W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Brak seksu w związku po 3 latach

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Outlaws13
    Perwers
    • Oct 2011
    • 1332

    #31
    Napisał kicia_69
    Zwiąż ją, zaknebluj usta i zacznij pieścić. Nie będzie mogła Ci przerwać i może w końcu uda Ci się doprowadzić ją do orgazmu. Wiadomo, że nic na siłę, ale możesz z tego zrobić niezłą grę wstępną
    Jak to nie pomoze to oddaj tam skad wziales i wymien na model wolny od wad.
    "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

    sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

    Skomentuj

    • Nolaan

      #32
      Kurde, stary... Pewny jesteś że z kobietą jesteś w związku? Bo oa bardziej jak facet się zachowuje - ma to może sobie bimbać.

      To co inni mówili ja z własnej eksperiencji przytwierdzę - albo już poczuła, że nie musi, albo od początku jej to nie leżało a była z Tobą i jest bo tak. I koniec.

      Jak się po stanowczej gadce nie zrewformuje to gary pobite.

      Skomentuj

      • Dani
        Świętoszek
        • Mar 2009
        • 46

        #33
        Ciagle zmeczona, nic sie jej nie chce ? Podczas seksu sprawia wrazenie jakbys pukal lalke bez duszy? Poczekaj az zacznie unikac seksu calkowicie (siedzac w lazience az nie zasniesz np)

        Dodatkowo wydaje Ci sie, ze wszystko jest w najlepszym porzadku?

        Powiem Ci, ze niedlugo uslyszysz od niej, ze nic do Ciebie nie czuje a chwile pozniej dowiesz sie, ze poznala jakiegos fagasa a ona dla przygody postanowila zrujnowac dlugi zwiazek. Bywa

        Skomentuj

        • Sower
          Świętoszek
          • Sep 2006
          • 9

          #34
          Ja zostawiłem dziewczynę po 4 latach związku, nie układało nam się na tle seksualnym kolorowo, stagnacja, niby wszystko ok, a jednak wszystko z dupy.
          Powiedziałem jej wprost, że nie mam siły się starać, nie zależy mi na niej jak kiedyś itd.

          Możesz spróbować weekendu za miastem, wspólny wyjazd, rozrywki. Jeżeli odskocznia od codzienności nie pomoże zakończ ten związek.

          Brak seksu (czułości) w związku, czerpania przyjemności ze zbliżenia (nie tylko penetracji) oznacza frustrację na dłuższą metę i wszystko psuje. Zaczaruj jej świat na kolorowo lub czarno-biało. Brak wspólnych zbliżeń po dłuższym czasie powoduje zazdrość i głupie myśli - brak zaufania.

          Spraw, aby czuła się jak księżniczka każdego dnia (drobne gesty), staraj się przez miesiąc na 200%, z całych sił, jak to nie rozpali ognia to pogódź się z losem i zostaw ją

          Skomentuj

          Working...