda kobieta chce nią być bądź też nie każda będzie karmić piersią), są nam po nic. Czyli nosimy je po to by facet miał uciechę. Czyli w gruncie rzeczy są facetów...
                  Jestem śliczna, higieniczna, przy tym silna niczym tur
                  Rozkoc***ę w sobie chłopców, za mną poszliby pod mur
                  Bo jestem sprytna i wybitna
                  Romantyczna także jesteś jak chłopięcy chór.

                  Skomentuj

                  • Maryja_dziewica
                    Perwers
                    • Nov 2011
                    • 902

                    #24
                    Bezsens
                    "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                    Skomentuj

                    • czikita
                      Świętoszek
                      • Apr 2009
                      • 9

                      #25
                      Czasem mnie to denerwuje, bo czasem jak ja mam ochotę a on już zdarzył zrobić sobie dobrze to nic z seksu nie ma a jak jest sytuacja, że ja nie mam ochoty a on chce to nie ma wybacz ;]

                      Skomentuj

                      • Nolaan

                        #26
                        Łat da faaak?
                        Pomijakm cytowane teksty autorki, bo to ktoś na miarę Arkhana, ale w takie coś wacława montować? Zdziebko poroniona opcja imo. Bez sensu.

                        Skomentuj

                        • femdomfun
                          Świętoszek
                          • May 2009
                          • 3

                          #27
                          Ja regularnie noszę właśnie ten pas cnoty.
                          Zdecydowana większość wypowiedzi na tym forum to fantazje. Jeżeli jeszcze ktoś jest zainteresowany mogę napisać jak to wygląda ze strony praktycznej.
                          Można to nosić miesiącami ale praktycznie codziennie trzeba zdjąć to celem higieny. Ja raz miałem na sobie non-stop przez 4 dni i pojawiła się jakaś wysypka od przepocenia. Ale tak jak piszę. Jak żona wieczorem wypuści czy "czyszczenia" to polecam każdej parze.

                          Skomentuj

                          • Motywatore
                            Erotoman
                            • Jun 2006
                            • 639

                            #28
                            Napisał Nolaan
                            Łat da faaak?
                            Pomijakm cytowane teksty autorki, bo to ktoś na miarę Arkhana, ale w takie coś wacława montować? Zdziebko poroniona opcja imo. Bez sensu.
                            Musiałbyś poczytać o cuckold.
                            Niektórych facetów kręci to że oni noszą takie pasy cnoty, nie są dopuszczani przez małżonki, a tymczasem małżonka ma się puszczać z innymi facetami.
                            Sex przy facecie, za zamkniętymi drzwiami, albo poza jego obecnością.
                            Ilu facetów tyle pomysłów.

                            Skomentuj

                            • barmetr
                              Perwers
                              • Feb 2009
                              • 1399

                              #29
                              Czyli murzyn rucha żonę, a biały ma założony taki "pas" na jajka - masochizm zazwyczaj ociera się o skłonności homoseksualne.

                              Skomentuj

                              • beti_28
                                Świętoszek
                                • Aug 2019
                                • 1

                                #30
                                Napisał Raija
                                Spotkałam się ostatnio z takim terminem jak męski pas cnoty, nazywany CB 6000. Poczytałam o tym trochę w sieci i przyznam, ze jestem w niemałym szoku. Nie chodzi tu o jakaś perwersyjna zabawę czy gadżet w ramach erotycznych fantazji, tylko faktycznie o rzecz która ma facetowi uniemożliwić masturbację. Znalazłam blog na którym jakaś kobieta pisze, ze zakuła swojego faceta w coś takiego, aby uniemożliwić mu jakiekolwiek zabawy członkiem.

                                Serwis z potężną dawką wiedzy na temat marketingu internetowego, pozycjonowania i social media. Codzienna dawka marketingowych inspiracji.


                                A ten "pas cnoty" wygląda mniej więcej tak (można to nawet kupić na allegro za wcale niemałe pieniądze):
                                [ATTACH]20274[/ATTACH]

                                Co o tym myślicie? Czy jako kobiety chciałybyście zafundować coś takiego facetowi aby się nie masturbował? I jak wy jak faceci zareagowalibyście na taka propozycję ze strony partnerki?

                                Moim zdaniem to chore... To juz jest jakaś dziwna forma ubezwłasnowolnienia i odcięcia człowiekowi dostępu do jego własnej części ciała. Poza tym uważam, że dopóki masturbacja nie rujnuje życia seksualnego w zwiazku to nie ma w tym nic złego i nie miałabym nic przeciw gdyby mój facet sobie czasem sam zrobił dobrze, jeśli czułby taką potrzebę. Ale wiem, że sa kobiety które wymagają od swoich facetów by tego nie robili. To jeszcze pól biedy, ale zakuwać fiuta w klatkę na kłódkę? Dla mnie to niepojęte

                                Nie miałam pojęcia w jakim dziale zamieścić ten temat, ale jako ze chodzi o cos co jest zwiazane z masturbacja to wybralam ten. Jesli modzi uznaja ze lepszy bylby inny to prosze o przeniesienie.
                                TO ja chyba jestem zboczona, bo właśnie o czymś takim myślałam dla swojego faceta. Podejrzewam go o zdradę.

                                Skomentuj

                                Working...